Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Birlikte Oynayacak Partnerler Arıyorum

Guest rainbowdivx

Recommended Posts

ankara'da birlikte oynayacak partnerler arıyorum.

sürekli olmasada haftasonları 1-2 saat (tek bildiğim yer plaza'da)masa tenisi oynayacak partnerler arıyorum.)

turnuvada yapabiliriz.bu arada solağım...

mail adresim rainbowdivx@gmail.com

bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neden cevap gelmiyor olabilir?Farklı nedenleri sıralayalım..Birincisi daha yazınızı Ankara'dan okuyan birisi çıkmamıştır..İkincisi yazdığınız yazı biraz iddialı kaçmış olabilir..Neye göre,kime göre ileri düzey?İleri düzeyden kasıt ne?Hangi ekipmanı kullanıyorsunuz?Masa tenisi geçmişiniz ne kadar?Bunları açıklarsanız eminimki yazdığınız yazıya cevap gelecektir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam zaten Çağan güzel açıklamış ve sende yardımcı olmaya çalışmışsın ama ben ileri düzeyde bir oyuncu olmadığım için ve üyemizin beklentisinin ne ölçüde olduğunu bilmediğim için cevap vermedim.Ama Plazada gayet iyi oyuncular var zaten ve bizim vereceğimiz zevkte oradakilerden çok farklı olmayacak...Rainbowdivx Plazaya aynen devam bence :gulumse: :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam zaten Çağan güzel açıklamış ve sende yardımcı olmaya çalışmışsın ama ben ileri düzeyde bir oyuncu olmadığım için ve üyemizin beklentisinin ne ölçüde olduğunu bilmediğim için cevap vermedim.Ama Plazada gayet iyi oyuncular var zaten ve bizim vereceğimiz zevkte oradakilerden çok farklı olmayacak...Rainbowdivx Plazaya aynen devam bence :gulumse: :bye:

Plaza Ankara'da hangi semtte gidip biraz oynamak isterim. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet abi bende dün oyununu gördüm, gerçekten oyunu ilerletmeye ihtiyacın var, bir kere elin bozuk, sanırım tüm forum üyeleri aynı fikirdedir, değil mi? (Dün Nejat abinin karşısında oynayan yeni oyuncu :whistle: ).

Hıcın kardeşim, elimin bozuk olduğunu zaten biliyorum, hatırlatıp yaramı niye deşiyorsun. :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyiki bir konu açtım yaaa.işin cırkını çıkartmışsınız.

kaç gündür ilk kez giriyorum.

şaşırdım açıkçası.ileri düzeyden kastım türkçe anlatıyorum lütfen iyi anlayın.raket tutmasını bilen kafasıyla oynayan vede gerçekten oynamış anlamında bahsettim.bu sitede kimseyi tanımam etmem yok onunla oynasın yok bununla oynasın saçmalığına girmişsiniz.hocam oynayacak partner arıyorum.

1-raket tutmasını bilen

2-oynamışlığı olan

3-yer tutmasını bilen

hiç raket tutmamış adam başlangıç olur

biraz tutmuş adam ortalama olur.

çok tutmuş adamsa ileri düzey olur kanımca

ileri düzeyden kastım buydu.dalgaya gülmeye gelecek bir yazı yazmamıştım ama eğlenmişsiniz sevindim sizin adınıza.şu hayatta insanları güldürebilmek en güzel bişey.

hayırlısı olsun.ciddi bir site ve sizleri ciddi sanmıştım...

şimdi varmı raket tutmasını bilen bir kişi.ona buna refere etmeden sizlerin arasında varmı.kolunu kıran,kırmayan her kimseniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyiki bir konu açtım yaaa.işin cırkını çıkartmışsınız.

Sayın 'rainbowdivx' ,

isminiz, yaşınız, daha önce nerelerde kimlerle oynadığınız, kullandığınız ekipman belli değil.

Bunları açıklamadığınız sürece uygun bir cevap beklemeyiniz lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence alınmanıza hiç gerek yok..Kimse sizin yazdıklarınızla dalga geçmedi..Sadece sitenin samimiyetine dayanan espriler yapıldı hepsi bu..Bunu anlamanızı bekleyemeyiz çünkü ne biz sizi tanıyoruz ne de siz bizi tanıyorsunuz..O yüzden site hakkında bilgi sahibi olmadan bir yargıya varmayın derim..Ayrıca ''ileri düzey'' çok izafi bir kavram..Bana göre ileri düzey başkadır size göre ise başka..Her oyuncunun bilgisi,oyun seviyesi farklı olduğundan bu spora bakış açısı da ona uygun olacaktır..Sizin kastettiğiniz şeye göre sitede elinizi sallasanız ileri düzey oyuncuya çarparsınız,fakat bana göre ileri düzey oyuncu sayısı 100 de 1 yahut 2 dir..Demek ki bakışaçımız farklı..O yüzden ortak bir noktada buluşabilmek için bizlere kendinizden bahsederseniz iyi olur..Kaç senedir bu sporun içindesiniz?Hangi ekipmanları kullandınız?Bir klüp,bir dernek ortamında oynadınız mı?Bu sorulara cevap verirseniz eminim ki daha iyi anlaşacağız :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan'cığım sende yaramı deştin ama ne yapalım bu kadar olumsuzluktan sonra bu konuyu Tufan halletsin. Onun eli benim kadar bozuk değil nasıl olsa. :pirpir:

Üstat benim elim iyide göbek bozuk.Acaip göbek yaptım bu aralar.Kımıldayamıyorum valla :gulumse: .Top yanlara gelirse gitmiyorum göbek işte napalım erir terfilere kadar :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın hakan ve çağan bey .düzgün yazınız için teşekkür ederim.tabiiki birbirimizi tanımıyoruz.ama bu birbirimizle alay hakkı asla vermemeli.öncelikle tanımalıyız birbirimizi.

ben türkiye'de masa tenisi konusunda oktay çimen i birde gürhan yıldızı tanırdımım ve takipte ederdim gençliğimde.başkada masa tenisinde kimseyi tanımam.birde eurosport ta düzenlenen turnuvaları asla kaçırmıyorum.yaşım 37

sizlerin başarıları nedirki ;bu kadar yüksekten bakma hakkına sahip oluyorsunuz.avrupada yada yurtta herhangi birinizin başarısı varmı,hepinize soruyorum.

eğer evetse saygı duyarım.eğer hayırsa sizlerde bizler gibi amatörsünüz demektir.plazayı küçümseyen sayın beyefendi,lalettain biryer kiralamakla (para karşılığı)adı yeri belli plaza arasında bence çokta fark yoktur.yeterki düzgün masalar olsun.herkes ister işyerinde rahat bir mekan olsun orada oynasın .ama maalesefki bizim ülkemizde hala tu kaka.takip ettiğim kadarıyla çinlileri devşirme yaptık onuda yüzümüze gözümüze bulaştırdık.

ben kendimden bahsetmekten çok fazla hoşlanmam .uzun yıllardır bu sporla ilgileniyorum.yeri geldi milli oyuncularla oynadım.yeri geldi bize sürekli gelen çinli hongkonglu misafirlerle oynuyorum.

benim isteğim sürekli bir sosyal ortam oluşturup turnuvalar düzenlemek vs.birbirimizden öğrenebileceğimiz çok şey olacağını düşünüyorum.

ama daha henüz başlamadan google dan zevkle bulup,hemen kaydolduğum bu siteden herhalde sayenizde kısa sürede kopacağım gibime geliyor.

AMACIM UZUN SÜREDİR İSTEYİPTE YAPAMADIĞIM BU SPORU SAYENİZDE PAYLAŞMAKTI.Ama şaşırdım vallaha.

eğer birbirimize saygı gösterek hareket edeceksek ben varım.asla amacım hiçbirinizi kırmak yada incitmek değil.amacım çok sevdiğim bu sporu birlikte paylaşmamız.bundan beni mahrum etmeyiniz.lütfen yazımı olumsuz okumayınız.

hepiniz sağlıcakla kalın.en azından bu işe gönül vermiş kişilersiniz benim gibi.

Sayın 'rainbowdivx' ,

isminiz, yaşınız, daha önce nerelerde kimlerle oynadığınız, kullandığınız ekipman belli değil.

Bunları açıklamadığınız sürece uygun bir cevap beklemeyiniz lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın 'rainbowdivx' ,

isminizi halen öğrenemedik. Bu yüzden Google'da isiminizi aratıp araştırma yapamıyoruz.

Size cevap verenlerin hepsinin orda burda büyük veya küçük turnuvalarda oynamışlığı vardır, bundan emin olabilirsiniz.

Bu forumun kuralı budur: Eğer birisi 'ileri düzey' tabirini kullanıyorsa biz ister istemez bu kişiye biraz alaycı gözle bakarız. Siz de bizim gibi masa tenisinden uzak kalmamış olsaydınız bunu çok rahat bir şekilde anlardınız ve hak verirdiniz.

Konuşmakla olmaz bu iş; siz 'ileri düzey' önşartı olmadan forum üyelerinin bulunduğu bir salona gidip bu kişilerle tanışıp kendinizi değerlendirmeniz en iyisidir.

Bu forumda çok çok iyiler de var ama asla "ben 'ileri düzey' oyuncuyum" demez kendisine. Bir gün bakarsınız Timo BOLL üye olur o zaman hepimiz 'çok çok geri düzey' durumuna düşeriz.... Bilmem anlatabildim mi?

Selamlar, saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan bey ileri düzeylikten kastım sadece oynamışlıktı.daha açık ve net size nasıl anlatabilirim.

anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

ozaman yeniden yazıyorum. daha önceden masa tenisi ile istişare etmiş partnerler arıyorum.

konu dışı ama siz açtınız konuyu"timo ball 'u bırakın.bir tane winner çıksa bu ülkeden yıllardır.çıktığı ettiği yok.

inşallah bir tane oyuncu çıkarda yürekten destekleriz.

en büyük nedenide eğitimciyim diye geçinen hiçbir antrenörün işi bilmemesi ,ortalıkta memur antrenörlerin fazlalıkta olması..

bir tane winner türk müsabık söyleyin bana rica ediyorum.neden bahsediyorsunuz siz.hiçbir müsabakada sağlam bir müsabıkımız yok.öncelikle tüm antrenörler geri düzeyde.sonunda türkleştirip soyadını çin tutup müsabakalara katılalım dedik .onuda başaramayıp ilk turda elendik.

çünkü eğitmenimiz/trainerimiz yok.beden hocaları her branşı bildikleri gibi bunuda biliyorlar...

işte sonuç ortada.bu konuda herkesle tartışmaya hazırım.düzey aramak yok.bilgisi olan herkes birşeyler paylaşsın.

neden masatenisinde 0 ız.neden???beden hocalarınada lafım yok.pratisyen hekim gibiler.herşeyden anlayıp hiçbirşeyden tam anlayamıyorlar.

onlarada verilen müfredat kapsamı bu.dediğinze katılıyorum hepimiz çok çok çok geri düzeyiz.bunda haklısınız.eurosportta bir tane türkü izleyebildinizmi yaşamınız boyunca.hepinizle tartışmaya hazırım bu hususta.ayrı bir konu bu ama ...

konumuza dönecek olursak tekrar yazıyorum.oynamaktan zevk alabileceğim ,saatlerce bıkmadan usanmadan oynayabileceğim arkadaşlar arıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

konumuza dönecek olursak tekrar yazıyorum.oynamaktan zevk alabileceğim ,saatlerce bıkmadan usanmadan oynayabileceğim arkadaşlar arıyorum.

İstanbul'a yolunuz düşerse bekleriz bizim salona (Ümraniye / Haldun Alagaş Spor Salonu)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam şimdiden söz.şubat ayında fuar var gelmeden buradan haber veririm.

inşallah fırsat bulursam kesinlikle geleceğim.

sevgiyle kalın.

İstanbul'a yolunuz düşerse bekleriz bizim salona (Ümraniye / Haldun Alagaş)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..