Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane 3 Hakkında Ilginç Bilgiler!

Recommended Posts

Bir dahaki form buluşmasına kadar devam et.Orda ben sana daha iyi izah ederim

bir sonraki forum buluşmasını bekleyeceğine yazarak ifade etmeye çalışsan derdini dicem ama çok saçma bir istek olacak, zira ne mümkün :D: okuduğunu anlamayan birinden böyle birşey istemek epey hayalcilik olur sanırım :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu forumdaki kişileri anlamak gerçekten zor.Herkes ne kadar çok şey biliyor :asabi: lastikler ve tahtalar hakkında gerçekten çok ilginç.Konuşmayim diyom ama dayanamıyom.Daha masada zor top tutuyorsunuz sonrada konuşmaya gelince konuşmaya biliyorsunuz.Önce topa nasıl vurulcağını öğreninde sonra konuşursunuz.Gerçi siz malzeme değiştirmekten nasıl oynacaksınız orasıda süpheli ya :lol:

Ekipman hakkinda bilgi sahibi olmak ve bu bilgisini isteyenlerle paylasmak ile masada top tutmanin bir alakasini kuracak senden baskasi da yoktur herhalde burda. Ayrica Turkiye'nin en iyi oyuncusunun ancak ilk 200'de oldugunu dusunursek, sen kendini bulunmaz hint kumasi mi zannediyorsun? Aramizda topu topu 6 yas var ama buna inanasim da gelmiyor acikcasi. Hem madem insanlarin bilgilerine deger vermiyorsun, buraya yazanlarin, vakit harcayip dusuncelerini paylasanlarin soylediklerini tiye aliyorsun, o zaman ne demeye hala ekipman forumunu okumaya devam ediyorsun? Sen nasil olsa bulmussun ekipmanini, degisterecek degilsin, zira yaptigin alayci yorumdan bu anlasiliyor, hem de zaten anladigim kadari ile gunes olsan isitmazsin adami. O zaman bari golge etme de, agresif uslubunla insanlari kirip sinirlerini bozma.

Sinavla uye alinsa bu foruma sen bu sekilde ancak kaydirarak girerdin herhalde. Her ne kadar sen aksi yonde temennide bulunsan da, insallah senin gibiler cogalmaz forumda, zira gercekten bu bizim gibilerin azalmasina yol aciyor. Artik bu lafimi da nasil anlamak istersen oyle anlayabilirsin...

Bu soylediklerim agir kactiysa eger, moderatorlerin ve diger degerli uyelerimizin nezdinde tum forumdan ozur dilerim... Farkindayim, konu ile de hic bir baglantisi yok yazdiklarimin, ama tutamadim kendimi iste...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha fazla tartışmak istemiyorum sizlerle. Kimsede kendini hint kumaşıda zannettemiyor.Herşeyi çok biliyorsununuz. Herşeyden sizin haberiniz var.:lol: Merak etme sınavla üye alınsa ilk sıralarda girerdim. Sizin gibi millete yalan yanlış bilgiler vermezdim.Bundan sonra sabaha kadar tartışın ekipman konusunda. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha fazla tartışmak istemiyorum sizlerle.
iyi de sen tartışmıyorsun ki, senin yaptığına tartışma denmez ki :lol: senin yaptığına yazılanları okuyup, anlamadan, içinden işine geldiği ya da ancak anlayabildiğin kısımlarını alarak onlar hakkında birşeyler yazmak. gerçi yazmak da denemez tam olarak :D:

Sizin gibi millete yalan yanlış bilgiler vermezdim

verdiğimiz bir tane yalan yanlış bilgi göster hemen foruma bir başlık açıp kendi adıma herkesten özür dileyeyim. bu senin yaptığına tipik bir kasaba kurnazlığı, çamur at izi kalsın denir. böyle "yalan yanlış" bir bilgi bulamadığın sürece yazdıklarını yemiş olacaksın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyler hepiniz aklı başında insanlarsınız çoluk çocuk da değilsiniz. Burak sen de hiç gereği yokken kimseyi kırma. Konuyu veya yazılanları beğenmiyorsan açıp okumazsın olur biter. Ana sayfanın en altında "Tüm yazıları okunmuş Kabul et" linkini tıklayarak konuların okunmamış işaretini kaldırabilirsin. Benim de ilgimi çekmeyen konular oluyor ve onları okumuyorum. Gerçi yöneticilik gereği okumaya çalışıyorum ama bazen de okumadığım oluyor.

Ayrıca kimseyi de aşağılamayın. Herkesten her konuda üstünü daima olur. Bu konuda da Tufan'ı örnek almanızı öneririm. Kendisininin Ankara turnuvasında bir çok maçını seyretme imkanım oldu ve zayıf veya kuvvetli kimle oynasa hiç birini ille de yeneceğim diye oynamadı, çok zayıf arkadaşlarla bile başabaş oynayarak ne kadar alçak gönüllü olduğunu gösterdi.

Sizler daha gençsiniz ve kanınız kaynıyor ama, alçak gönüllü olmak bir insanı ancak yüceltebilir, bunu hiç unutmayın.

Ne diyeyim size sabah sabah bana bir de nutuk attırdınız. :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biri Arsunu durdursun :lol: .

Arkadaşlar tabii ki forumda konular açılacak.Tabii ki herkez fikirlerini beyan edecek.Ancak verilen fikirlere ve yazılan hertür yazıya saygılı olmalıyız.Dimi.

Sanki şakayla başlamış en son yazılar polemiğe dönüşmek üzere gibi geliyor bana <_< .

Sakın ha arkadaşlar.Çıldırtmayın beni.Yoldan çıkartmayın.Bu yaşta kalp krizi geçirmeme neden olmayın.Vebal denen bişi var :lol:

Şimdi sağdan sayıp anlaşıldığına dair tekmil verin bakiiimm.ŞŞiiştt :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biri Arsunu durdursun :lol: .

Bunun hemen akabinde yazi yazacaktim, ama biraz bekleyip oyle yazmaya karar verdim, zira kalemim sivri olabiliyor, onun kuntlesmesini bekledim bir sure...

Bu yorum uzerine soyle birseyler soyleyecegim: Bu foruma yazdigim yazilar cogunlukla bilgi verir nitelikte idi, merak edenler benim butun yazilarimi bulup okuyabilir. Kendim genelde cok az sey sordum ve insanlarin gerek kisisel mesajla sorduklarina, gerekse forumda konu icindeki sorularina mumkun oldugunca aciklayici cevaplar verdim. Aksini iddia eden varsa ciksin konussun. Yazdiklarim icinde saglik konusundan tutun, cesitli ekipman yorumlarina, malzemelerin nerden daha ucuza bulunacagindan, bildigim pratik ve ucuz bakim metotlarina kadar genis bir yelpazede yorumlar bulmaniz mumkun. Bu konuda da ne yapmisim, daha once bahsedilmemis bir noktayi sormusum, lastiklerin sertlik derecesini merak etmisim, cunku ne dereceli lastikle nasil oynadigimi biliyorum. Ama kalkmis Burak efendi ne yapmis, "Kac aydir tartisiyorsunuz" ve "Gereksiz" gibi abes yorumlarda bulunmus. Simdi sen moderator olarak kalkmis bana laf ediyorsun ve

Arkadaşlar tabii ki forumda konular açılacak.Tabii ki herkez fikirlerini beyan edecek.Ancak verilen fikirlere ve yazılan hertür yazıya saygılı olmalıyız.Dimi.
diyorsun, ama herkesin yazdiklarina saygili olma konusunda nedense Burak'in yaptigi yorumlari atliyorsun. Bu tartisma ile alakali attigim ikinci mesajdan once ise Burak efendi demis ki:
Bu forumdaki kişileri anlamak gerçekten zor.Herkes ne kadar çok şey biliyor  :asabi: lastikler ve tahtalar hakkında gerçekten çok ilginç.Konuşmayim diyom ama dayanamıyom.Daha masada zor top tutuyorsunuz sonrada konuşmaya gelince konuşmaya biliyorsunuz.Önce topa nasıl vurulcağını öğreninde sonra konuşursunuz.Gerçi siz malzeme değiştirmekten nasıl oynacaksınız orasıda süpheli ya  :lol:
ve sonra da soyle buyurmuslar,
Benim lafım burada benim yaşım kadar bu sporu yapanlara değildir.Onlara karşı her zaman saygılıyımdır.Benim lafım sizleredir.Yaklaşık 2-3 aydır aynı muhabbetleri yapıyorsunuz.Benim gibiler sitede çoğalsa iyi olacak yoksa sizlerin sayısı artmakta.
(arada dediklerini atladim, zira uzuyor). Ben de bunun ustune 2. mesajimi gondermisim. Oncelikle suna dikkatinizi cekerim, Burak'in yazdigi mesajlarda

1. Baskalarini asagilayan ve kucuk goren ukala bir tavir,

2. Bizlere saygi duymadigini ve bizim (Baris, ben ve daha bilmem kimler) forumda olmamizi istemedigine dair yorumlar var.

Bu noktada moderator olarak tekrardan dedigin "insanlarin yazdiklarina saygili olmak" sozunu hatirlatirim. Neyse, ikinci mesajimi yollamadan once usenmeden kalktim, Burak'in 80 kusur mesajini okudum. Bunlarin bir kismi yine sanssiz diye nitelendirecegim o degisik uslubu ile yazdigi mesajlar. Ayrica merak eden bakar, icinde ekipman sorusu da var, insanlarin fikrini sordugu yani. Hani ekipman degistirmeyen, super oyuncu Burak'tan bahsediyorum... Velhasil, kalkip okuduktan sonra bunlari, ikinci mesajimi yazdim. "Gunes olsan isitmazsin adami" yorumu da adamin daha onceki mesajlarini baz aldigimdan yazdigim bir lafti. O bunlara cevap vermekte gecikmeyip insanlari "yalan-yanlis" bilgilendirme ile suclamis bizi bir de. Bunun ustune birsey demedim, ama kalkip hatali birsey bulursaniz, Baris'in dedigi gibi acarim yeni bir konu, herkesten ozur dilerim. Forum bana guzel arkadasliklar katti, ama bilgi olarak ben aldigimdan cok seyi buraya yazdim, orasi kesin. Burak'in kendisi de itiraf etmez muhakkak, ama yazdiklarimdan illa ki faydalandigi noktalar olmustur.

Son olarak, bu yazdiklarim kesinlikle kirici olmaya yonelik degil, ama moderator olan birinden en azindan isim kullanacaksa iki tarafa da laf etmesini beklerdim acikcasi...

Neyse arkadaslar, sevinen sevinebilir, zira Burak amacina ulasti, ben en azindan 1-1.5 ay yazi yazmamaya karar verdim. Ayrica eger uye oldugum sure boyunca istemeden kirdigim insanlar olduysa kendilerinden burda ozur dilerim... Kalin saglicakla...

Arsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar...h3 konusunda pek bilgim yok...o yüzden lastiğin özeliklerine değinmeden yapılan tartışmalarla ilgili düşüncelerimi paylaşmak istiyorum...bu yapılan tartışmaları çok doğru bulmuyorum...herkes kendi alışkın olduğu, oyun stiline uygun olan lastikle oynayabilir...bunla ilgili tecrübelerini paylaşabilir...yanlış olan birşeyler varsa birincisi; diğerlerininin hangi konuda ne yazacağına (tabi ki forum kurallarına aykırı olmamak ve yanlış bilgilendirmemek şartıyla) müdahale etmek...ikincisi de; birşeyleri veya birilerini eleştirirken kırıcı olmak...bu konu başlığı altında yapılan yorumlarda bunların ikisi de mevcut...ilk başlarda ben de bazen sert yorumlarda bulunmuştum...ya da şimdi öyle olduğunu düşünüyorum...ama bu forum, diğer forumlar gibi kim olduğu belirsiz hayali kahramanların bulunduğu bir forum değil...gerçekten masatenisine gönül vermiş, her ne şartta olursa olsun fedekarlık yaparak masatenisinin içnde olmaya çalışan insanların oluşturduğu bir topluluk...bunu da forum buluşmasında hep beraber (34 kişi) gördük...kimsenin birbirine üstünlük sağlamak gibi bir derdi olduğunu sanmıyorum....sadece biraz aceleci davranıyor ve okuduklarımızla ilgili sert tepki veriyoruz...genelde birbirini tanımayan insanların tahammül sınırları çok geniş olmaz...forumda aktif olarak yazan birçok kişi izmir ve ankara buluşmalarında birbirini tanıma fırsatı buldu...izmir buluşmasında yoktum ama ankara'daki buluşmada gördüm ki birbirini hiç tanımayan insanlar masatenisi gibi ortak bir paydada hemen kaynaşabiliyor...o yüzden lütfen yazarken de biraz daha dikkatli olalım ve birbirimizi kırmamaya, yazılanlara saygılı olmaya özen gösterelim... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arsun bu konuda haklı, o da benim lastiğimi kötülüyor fakat tartışmamıza gereksiz demiyor biz senin açtığın konuya gereksiz demiyoruz ayrıca senin gibiler ve bizim gibiler lafını anlıyamadım ne demek istediğini bence gereksiz bişey varsa bu tartışma bu tartışmaya lütfen bi son verin ayrıca üst düzey oynuyorum diye burdaki hiç bi üye aşalanamaz elbette yenileceğin oyuncular vardır benden yaşça baya büyük olduğun için çok fazla konuşmak istemiyorum lütfen gerçek hayatta da forumda da kimsenin kalbini kırmayalım herkes kendi düşüncesini açıklama hakkına sahiptir

Gelelim konuya peki H3 prosunu nittaku uzun ömürlü mü ayrıca servis karşılamaya uygun mu?Bu arada tr şampiyonasında fh den fh de dolu servisi karşılayamadım :frust: Ayrıca topspin yapanlar için uygun mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunun hemen akabinde yazi yazacaktim, ama biraz bekleyip oyle yazmaya karar verdim, zira kalemim sivri olabiliyor, onun kuntlesmesini bekledim bir sure...

Arsun

Sevgili arkadaşım Arsun:

Yazdıklarından kalbini kırdığımı farkettim.Senden çok özür diliyorum.Yazdıklarımın her iki tarafa gittiğini(Arkadaşlar)düşünmüştüm.Yanılmışım :o: .Lütfen hakkımda yanlış düşünme.Kesinlikle biri Arsunu durdursun derken şakamı kaldırabileceğini düşünmüştüm.Mod'lukla falan alakalı değil.Eğer gerçekten uyarılacak birşey olsaydı bunu direk foruma yazarak değil seni kırmadan kişisel mesajla yapardım.Bazı üyelerimize yaptığımız gibi.

Ayrıca foruma üye olduğumdan beri tüm yazılarımı okursanız yaklaşık 400 adet mesajımda hiç kimseyi kırmamaya çalıştım.Buna 13 yaşından 70 yaşına olan herkez dahil.(Arsunla bir ilk yaşadım ama özrümü kabul edecektir).Moderatörlüğe başladığımdan itibarende hiçbir zaman yanlı davranmamaya çalıştım.

Ancak başaramadığımı anladım ve bir arkadaşımı üzdüm.Bu nedenle Ertan beye moderatörlüğümü iptal etmesi için kişisel mesaj gönderdim.

Arsuncum lütfen yazılarına devam et ve bizi forumda yalnız bırakma.Çok önceki bir mesajımda belirttiğim gibi biz bir aile olduk.

Saygı ve sevgilerimle :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benden yaşça baya büyük olduğun için çok fazla konuşmak istemiyorum

Sevgili İlker.

Konuşmak istediğini bahsettiğin büyüğüne lütfen kişisel mesaj atıp paylaş.Senden ricam birebir çelişkiye düştüğün konularda konuyu yazan üyeye kişisel mesaj yollayarak ulaş.

Anlaşamıyorsan forum yöneticisine veya moderatörlere mesaj gönderip yardım iste.Bu aşamada mutlaka bir çözüm üretilecektir :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşım Arsun:

Yazdıklarından kalbini kırdığımı farkettim.Senden çok özür diliyorum.Yazdıklarımın her iki tarafa gittiğini(Arkadaşlar)düşünmüştüm.Yanılmışım :o: .Lütfen hakkımda yanlış düşünme.Kesinlikle biri Arsunu durdursun derken şakamı kaldırabileceğini düşünmüştüm.Mod'lukla falan alakalı değil.Eğer gerçekten uyarılacak birşey olsaydı bunu direk foruma yazarak değil seni kırmadan kişisel mesajla yapardım.Bazı üyelerimize yaptığımız gibi.

Ayrıca foruma üye olduğumdan beri tüm yazılarımı okursanız yaklaşık 400 adet mesajımda hiç kimseyi kırmamaya çalıştım.Buna 13 yaşından 70 yaşına olan herkez dahil.(Arsunla bir ilk yaşadım ama özrümü kabul edecektir).Moderatörlüğe başladığımdan itibarende hiçbir zaman yanlı davranmamaya çalıştım.

Ancak başaramadığımı anladım ve bir arkadaşımı üzdüm.Bu nedenle Ertan beye moderatörlüğümü iptal etmesi için kişisel mesaj gönderdim.

Arsuncum lütfen yazılarına devam et ve bizi forumda yalnız bırakma.Çok önceki bir mesajımda belirttiğim gibi biz bir aile olduk.

Saygı ve sevgilerimle :bye:

Değerli Arsun Ve Tufan Yalçın;

Bu KÜÇÜK sorunu çözeceğinize inanıyorum.YAZILARINIZDAN İKİNİZİN DE ÇOK DEĞERLİ İNSANLAR OLDUĞUNUZU biliyoruz.Arsun-Tufan kardeşler,bir mesajla sorunu çözdüğünüzü bizlere duyurabilirsiniz.Özür dilemek büyük bir erdemliliktir.Değerli Burak-Simurg;Sinirli anlarınızda içinizden sayı sayın,siniriniz geçmezse sakin olmaya çalışın,yine geçmezse uzanın,yine geçmezse uyumaya çalışın.Tufan Bey sakın ha moderatörlükten ayrılmayın.Ertan Bey,siz de Tufan beyin ayrılma isteğini dikkate almazsanız seviniriz.

Selamlarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli Arsun Ve Tufan Yalçın;

Bu KÜÇÜK sorunu çözeceğinize inanıyorum.YAZILARINIZDAN İKİNİZİN DE ÇOK DEĞERLİ İNSANLAR OLDUĞUNUZU biliyoruz.Arsun-Tufan kardeşler,bir mesajla sorunu çözdüğünüzü bizlere duyurabilirsiniz.Özür dilemek büyük bir erdemliliktir.Değerli Burak-Simurg;Sinirli anlarınızda içinizden sayı sayın,siniriniz geçmezse sakin olmaya çalışın,yine geçmezse uzanın,yine geçmezse uyumaya çalışın.Tufan Bey sakın ha moderatörlükten ayrılmayın.Ertan Bey,siz de Tufan beyin ayrılma isteğini dikkate almazsanız seviniriz.

Selamlarımla.

Tuncer bey merhaba;

Arsun arkadaşımla hiç bir problemimiz yok.İlginiz ve duyarlılığınız için çok teşekkür ederim.Sizin gibi değerli üyelerimiz olduğu sürece forum daima ayakta kalacaktır.İnanıyorumki bu güzel temennileriniz diğer üyelerimiz içinde takdire şayan görülmüştür.

Elbetteki diğer arkadaşlarımda bu gereksiz yazılarına son verecek ve Türkiyenin bir numaralı ve uluslar arası ödül almış bu değerli sitemizde daha çok birbirimizle fikir , yorum ve sohbet alışverişi yapacağız :thup: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Arkadaşlar,

Ne zamandır konu kapanır ve herkes rutine döner diye bekliyorum ama bu konunun gereksiz yere uzadığınıda üzülerek gözlemliyorum.

Bu site ne saygısızlık edilecek bir yer nede pire için yorgan yakılacak bir yer olsun.

Sitede 1000 kişinin üzerinde üye sayısı bulunduğunu düşünürsek kimsenin kimseyi tanımadığı ortak görüşümüz. Belki belirli bir grup her sene bir yerde toplanıp tanışmaya çalışıyor ama toplam 50 kişiyi geçemediğine göre hala kimse kimseyi tanımıyor durumundayız. Beş parmağın beşi birbirine benzemediği için içimizdeki iyi olanları ve kötü olanlarıda sevgi ve saygıyla karşılayabilecek konumda olmalıyız. Bazen sert üsluplu, bazen saygısız, bazen seviyeli, bazende bilgi dolu birçok mesaj okuyorum yada cevaplıyorum. Ama hiçbir zaman birine kızdım diye siteyi terketmeyi düşünmedim. Az biraz bilgim varsa bunu elbet birisi yararlanır diye yazmaya devam edeceğim. Belki bazılarına ters gelebilir, bazılarına da yanlış ama o zaman saygısızca değilde iyi bir üslupla herkesin karşısındakini kendisi gibi değilde; antrenörü, öğretmeni ne bileyim kralı gibi görerek yazmasında fayda var derim. Çünkü karşınızdakine sizden daha çok saygı duymayı başarırsanız ve seviyenizi hep yüksek tutarsanız elbet karşınızdakide eninde sonunda aynı üsluba dönecektir. En azından ben böyle yapmaya çalışıyorum.

Bu arada konu hakkında yeterince bilginiz yoksa ve başlık ilginizi çekmiyorsa gereksiz yere mesaj kalabalığı yaratmamakta da fayda var. Sırf olumsuz şeyler yazmak ve ilginiz dahi olmayan konularda yorumlarda bulunmak birde üstüne üstlük saygısızca davranmak kimseye bir fayda sağlamadığı gibi tanısanız belki de çok seveceğiniz insanlar hakkında sizi de olumsuz etkileyebilir...

Her zaman dendiği gibi; "eğer sinirliyseniz, konuşmayıp içinizden geriye doğru 11'e doğru (aslında 10'a doğruydu ama masa tenisçiler 11'den başka sayı bilmezler) sayın ve derin nefes alın". Bundaki amaç sizi sakinleştirmek değil, sadece beyninize daha çok oksijen pompalayıp daha doğru düşünmeye çalışmanızı sağlamak.

Yazdığım bu yazıda kendimde dahil birçok kişiye iyi kötü atıfta bulundum. İşin özü ve kısacası; herkesin aynı konumunda ve aynı forum köşemizde yer almasında yarar var. En azından benim için yararınız var ve böyle olmasını vede kalmasını umut ediyorum.

Hepinizi seviyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

esas konumuza geri dönersek

h3 ün neden birçok avrupa lastiklerine göre çok ağır oldugunu bilen varmı?

ağırlık lastiktemi süngerdemi?

Evet, haklısın...

Hurricane lastikler diğer Çin lastikleri gibi ağırlar.

Bunun sebebi öncelikle hücum lastiklerinin topların büyümesiyle birlikte, vuruş ve top hızını artırmak için yoğunluklarının fazlalaştırılması sebebiyle aynı hacimde daha ağır gelmesini sağlamıştır. Bununla birlikte Çin süngerlerinin sertliği ve diğer ülke süngerlerine göre ağırlığı da hesaba katılınca bayağı kilolu oluyorlar.

Bir diğeri fiyatlarıda çok uygun oluyor ama ömürleride daha kısa. Yani normal bir lastikle fiyat olarak kıyasladığında aynı fiyata geliyorlar.

Teknik olarak bu lastik hakkında birşey yazamam çünkü kullanan arkadaşlar yeterince yazmışlar. Bende zaten genel olarak Çin menşeili lastikleri dikkate alarak yazdım.

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Değerli form üyeleri;

Yaklaşık formda 1 aydır süre gelen karmaşıklık ve formda da ki düzensizlik yüzünden kendimi baş sorumlusuyum.Bu yazımı bu konu altında yazmak istedim;çünkü bu konuyla ilgili yazdığım yakışık olmayan yazılar yüzünden formda düzeni bozdum.Başta forum moderatörlerinden Ertan abi ve Tufan abi olmak üzere herkesten özür diliyorum.İnşallah beni anlaşıyla karşılarsınız.Lütfen beni formda yazdığım yazılarla daki uslüpte olan biri olarak tanımayın.Her zaman elimden geldiği kadar saygılı ve kibar olmuşumdur.Bir anlık sinir ve sıkıntıyla yazdığım yazıların bu kadar ciddi sonuçlara yol açacağını tahmin edemedim.Tekrar dan belirteyim ki asla hiç kimseye karşı bir art niyetim ve tavırım yoktur.Tekrar dan tüm değerli arkadaşlarımdan özür diler hepinize iyi tatiller dilerim.

Saygılarımla...

Burak YALIN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak kendinden bekleneni ve yakışanı yaptı. Arsun ve Simurg başta olmak herkesin de bu davranışa hakettiği değeri biçeceğinden eminim. Bu örnek özeleştiri, forumun sağlıklı geleceğinin teminat altında olduğunun da önemli bir göstergesi aynı zamanda.

Teşekkürler Burak. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak kendinden bekleneni ve yakışanı yaptı. Arsun ve Simurg başta olmak herkesin de bu davranışa hakettiği değeri biçeceğinden eminim. Bu örnek özeleştiri, forumun sağlıklı geleceğinin teminat altında olduğunun da önemli bir göstergesi aynı zamanda.

Teşekkürler Burak. :thup:

:thup::alkis:

burak;

bu yaptığının herkese örnek olmasını dilerim....gerektiğinde özür dilemeyi öğrendiğimizde sorunlar daha kolay çözülecektir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak yazdığın yazı gerçekten çok güzel.İncelik göstermişsin.Zaten seni tanıdıktan sonra senin yazdığın yazılardaki aslında iyi niyeti ben görüyorum.Ancak diğer üyelerimizin bunu farketmeleri zaten zor.

Bu nedenle forum buluşmalarına katılımın çok önemli olduğu bir daha ortaya çıkıyor.Bu siteye aktif olarak giriyorsak insanları birebir görmenin ve 2 günde olsa tanımanın çok önemli olduğu ortaya bence çıkıtı.

Burak yazdığın yazıyla olgunluğunu ifade ettin.Senden bunu beklerdim.Teşekkürler :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende tbr ederim bu herkesin yapabileceği bi olgunluk değildir.

senden de bu beklenirdi .

fakat benim anlamadığım bir anlık sinirle yazdım demişsin . hadi bir kaç sefer anlık sinirle yazabilirsin ama sürekli yazman ve devam ettirmen garip . bence o söylediklerin zaten senin düşüncelerin .

yani bence sen hala sriver fx in h3 ten daha spinli olacagını idda edersin kendi içinde , masada iki top atamayanların böyle boş lastik tahta muhabbeti yapmaları sana gereksiz gelebilir . burdakileride bişey bildiğini sanan , etrafa yalan yanlış bilgiler veren insanalr olarak ta suçlayabilirsin.

ama aslında yanlış olan düşüncelerdeki farklılık değil , düşünceleri anlatış biçimi ...

düşünce özgürlüğü heryerde olmasada bu forumda mevcut , yeterki anlatmasını bilelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar Hurricane pro III ü butterfly millenium chackla deneyen var mi?.Nasil bir sonuç veriyor?

Önerilerinize simdiden tesekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..