Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kullandığınız Tahta

Ertan

Hangi marka tahta kullanıyorsunuz ?  

410 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

çocuklar gibi mutlu oluyorum

Bak burası olmadı Ahmet abi sen bizi küçük mü görüyosun?Size birşey söylüyeyim mi bazı çocuklar bazı yetişkinlerden hiç umulmadık kadar olgun ve zeki olabilir.Sizi Ertan abiye şikayet edicem :salak::whistle::P:

Neyse unuttuğum bir tahta

ButterflyCofferlaitFL

Çok ölü bi hissi yok kontrollü aynı zamanda yeteri kadar hızlı derim ben ama mesela BTF nin değerlendirmesi gibi değil kesinlikle 7 küsür hızı yok 8 lerde olmalı Off+ sınıfında çok iyi bi tahta yine bu tahtanın bir kusuru Türkiyede bulunmaması ve fiyatının astronomik bir rakam olması fakat "Benim param var ben bu tahtayı alıcam" derseniz, Saadettin abide var bi tane 170YTL civarı ayrıca ayrıntılı bilgi için üyelerimizden Çağdaş Üste ile irtibat kurunuz ne de olsa tahta onun :esne:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet insan yeni tahtaya geçince daha bir mutlu oluyo daha çok oynama isteği ve hırs geliyo sana katılıyorum. Ancak son zamanlarda o kadar çok tahta ve lastik değiştirdim ki bu hevesim yeni denemiş olduğum ekipmanların umduğum gibi çıkmamasıyla hayal kırıklığına dönüştü çoğunlukla...Sonunda benim için en güzel ekipmanı bulsamda insan hep daha fazlasını istiyor ve şuan elimde stiganın yeni çıkan ve çok beğenilen almana sound lastiği denenmek için bekliyor bakalım hafta sonu deniycem galiba çok heyecanlıyım:)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet insan yeni tahtaya geçince daha bir mutlu oluyo daha çok oynama isteği ve hırs geliyo sana katılıyorum. Ancak son zamanlarda o kadar çok tahta ve lastik değiştirdim ki bu hevesim yeni denemiş olduğum ekipmanların umduğum gibi çıkmamasıyla hayal kırıklığına dönüştü çoğunlukla...Sonunda benim için en güzel ekipmanı bulsamda insan hep daha fazlasını istiyor ve şuan elimde stiganın yeni çıkan ve çok beğenilen almana sound lastiği denenmek için bekliyor bakalım hafta sonu deniycem galiba çok heyecanlıyım:)))

Yorumlarını bekliyoruz Ferro :thup:

Gerçekten insan mutlu olmuyor değil.Ayrıca sanki yeni kombi şans getirecekmiş gibi geliyo aynı zamanda bayağı oynaması zevkli geliyo insana ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Merhaba arkada?lar

Aran?za yeni kat?ld?m lise ve üniversite y?llar?nda okul tak?mlar?nda oynam??t?m masa tenisini tabi aradan y?llar gecti 50 yi devirdik.Yakla??k 9 sene evvel heveslenip kendime bir y???n raket lastik ald?m tabi birde masa ,masa biraz amatör i?i ama evde yeterde artar bana acemileri peri?an etmek için deyip tibhar 3000 i evin bodrum kat?na koydum.Tabi y?llar içinde boyalar? kabard? gecen gün bu masay? kim ithal ediyorsa tablalar?n? dei?tireyim dedim.Nette aran?rken sayfan?za rrastlad?m tabi ilgimi çekti bugünde üye olup aran?za kat?ld?m.sizin sayfalar?n?zda lastik özelliklerini okurken Yasaka mark V i gördüm yahu ben bu lastikle 35 y?l evvel oynuyordum hala b?rakt???m yerde duruyor bizim eski ?amyel..burda tahtadan bahsedicektik gençken h?zl? tahtalar? ve lastikleri kullan?rd?m ya? ilerledikçe anti ye kadar geldim tahtada ona uygun i?te..ama hala elimde ply+carbon tahtalar var üzerinde de neos ve bryce lastikler ama beni anti paklar bu saatten sonra..ilk yaz? için bu kadar yeter .Sevgiler.Tahtalar?n markas?n? yazmay? unuttum hepsi butterfly off ve off+ sadece anti'deki farkl? o eski bir defans tahtas?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Werner Schlager Carbon kullanıyorum ve memnunum.Sert hissedimli 95 gr butterflyın en hızlı tahtası

bu tahtanın üstüne hangi lastigi kullanıyorsun bende Werner Schlager Carbon almayı düşünüyorum ama çok mu hızlı olur karasızım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence tahtadan daha önemlisi lastik

allround bir tahta üzerine bryce fx kullanın , oyundan keyif alırsınız ama atak bir tahta üzerine kontrollü bir lastiği kullanırsanız , oyundan keyif alabileceğinizi zannetmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..