Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hangi Tahta Ve Hangi Lastik Almalıyım

Guest Liberto

Recommended Posts

Eğer oyununuzu gerçekten geliştirmek istiyorsanız buna uygun ortamı ya yaratın ya da arayın bulun..Oynadığınız insanların seviyesi çok önemli değil,önemli olan zihniyetleri..Kombo raketi alıp eski oyununuza biraz daha hız ve falso katmaksa amacınız hiç almayın..Ama hergün düzenli şekilde antrenman yapacaksanız,elinizi düzeltmeye zaman ayıracaksanız paranızı çekinmeden harcayın..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Syn cagan, ikinci seçenek her zaman bana uygun hareket tarzı. Bir şeyi yapacaksak en iyisi olmalı. Her gün olmasa da(bazen günde 3 saat) düzenli antreman şansım oluyor. Sonuçta profesyonel değiliz. Keşke olsak çok isterdim. Çok güzel bir spor masa tenisi. Belki çocuklarımız sever, biz de destek oluruz. Görüşmek dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Syn cagan, forumda belirtmişsiniz. Dandoydan alışveriş yaptım diye. Ayrıntılı olarak anlatır mısınız? Kredi kartımızda euro olarak kendi mi kesiyor yoksa kredi kartına euro mu yükleyeceğiz? Bir de adım adım anlatırsanız çok sevineceğim. Çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer oyununuzu gerçekten geliştirmek istiyorsanız buna uygun ortamı ya yaratın ya da arayın bulun..Oynadığınız insanların seviyesi çok önemli değil,önemli olan zihniyetleri..Kombo raketi alıp eski oyununuza biraz daha hız ve falso katmaksa amacınız hiç almayın..Ama hergün düzenli şekilde antrenman yapacaksanız,elinizi düzeltmeye zaman ayıracaksanız paranızı çekinmeden harcayın..

Sonunda çok güzel bir kombi raket yapmışsın. Yalnız don lastiğini incesinden almışsındır inşallah, yoksa kontrolü zor olur:whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonunda çok güzel bir kombi raket yapmışsın. Yalnız don lastiğini incesinden almışsındır inşallah, yoksa kontrolü zor olur:whistle:

Valla bilemedim kalın aldım Necati abi..Çok gergin meret..Ben de sapan niyetine kullanıyorum..Maçlarda balık yapan rakiplerimin kafasını yarıyorum,öcümü alıyorum..Top olarak dhs 3 yıldız kullanıyorum..Antrenman topları pek etkili olmuyor :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla bilemedim kalın aldım Necati abi..Çok gergin meret..Ben de sapan niyetine kullanıyorum..Maçlarda balık yapan rakiplerimin kafasını yarıyorum,öcümü alıyorum..Top olarak dhs 3 yıldız kullanıyorum..Antrenman topları pek etkili olmuyor :salak:

Aklıma gelmişken sizi buluşmada görmeyince benim için beklenmedik bir durum oldu. Geleceğinizden o kadar emindim ki Ongun gelmediğinizi söyleyince şaşırdım. Neyse sağlık olsun, seneye Van dada olsa gelmemezlik etmeyin, bir engel çıkmadıkça tabiki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben iki elim kanda olsa bile gelecektim o kadar kararlıydım Necati abi..Fakat Onur'un uçak korkusu yüzünden ucuza alabileceğim uçak biletini geciktirip durdum..Sonunda karşıma çok tuzlu bie mebla çıktı ben de vazgeçmek zorunda kaldım..Otobüsle geleyim dedim ama o kadar yolu yemedi gözüm bu sene..İnsan doğumgününde yollarda sürünmek istemez tabi :whistle: Bir de İstanbul tayfasından baya eksik vardı..Anca beraber kanca beraber diyemedik bu sene..Ama seneye nerede yapılırsa yapılsın sözüm söz geleceğim inşallah..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tahta olarak Butterfly Z.Primorac Off- , Lastik olarak Butterfly Tackiness Drive 1.9 aldım. Bugün ilk kez deneme fırsatım oldu. İlk oynamama rağmen hiç yadırgamadım. Elime tam manasıyla oturdu gayet güzel bir tahta. İlk combo raketim sizlerin sayesinde oluşturulmuş oldu. Herkese teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar butterfly timo ball all+ alıcaktım ama sitenin telefonundan ulaştığım kişi butterfly ın bu modelinin çok kaliteli olmadığını ve stiga allround evolution tahta almamın daha iyi olacağını söyledi.lastik olarakta 2mm LKT rapid sound yada FX lightening almayı düşünüyorum.Ben uzun yıllar hazır raketle oynadığım için kontrol hızın arkasında kalmamalı.Yani bu bahsettiğim kombo kontrol için uygunmudur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 85 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..