Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Buluşmasında Oynanacak Salon Ve Konaklama

Tufan Yalcin

Recommended Posts

ERTAN ABİ TAM OLARAK NEYİ ANLAMADIN O HARİTADAN GERCEKTEN ANLAYANIN DA KAFASI KARISIYOR SEN NEREDE TAKILDIN ONU SÖYLE BEN ONA GÖRE ANLATAYIM

MURATHAN UYARILARINI LUTFEN ÖZEL MESAJDAN YOLLARSAN SEVİNİRİM FORUMDAKİ ARKADASLAR ^^ANKARA BULUSMASINDA OYNANACAK SALON VE KONAKLAMA^^ADLI KONU BASLIGI ALTINDA BU YAZIYI OKUMAK ZORUNDA KALMAMALI BENCE

SIRF YAZMAK İCİN YAZIYOSAN OZELDEN YAZ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen sene yoktum buluşmada ama çift maçları yapılırsa Erdem'le birlikte olacaz bizi hafife almamanızı tavsiye ederiz.

takım maçı şeklinde yaparsak daha iyi olur bence...çiftleri de ekleyebiliriz...gruplara ayırdığımız zaman fazla zaman da almaz... :P:

bu arada turnuvayı pazar günü mü yapacağız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ERTAN ABİ TAM OLARAK NEYİ ANLAMADIN O HARİTADAN GERCEKTEN ANLAYANIN DA KAFASI KARISIYOR SEN NEREDE TAKILDIN ONU SÖYLE BEN ONA GÖRE ANLATAYIM

MURATHAN UYARILARINI LUTFEN ÖZEL MESAJDAN YOLLARSAN SEVİNİRİM FORUMDAKİ ARKADASLAR ^^ANKARA  BULUSMASINDA OYNANACAK SALON VE KONAKLAMA^^ADLI KONU BASLIGI ALTINDA BU YAZIYI OKUMAK ZORUNDA KALMAMALI BENCE

Ben anlamadığımı yazmadım. O haritayı da ben ekledim zaten.

Benim anladığım eski İstanbul yolunda 30-35 km uzakta. Yanılıyor muyum?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MURATHAN UYARILARINI LUTFEN ÖZEL MESAJDAN YOLLARSAN SEVİNİRİM FORUMDAKİ ARKADASLAR ^^ANKARA BULUSMASINDA OYNANACAK SALON VE KONAKLAMA^^ADLI KONU BASLIGI ALTINDA BU YAZIYI OKUMAK ZORUNDA KALMAMALI BENCE

Murti,

Amacım seninle polemik yaratmak veya seni küçük düşürmek değil ama Türkçemizin kullanımına dikkat eden herkes sen ve senin gibi yazanlara tepki gösterebilir. Bu durumu yazının geçtiği konuda belirtmem de son derece doğal. Genç bir kardeşimiz olarak yazdığın yazıyı tekrar okuduğunda umarım hatalarını görmüşsündür. Sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi,2 masa ayarladığımı söylemiştim ya ,cuma günü akşam araç ayarlayıp 2 masayı tai'ye getireceğim.Ayrıca federasyon yetkilisiyle görüştüm.4 tane skorbort ve masaların arasına separatörleri federasyon karşılayacak.Onlarıda taşımam lazım.Birde tabii salon düzeni yapmam gerekecek.

Anlayacağın siz tsuya uyun.Salon biraz zor cuma akşamı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçlar hakkında bi sürü şey söylenmiş . Eğer geçen seneki gibi yapmayı düşünüyosanız ki bence mantıklısı o , yani ferdi maçlar yapıldıktan sonra ferdi sıralamasına göre bi güçlü bi zayıf şeklinde takım ayarlamak .. Yani tora ile ping , Tsu yla ben şeklinde çiftler olursa diğerlerine haksızlık olur gibime geliyo. Tabi bunları turnuva günü yine konuşuruz .

Bide hiç ferdi müsabaka yapmadan kurra çekip 3 erli takımlara ayrılıp takım maçları halinde bir organizasyonda yapabiliriz . Bu şekilde gruplaşıp turnuvayı daha heyecanlı hale getirebiliriz diye düşünüyorum .

Taideki salonun durumunu bilmiyorum ama salona müzik sistemi de baglayalım derim . Hafiften çalan çıstak çıstak :B: Ben dj likte yaparım :D: Tufan abi bu lafım sana tabi.

Ayrıca Tufan abi bu masaların taşınması ıvır zıvırlar hakkında yardım lazımsa gelelim ozanla . Bizden iyi amele bulamazsın ehehe

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani tora ile ping , Tsu yla ben şeklinde çiftler olursa diğerlerine haksızlık olur gibime geliyo

Geçen yılki buluşmanın teması "Re-impact versus Violin"di. Ping'le aramızdaki koyu rekabeti bu yıl dayanışmaya dönüştürelim istedik. Böylece, Ankara buluşmasının hala eksik olan teması belki "Re-impact & Violin versus the rest" olabilir diye düşündük.

Diğer arkadaşlara haksızlık olabileceğini düşünmedim doğrusu. Bilakis, katılımcılar listesine baktığımda, Ping-Tora çiftini yenebilecek birçok çift eşleşmesi oluşturulabileceği görülüyor.

Yine de geçen yılki sistem daha adildi derseniz ben çoğunluğun kararına uyarım. Vakit kalırsa, Ping-Tora çiftine meydan okumak isteyenlerle ayrıca oynarız. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaiser'in fikirlerine katılıyorum. Bence de en mantıklısı öyle olur. Çiftler öyle bir ayarlanmalı ki herkes zevk alsın sadece kuvvetli olanlar değil.

Takım maçları da olabilir ama baştan takımların denk olarak kurulması lazım.

Sonuçta bu bir buluşma ve eğlence. Yani turnuva ve derece almak bu buluşmanın önüne geçmemeli diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbetleri okudukça ben de orada olamadığım için içim gitti.Ama ne yazık uzaktayım,nöbetim var,çocuğun sınavı var....

Böyle bir organizasyon yaptığınız için sizleri tebrik ediyorum.Devamını getirmeniz dileklerimle.

Başarılar,iyi eğlenceler.

Tuncer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman şöyle diyim , ozanla bizi yenecek çift göremiyorum off çok büyük konuştum:P:

ayrıca meydan okuman ayrı , ona herzaman varım :B: .

[

ozan serkan'a haber ver cuma günü o da gelsin...çiftli maçı buluşma öncesi yapalım....hatta takım şeklinde yaparız....samsun mu byük ankara' mı görelim...

:P::bonus::dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[

ozan serkan'a haber ver cuma günü o da gelsin...çiftli maçı buluşma öncesi yapalım....hatta takım şeklinde yaparız....samsun mu byük ankara' mı görelim...

:P::bonus::dans:

Belki İstanbul veya İzmir büyük çıkar ne dersin ? :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçlar hakkında bi sürü şey söylenmiş . Eğer geçen seneki gibi yapmayı düşünüyosanız ki bence mantıklısı o , yani ferdi maçlar yapıldıktan sonra ferdi sıralamasına göre bi güçlü bi zayıf şeklinde takım ayarlamak .. Yani tora ile ping , Tsu yla ben şeklinde çiftler olursa diğerlerine haksızlık olur gibime geliyo. Tabi bunları turnuva günü yine konuşuruz .

Bide hiç ferdi müsabaka yapmadan kurra çekip 3 erli takımlara ayrılıp takım maçları halinde bir organizasyonda yapabiliriz . Bu şekilde gruplaşıp turnuvayı daha heyecanlı hale getirebiliriz diye düşünüyorum .

Taideki salonun durumunu bilmiyorum ama salona müzik sistemi de baglayalım derim . Hafiften çalan çıstak çıstak :B: Ben dj likte yaparım :D: Tufan abi bu lafım sana tabi.

Ayrıca Tufan abi bu masaların taşınması ıvır zıvırlar hakkında yardım lazımsa gelelim ozanla . Bizden iyi amele bulamazsın ehehe

bu arada takım maçları için ferdi sıralamasına göre bir zayıf bir güçlü yapmak çok da adil olmaz...serkan'ın fikri daha mantıklı geliyr bana...kura çekerek daha zevkli hale gelebilir turnuva...bir de serkan, cuma sabahı burak'la ankara'da olacağız...akşama oynayalım...ozan'a da söyledim..hatta gündüz dersleriniz ağır değilse takılabiliriz de.... :dans::wee:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada takım maçları için ferdi sıralamasına göre bir zayıf bir güçlü yapmak çok da adil olmaz...serkan'ın fikri daha mantıklı geliyr bana...kura çekerek daha zevkli hale gelebilir turnuva...bir de serkan, cuma sabahı burak'la ankara'da olacağız...akşama oynayalım...ozan'a da söyledim..hatta gündüz dersleriniz ağır değilse takılabiliriz de.... :dans::wee:

Kıvırmak gibi olmasın ama galiba yanlış anlaşıldı :P: . Ben ozan la beni çiftlerde kimse yenemez derken , aslında bizim gibi bi sürü iyi anlaşan vede iddalı olacak çift oluşacak . Buna mahal vermeyelimde diğerlerinin de şansı olsun anlamında soyledim . Yani ozan la ben olunca şampiyon oalcaz diye bişi yok . Hatta ozana hiç güvenmiyorum satar maçları yok yorgunum yok oram agrıyo buram agrıyo falan :D:

Bu arada cuma günü kimler geliyosa hep beraber takılabilriz . öğleden sonra 3-4 gibi buluşuruz .

Cuma günü gelecekler lütfen buraya yazsında bi gün onceden buluşalım .

benim tel no : 05335563055

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 84 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..