Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kullandığınız Tahta

Ertan

Hangi marka tahta kullanıyorsunuz ?  

410 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bende stıga tube alumınıum kullanıyorum ama lastikler yasaka gps olacak kalınlıklarıda 1.8 olacak deneyin ve görün raket neymiş ne deilmiş birde şu an elimde stıga titanıum wrb var almak istiyenler bana kişisel msj göndersinler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

aranızda sardius kullanan var mı ben antrenmanlarda butterfly hazır raket ,lastikler tackifire sp soft ve nittaku h3 turnuvada düşünüyorum sardius veya andrey gruba al- ve lastikler sriver fh 1.7 bana hangisini önerirsiniz ,epey /19-20 YIL/ara verdiğim için orta oyunu seçiyorum şimdilik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence antrenmanda ve maçta ayrı raketleri kullanman çok çok mantıksız. Elin çok bozulur... Hazır raketi elden çıkarmaya bak, artı sardius çok hızlı bir tahta onun yerine off bir tahta ile başlasan daha iyi olur bence. Lastikler de 2.0 olabilir ama yumuşak olsun... Tackifire special soft ve H3 bence şimdilik senin için çok sert ve hızlı olur. Mark V, sriver fx tipindeki lastikler de bence ideal olur. Thata olarak da ishlionu (biraz pahalı ama) kesinlikle tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

bunu soylemisken bir de tahta seciminde size danisiyim bari;gerci ertan beyle konustuk ama foruma sunmanin ayri bi yarari var tabii;

bi onceki mesajda dediim gibi allround bi tahtaya gecmeyi dusunuyorum onerilerinizi bekliyorum..

oyun stilim;fhde joola topspin var blok-spin topspin agirlikli oynuyorum,bhde ox fakir var belki karsilasmisinizdir bu kil mi kil lastikle paso blok-sut karisimi oynuyorum;masaya yakin oynuyorum(bi nevii veteran gibiyim yani :fildir: )

tahta olarak hemen hemen herkes stigadan bahsetmis ,simdiye kadar hic stiga urunu kullanmadim ama yorumllar baya ii yonde:)

neyse sonuc olarak onerilerinizi bekliyorum...

(aslinda bu da ii bi anket konusu olabilirdi:en ii allround tahta hangisi:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar
bunu soylemisken bir de tahta seciminde size danisiyim bari;gerci ertan beyle konustuk ama foruma sunmanin ayri bi yarari var tabii;

bi onceki mesajda dediim gibi allround bi tahtaya gecmeyi dusunuyorum onerilerinizi bekliyorum..

oyun stilim;fhde joola topspin var blok-spin topspin agirlikli oynuyorum,bhde ox fakir var belki karsilasmisinizdir bu kil mi kil lastikle paso blok-sut karisimi oynuyorum;masaya yakin oynuyorum(bi nevii veteran gibiyim yani :fildir: )

tahta olarak hemen hemen herkes stigadan bahsetmis ,simdiye kadar hic stiga urunu kullanmadim ama yorumllar baya ii yonde:)

neyse sonuc olarak onerilerinizi bekliyorum...

(aslinda bu da ii bi anket konusu olabilirdi:en ii allround tahta hangisi:))

bir stiga tahta meraklisi olarak,

stiga all-around classic veya stiga all-around WRB yi tavsiye edebilirim.

stiga energy de olabilir.

energy ve all-around classic ile biraz oynadim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

1 Haftador VSG Tvist IV ile oynuyorum..

Carbon ve titreşim önleyici özelliği var..

Çok memnunum.. Hafif ve çok hızlı

Forumdan bi arkadaştan takas yoluyla almıştım ancak daha yeni denedim..

Gerçekten çok beğendim..

Tavsiye ederim..

Sevgiler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1)andrzej grubba

2)boll tri carbon

3)micheal maze

4)vsg 4

ilk olarak bu 4 raketi kullandım beni pek tatmin etmedilerr..ardından takefiree abiden aldıgım stiga titanium wrb i kullandım tek kelime ile muhteşem......best of the best...... :hehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..