Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tackifire Special-soft

Guest Erkan

Recommended Posts

• 1 month later...

arkadaşlar; special ile special soft arasında nasıl bir fark olduğunu anlatabilir misiniz..burdaki sohbetlerden etkilenerek special soft kullanma isteğim arttı..special bulup denedim ama soft kullanan yok burda...bir karşılaştırma yapsanız diyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle adından da anlaşılacağı üzere ( Tackifire Special Soft ) normal versiyona göre daha yumuşak bir süngere sahip.Bu ne demek tabiki normal versiyona göre biraz daha az hız, daha çok kontrol ve daha çok spin demek.Tackifire Special'ın sert süngeri aynı zamanda bileğinize daha çok ağırlık yükleyecek ve bir nebze sizi rahatsız edebilecektir. TSS'ın zamk etkisi daha fazla ama zamksız kullanımlarda çokda yavaş olmakta ve inanılmaz bir kontrol sağlamaktadır.

Sevgiler :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fiyatı işle ilgili bir bilgin var mı...bir de sriver fx'e göre hızı nasıl...?

Erdem fiyat konusunu bilmiyorum ama hız olarak sriver fx'den daha hızlı. Bana kalırsa Byrce ile Sriver Fx'in ortasına yakın bir yerde hız olarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sriver fx den tabiki hızlıdır..Sriver hızlı bir lastik değilki..Hız ve kontrol arıyorsan tam senin aradığın lastik.Tabi bir şartla hızlandırıcı zamk kullanacaksın.Yok üşenirim diyorsan catapult al.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sriver fx den tabiki hızlıdır..Sriver hızlı bir lastik değilki..Hız ve kontrol arıyorsan tam senin aradığın lastik.Tabi bir şartla hızlandırıcı zamk kullanacaksın.Yok üşenirim diyorsan catapult al.

Saygılar.

teşekkürler...sanırım bir dahaki lastiğim TSS olacak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..