Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

Malatya ekibi olarak bizler,Perşembe günü akşam üstü Rizede olmayı düşünüyoruz.Forum üyesi arkadaşlardan o tarihlerde orda olacaklarla görüşürüz.

Orhan hocam, yanlış hatırlamıyorsam Malatyada takım maçlarında Alparslan Güler ile oynamıştım. O da geliyordur inşallah, hem sohbet ederiz hemde rövanş maçı yaparız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

önemli duyuru

arkadaşlar bu perşembe en geç cumaya kadar çayeli YİBO (yatılı ilköğretim bölge okulu)'da kalacak arkadaşların isim listelerini öğrenmem gerekiyor, resmi kurum olduğu için kaymakamlık oluru alınması gerekiyormuş,

liste için gener konular'da ayrı bir topic açıyorum, oraya herhangi bir yorum yapmadan sadece isim belirtirseniz sevinirim

foruma giremeyen ve telefonu olup da ulaşabileceğiniz arkadaşlarınıza haber verebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan hocam, yanlış hatırlamıyorsam Malatyada takım maçlarında Alparslan Güler ile oynamıştım. O da geliyordur inşallah, hem sohbet ederiz hemde rövanş maçı yaparız.

evet hocam bende geliyorum rizeye bi aksilik olmassa bu benim icin hem bi karadeniz gezisi olacak hemde malatya'da evsahibi olmamız nedeniyle maclara cok konsantre olamadıgımızdan daha fazla mac oynama imkanı bulacagiz insallah.artik güzel bi rovans macı yaparız sizinle.Orhan hocam cok calistirdi bu sene bizi inşallah güzel keyifli maclar cıkarırız die ümit ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

... keyifli maclar cıkarırız die ümit ediyorum....

Arkadaşlar, imkan olurda turnuva harici (mesela cuma günü) TT-rating maçları yapmak isteyen üyeler olursa skorları lütfen benim dağıtacağım maç kağıdına yazsınlar (tekrar: turnuva dışında oynanan maçlar için). Mümkünse farklı şehirlerin oyuncuları maç yapsınki puanlar dağılsın.

(Tahsin, boşuna maç teklifi yapma bana, kabul etmem)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

malatya ekibi olarak cuma günü salondayız ttrating macı oynamak isteyen tüm arkadaslarla mac yapmak isterim.amacamız farkli oyuncularla oynamak degisik oyun stilleri görmek ,yeni dostluklar olusturmak ve güzel bi karadeniz gezisi.....bunun icin heyecanla o günü bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cumartesi akşamı sahil kenarında nezih bir ortamda akşam yemeği için restaurantla görüştüm, ortam herkesin yorgunluğunu atacak kadar güzel bir yer

uzun pazarlıklar sonucu fiyatı kişi başı 15 liraya kadar çekebildim, menüde;

köfte veya tavuk ızgara

+

salata + mısır ekmeği

+

meşrubat

+

laz böreği (yöresel tatlı)

=

15lira

köfte veya tavuk yerine balık tercih eden olursa fiyat 20 lira,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yemek tercihinde biraz daha zengin ve daha ekonomik bir tarife seçilirse harçlıklarından artırıp gelecek öğrenciler için iyi olacaktır diye düşünüyorum.En azından başlangıç olarak çorba ve sonunda meyve ikram edilebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erkan hocam;

öncelikle adamların istediği fiyatı 25liradan 15 liraya çektik, meyve yerine özellikle yöresel tatlı tercih ettik ki hem tatlı hem meyve çok uygun olmayabilir

diğer bir sebep çarşıda sıradan bir restaurantta çorba + yemek + tatlı veya meyve + salata + meşrubat yemeye - içmeye kalksan bu fiyatın çok üzerinde ödenir, sadece çorba + yemek dışarıda 10 lira,

ben size sahil kenarında kaliteli bir yerde yemek ve sohbet imkanı hazırlıyorum, yemek yiyip hemen dağılacaksak çarşıda 5-10 liraya da karnımız doyar

sonuç olarak hem yılda 1 kere toplanıyoruz hem de bunun sadece yemek amaçlı olmadığı, sohbet eğlence ve kaynaşmanın bira arada olduğu bir buluşma olduğunu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla iyi olur ozan, dün teknosada bir foto-kamera gördüm, müsait olsam alacaktım ama bu sıra açılmam zor, fuji'nin yeni çıkardığı hd kayt yapan 1024*768 çözünürlükte 14mp fotoğraf makinesi, 8gb sd kart destekliyor, yanılmıyorsam 499 veya 599 liraydı, ilk fırsatta alacam inşallah :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla iyi olur ozan, dün teknosada bir foto-kamera gördüm, müsait olsam alacaktım ama bu sıra açılmam zor, fuji'nin yeni çıkardığı hd kayt yapan 1024*768 çözünürlükte 14mp fotoğraf makinesi, 8gb sd kart destekliyor, yanılmıyorsam 499 veya 599 liraydı, ilk fırsatta alacam inşallah :)))

1024*768 çözünürlükte kayıt epey yer kaplar. Birkaç tane büyük hafıza kartı almak gerekecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar. 1. si Ozan beni acilen ara , sana ulaşamıyorum , özel mesaj da gitmiyor. Telefonumu kaybettiğim için numaralar gitti. İkincisi buluşma rize merkezde mi çay elinde mi ? son halini bilmiyorum. 3. sü , gelmeyi düşünüyorum ama otobüsle hayatta gelmem o yolu. Ankaradayım . Burdan gidicek varsa arabayla gelebilirim , yada benim arabamla gelebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelmeyi düşünüyorum ama otobüsle hayatta gelmem o yolu. Ankaradayım . Burdan gidicek varsa arabayla gelebilirim , yada benim arabamla gelebiliriz.

muhteşem bi fikrim var. önce bizi istanbuldan al, sonra karadeniz yoluna bağlanır rahat rahat gideriz laugh.gif

derneklerde mola alırız, 1-2 saat oynar tekrar devam ederiz.

bi de yanına iskambil alırsan iyi olur. bu dünyada batak oynadıgım tek insanlarsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan Hocam gelecek olanların isimlerinin hepsini yazmanda fayda var.Eksik bilgi olmasında bir sakınca yok.Örneğin Ahmet ( Uşak ) gibi.Ben geçen seneki organizasyonda son anda dahil olan kişiler ile ilgili sorunlar yaşadım.Bilgine...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..