Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Buluşmasında Oynanacak Salon Ve Konaklama

Tufan Yalcin

Recommended Posts

Buluşmaya katılacak arkadaşlara güzel haberlerim var.

TAİ' nin sponsorluğuyla Akıncılarda bulunan spor salonunu 14-15 Mayısta bize tahsis ettiler.Ayrıca 2 adet masada TAİ verecek.Ben en az 4 masa ile oynayacağımızı düşünerek 2 veya 3 tane daha masa arayışlarına başladım.

Ayrıca konaklamak isteyen arkadaşlar TAİ'nin misafirhanesinden yararlanabilecekler.Tabii bu ücret karşılığı olacak.TAİ Ankara merkeze 30 km.uzaklıkta olduğunu düşünürsek kalacak yeri olmayan arkadaşlarımıza burayı tavsiye ederim.Aldığım bilgilere göre odalar tek kişilik televizyon,devamlı sıcak su,buzdolabı vs.. yani full diyebiliriz.

Oda fiyatları:

oda,kahvaltı,öğle yemeği,akşam yemeği=42 YTL

oda,kahvaltı=22 YTL

LÜTFEN KONAKLAMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR 1 MAYISA KADAR İSİMLERİNİ VE KALACAKLARI GÜN SAYISINI TSUBASAYA BİLDİRSİNLER.DAHA SONRADAN YAPILAN TALEPLER İÇİN ODA REZERVE EDEMEYEBİLİRİM VE KENDİ İMKANLARINIZLA GELİP GİTMEK DURUMUNDA KALABİLİRSİNİZ.

Bize yardımcı olan ve spor salonlarını tahsis eden tüm TAİ personelinede teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben ankaralıyım yardımcı oluyum hemen

ulasım 1... TAİ NİN SERVİSLERİ VAR BUNU TAHMİNİMCE BUNLAR GERİ DONUYOR AYRINTILARI ILERLEYEN GUNLERDE YAZICAM

ulasım2...ANKARA ULUSTAN YENİMAHALLEDEN YANİ MERKEZ YERLERDEN '''KAZAN''' İLCESİNE SERVİSLER VAR ZATEN TAİ DE KAZANA GELMEDEN YOL UZERİNDE

ulasim3...KIZILAYDAN DİREKT OLARAK TAİ YE SERVİS VAR EN ONEMLİSİ BU ZATEN

AYRICA TAİ DISARIDAM MISAFIRLERIMIZE GORE FIYAT COK UYGUN YİNEDE İCİNİZ RAHAT OLSUN MASA LAR DA ORDA YANİ

SORUSU OLAN???

COK GUZELLLL VALLA SAGOL TUFAN ABİ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben ankaralıyım yardımcı oluyum hemen

ulasım 1... TAİ NİN SERVİSLERİ VAR BUNU TAHMİNİMCE BUNLAR GERİ DONUYOR AYRINTILARI ILERLEYEN GUNLERDE YAZICAM

ulasım2...ANKARA ULUSTAN YENİMAHALLEDEN YANİ MERKEZ YERLERDEN '''KAZAN''' İLCESİNE SERVİSLER VAR ZATEN TAİ DE KAZANA GELMEDEN YOL UZERİNDE

ulasim3...KIZILAYDAN DİREKT OLARAK TAİ YE SERVİS VAR EN ONEMLİSİ BU ZATEN

AYRICA TAİ DISARIDAM MISAFIRLERIMIZE GORE FIYAT COK UYGUN YİNEDE İCİNİZ RAHAT OLSUN MASA LAR DA ORDA YANİ

SORUSU OLAN???

COK GUZELLLL VALLA SAGOL TUFAN ABİ

Sevgili Murti,

Biliyorum yardımcı olmaktan başka bir niyetin yok ama, sen ve senin gibi foruma yazdığı yazıları öylesine yazan, cümle yapısına, cümle düşüklüğüne ve imla kurallarına dikkat etmeyen herkes için masumane bir uyarı yapmaktan kendimi alamadım.

LÜTFEN YAZDIĞINIZ YAZILARI GÖNDERMEDEN ÖNCE OKUYUN, CÜMLE BOZUKLUKLARINI VE ANLAMI BOZACAK İMLA HATALARINI DÜZELTİN

GÜZEL TÜRKÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ertan bey....eğer tai'nin misafirhanesinde kalmazsak tai'ye ulaşımın nasıl sağlanabileceği ile ilgili bilgi verir misin...

Ben İstanbul'da oturuyorum ve Tai nin nerede olduğu hakkında hiç bir fikrim yok.

Öğrenirsen lütfen bana da haber ver.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam abi kızma. sen daha iyi bilrisin. iyi günler

ne kızması ARNO :asabi: .

Geçen seneki buluşmamıza bakacak olursan düşüncende haklısın.Ancak 2.gün çift maçları yapmıştık.Bu buluşmada sadece ferdi yapalım diye düşünüyorum.O zaman masalarda yeter.İlk başta herkez birbiriyle oynamaya çalışsın.Ancak bununda mümkün olacağını sanmıyorum.

Bu yüzden Katılıma göre gruplara ayırıp zaman kalırsa birlikte oynamayanlarıda ayrıca maç yaptırırız.

Bu şekilde zaten masalar yetecektir.

Bu arada ben hiç sana kızarmıyım. :lol::lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu buluşmada sadece ferdi yapalım diye düşünüyorum.O zaman masalarda yeter.İlk başta herkez birbiriyle oynamaya çalışsın.Ancak bununda mümkün olacağını sanmıyorum.

Tufan, bence olabilirse çiftleri de yapalım. Sonuçta 30-40 kişi olacaksak 4 masa yeterli olur. Tabii gereksiz yere çok zaman kaybetmezsek. Çiftlerin de ayrı bir tadı oluyor. Hem de daha eğlenceli olur.

Hem de ferdi de seni yenemeyenlerin çiftlerde yenme şansı olabilir. :D: Tufanı kız tahtası falan diye kızdıranlar ve iddialı olan arkadaşlar bu şansı iyi kullansınlar. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan, bence olabilirse çiftleri de yapalım. Sonuçta 30-40 kişi olacaksak 4 masa yeterli olur. Tabii gereksiz yere çok zaman kaybetmezsek. Çiftlerin de ayrı bir tadı oluyor. Hem de daha eğlenceli olur.

Hem de ferdi de seni yenemeyenlerin çiftlerde yenme şansı olabilir. :D: Tufanı kız tahtası falan diye kızdıranlar ve iddialı olan arkadaşlar bu şansı iyi kullansınlar. :D:

Abi çiftlerde hemen eleniyorum valla :lol: .Ama tabii ki çiftleride oynayabiliriz.Salonda beraber karar verelim.Zamana göre :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzmir buluşmasında çift maçlar, takım maçları şeklindeydi. Yani iki ferdi bir double oynanmıştı ve bu yüzden biraz uzun sürmüştü. Bu yıl sadece double yaparsak daha kısa zamanda biter. Ne de olsa aynı anda 4 masada 16 kişi oynuyor olacak.

Geçen yıl partnerim Mehmet'le birinci olmuştuk. Bu yıl partnerim Ping olacak. Korkunun ecele faydası yok Tufan. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 83 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..