Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Konu çok eski ama daha önceki yıllarda benim de başıma gelmişti bu durum. Antrenörün tavsiyesiyle Anti lastik kullanmaya başladım bh'de ve sorun ortadan kalktı. Lastiğe alıştıktan sonra ben onun seviyesinde oynamaya çalışmak yerine onu benim seviyeme düşürdüm ve sonraki maçlarda genellikle yendim daha doğrusu o çok hata yaptığı için maçları verdi. :salak: Forumda anti lastik ile ilgili bir konuya denk gelmedim ya çok tercih edilen bir lastik değil ya da ben yeteneksizim ve farkı anti ile kapatıyorum. :asleep: Okul takımlarında benden daha yetenekli birkaç rakip çıkmıştı ama anti ile fazla hata yapmadığım için onlar hata yaparak maçları bana verdiler.

Eski konuyu güncellediğim için kızmazsınız umarım.

Bilkent Üniversitesi - İlhan Hoca da anti tavsiye etmişti geçen yıl fakat sağlık sorunu yüzünden fazla katılamamıştım inşallah bu sene olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Topu ağ seviyesinin üzerine yükselttiğin sürece kafana yersin. Birde rakibin sana karşı kendisini çok rahat hissediyorsa salladıklarıda yüksek oranda tutar. Kendisini rahat hissettirmezsen oynunla sıkıştırırsan o çakma dediklerinin ancak bir tanesi tutar çoğunlukla hata yapacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Adamın topunu karşı tarafa geri gönderebilmek için raketi dik ve sabit tut. Kordinasyon daima üst düzeyde olmalı ve adamın primorac olmadığına göre belirli bir çakma süresi var. Sürekli çakan adamlar nereye çakacağınıdüşünür sen de düşün ve yere yakın bir yere sabit olarak tut raketi (top sektikten sonra daha yükselemeden vurmaya çalış),

Bunu beceremiyorsa açıl ve top spinli oyna. başka bir yöntem ise çalış ve sen daha agresif oyna.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..