Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Hocam biz de Eskişehir'den gelme konusunda bugün görüş paylaşımı yaptık epey. Ben gelirsem 2-3 kişiyi de beraberimde getiririm. Fakat benim gelme durumumun da kesin olarak netleşmesi temmuz ayı içerisinde olur. Turnuvadan bir hafta önce kayınbiraderimin düğünü var. O tarihlerde netleştirsek olabilir mi abiler? Yoksa bugünlerde kesin geleceğiz ya da gelmeyeceğiz mi demememiz gerekiyor?

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlış görmüyorsam malatya ekibinden kimse yok. 7.forum buluşmasının piri Orhan Hocam listede en başta görmek istedeğim idolum isminizi ne zaman bahşedeceksiniz listeye...

senin idolün ben degilmiydim cihan;)artık bu organik yagın üzerine orhan hoca gelir bide kayısı getirir:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mertcan Ürek +2 :hehehe:

ÖSYM mani olmazsa oradayım :protesto: Sayelerinde ne antrenman yaptım, ne turnuvaya katıldım. Şimdi üstüne birde paranoyak oldum çıktım. O zamana bir olay daha patlak vermezse oradayım.

Ozan abi bize sınavlarda şifre vermediler. Kendimi eksik hissediyorum. :whistle: Buluşmada maçlarda; taktik, şifre, ne varsa artık... yardımlarınızı bekliyorum. :gulumse: Bu çömez halimle birde antrenmansız kaldım. Halime acıyıp yardım etmeniz dileğiyle :whistle:

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam merak etme ben kopyaları raketinin sapına küçük küçük yazarım kimse görmez :)

:hehehe: Heyecanlandım şimdi.

Ozan abi bu arada sen camera ve tripod getirip maç çekeceğim demiştin ya. Bende de cd'ye kayıt yapan bi alet var; bir de tripod alıp yazın öyle geleyim diyorum. Hatta kamerası olan diğer arkadaşlar, abilerde getirirlerse bütün maçları kaydetme gibi bir atılım yapabiliriz.

Ama birde sorun çıkıyor bu işte; cameranın şarjı az dayanıyor. Salonda bununla ilgili bir ayarlama yaparsak çok güzel olacağı kanısındayım.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..