Jump to content
Masatenisi.org Forum

Schlager Garajda Kankasıyla Oynarken :)

Recommended Posts

adamın 2207 rating puanı varmış, bu oyunla o puan inanılmaz gibi geliyor

ilk sıradaki adamın 2780 puanı olduğunu düşününce gerçekten inanılmaz gibi.

Taban puan 2000 sanki (değil de , bu oyun ile öyleşmiş gibi).

Not: bu arada bizim ratinglerde puan sıralaması oldukça değişecek yıl başında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Youtube' ı proxy baypass'ı (ktunnel vs) dışında izlemenin bir yolu varmıdır? Hem kalite düşük hem de heryerden mümkün olmuyor.

DNS ayarı ile deneyebilirsiniz.

Örnek: http://blogumdan.com/2008/01/kapatilmis-youtubea-nasil-girilir-dns.html

Bu işe yaramaz ise,

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=youtube+dns+ayarlar%C4%B1&meta=&aq=0&oq=youtube+dns+

sayfalara göz atmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yabancı forumda da laf oldu bu adamın ratingi nasıl bu kadar yüksek olur diye. Sonra USATT sitesinden ratingine baktılar, gerçekmiş.

Ben bile puanını yüksek buldum. Fakat olayın bir de şu yönü var. Rakibinin müsade ettiği kadar oynayabilirsin. Bu adamı 1800 - 2000 ratingli bir oyuncuyla oynarken görmek lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu olivier mader in oyunun görünce bir tuhaf oldum ! Adam forehand özürlü dedim ve dalgasına mı oynadı düşüncesiyle biraz araştırdım. Maç görüntüsü

şekil yine aynı adam servisi beklerken bile bachand olarak bekliyor. Forehand e gelen topa zıplıyor yine back karşılıyor. Tek yüz lastikle idare ediyor herif helal olsun.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence videodan çıkartılması gereken ders; Schlager gibi Dünya şampiyonu olmuş birinin öyle bir ortamda, öyle bir oyuncu ile hiç bir komplekse girmeden oynama büyüklüğünü göstermiş olmasıdır.

Ayakları yere basmayan, elle tutulur ciddi bir başarısı olmadığı halde fildişi kuleden ahkam kesen, bildiği iki şey varsa da onu meslek sırrı gibi kendine saklamaya çalışan, kerameti kendinden menkul sporcularımıza da örnek olur umarım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence videodan çıkartılması gereken ders; Schlager gibi Dünya şampiyonu olmuş birinin öyle bir ortamda, öyle bir oyuncu ile hiç bir komplekse girmeden oynama büyüklüğünü göstermiş olmasıdır.

Ayakları yere basmayan, elle tutulur ciddi bir başarısı olmadığı halde fildişi kuleden ahkam kesen, bildiği iki şey varsa da onu meslek sırrı gibi kendine saklamaya çalışan, kerameti kendinden menkul sporcularımıza da örnek olur umarım..

Amin. Çok güzel ifade ettiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Myttnet deki konuyu okudum. Videodaki adam, Schlagerin okul arkadaşıymış. Eski dostu. Schlager, Amerika'daki bir turnuvaya katılmadan önce dostunu ziyaret etmiş. Adamın (adı Oliver sanırım) kendinden düşük reytingli oyunculara yenildiği pek vaki değil. Kendinden iyileri de sıklıkla yenen bi oyuncu. Oyunu özellikle spin oyuncularına karşı çok etkiliymiş. Amerika'da kendi tarzında oynayan (uzun pütürle ittirip blok yapan) oyuncular arasında 5. sıradaymış. Youtube'da bazı videoları referans gösterilmiş. Ben seyretmedim ama söylenenlere inandım. Eğer onunla maç yapsaydım herhalde hiç sayı alamazdım. Normalde hiç atak yapmazmış. Karşı tarafın zamanlama ve pozisyonunu bozarak hata yaptırırmış. Ama Schlager hatasız oynadığından ben atak yapmak zorundaydım ve ben atak konusunda çok kötüyüm demiş. Hikaye bu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Schlager'in pantalonuna bakarsanız incecik bacakları olduğnu görebilirsiniz. Adamda gram yağ yok sanki. Sonra servileri hep önüne gelecek biçimde atıyor. Haraket edip yorulmak istemediğinden hep backhandine gelmesini bekliyor topun. Kasları da güçlü olduğu için topun gelişi onu hiç etkilemiyor istediği gibi basıyor ve çekiyor. Oynarken kendini kanıtlamak bir kaygısı da yok. Topa doğru zamanda vuruyor. Bazen top aşağı düşerken bazen top en yukardayken vuruşunu gerçekleştiriyor. Hemen her topa çakıp işi bitirmek istemiyor. Keyfine bakıyor. Çok rahat. Ama set değişirken terlediğini yüzünü silerken anlayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu adam "kankası" ile oynuyor diye zaten başlık attım zaten. Benim hoşuma giden "serhat35" in belirttiği gibi Schlager'in kankası ile hiç rahatsız olmadan izbe bir yerde oynaması idi. Ama rakip adamın ratinginden girildi, fh'inin olmayışından çıkıldı. Alemsiniz vallahi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 31 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..