Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane 3 Hakkında Ilginç Bilgiler!

Recommended Posts

Ankara buluşmasına gelirsen sorun yok, bende sana da yetecek kadar var.

Ya agzindan bal damliyor resmen de, ben maalesef Ankara bulusmasina gelemeyecegim, benim mayis ayinda o tarihlerden onceki hafta final haftam, ayrica geldik mi de oyle haftasonubirlik olmaz, kalmak lazim, burdan o tarihler icin izin almam pek mumkun degil. Haziran sonu-temmuz basi gibi gelecegim, Istanbul'a tabii... Sonra ne olur bilmem... :fildir:

Bu arada asagidaki link dedigin iruiru linki herhalde. Adamlar Amerika'ya gondermek icin analarinin nikahini istemesinler... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

...

Adamlar Amerika'ya gondermek icin analarinin nikahini istemesinler... :D:

Evet, istiyorlarmis, simdi kontrol ettim, Turkiye'ye gondermeleri ile Amerika'ya gondermeleri ayni fiyat, o yuzden herkesi ilgilendirir diye yaziyorum, sadece gonderim ucreti 30.5$ civarinda. Bu fiyata baska bir tane daha lastik alinabilecegi dusunulurse, ben bu sevdamdan vazgeciyorum simdilik... :annoyed:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mytabletennis.net sitesindeki forumuna h3'lerin çin milli takımı versiyonuna ait olduğu söylenen lastiğin süngerinin fotoğrafı konmuş. seri numarası iki satırdan oluşuyor ve üstüne silik bir kırmızı mühür var. milli takım versiyonunda böyle bir mühür olduğunu daha önce de bir yerde okumuştum. buyrun bir de sizler bakın.

post-3-1110444742_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Naftalin kokan bu konuyu bir daha dolaptan cikaracagim, kusuruma bakmayin.

Bu sorum bilen herkese, ozellikle Tora'nin bana yardimci olabilecegini dusunuyorum:

Daha onceki yazilarda en yumusak H3'un japon sungerli, en sertinin normal sungerli oldugundan bahsedilmis. Normalin 38 derece olan versiyonunun da oldugu belirtilmis. Simdi benim sorum su: japon sungerli versiyonun sertligi tam olarak nedir, veya en azindan 38 dereceden az mi? Bir de ayni sekilde pro versiyonunun normalden daha yumusak oldugunu biliyoruz, ama sertligi kac derecedir, sayisal degerlerini merak ediyorum sizin anlayacaginiz.

@Tora:

Bunu Tora abiden baskasi cevaplayamaz zaten. Bana ilk bulusmada verdigin Nittaku H3 lastigin hangi versiyon oldugunu hatirliyor musun acaba? Ustunden cok vakit gecti ama belki hatirliyorsundur, hani kullanilmis bir H3 deneyim diye vermistin ya... Yardimci olmak icin soyle diyeyim, pronun uzerinde ekstra bir ibare var mi o versiyonun pro olduguna dair (bunu bilenler cevaplasinlar, tora'yi beklemeyin :fildir: ), eger oyleyse bendeki japon sungerli versiyon olmali...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sunger beyaz. Yeri gelmisken sorayim, pronun sungeri ne renk peki?

Son olarak da pro'nun sungeri Sriver L kadar sert diyorsun, ama lastik genel olarak L'den daha sert diye bir yorum yapiyorsun, bilmem dogru takip ettim mi?

Peki, bunun isigi altinda, sertlik-yumusaklik hissi olarak (lastigin total hissi), hangi bildik lastikle benzer diyebilirsin? Pro versiyonundan bahsediyorum artik bu arada, cunku onun hem ustu, hem sungeri farkli, hic bilmedigim bir lastik. Japon sungerlisi bende varmis zaten :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Simdi burasi hurricane 3 hakkinda bir konu oldugu icin hurricane 2 icin yeni bir yer acalim...

H3'e geri donersek:

Ama h3 pro yurticinde bir Tora'da var benim bildigim :lol:

Bilgiler icin tesekkurler Tsu, h3 pro daha uygun bir secenek gibi duruyor. h3 js'yi sevdim aslinda ama bekledigim hiza sahip degil, o yuzden pro dusunebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

epey bir yazmış tsu h3'lerin lastikleri süngerleri ile ilgili ama bir noktaya ben de vurgu yapayım istedim. gerçi ondan da bahsetmiş ama karambola gitmesin istedim :gulumse: h3 öncelikli olarak hız için değil spin için tercih edilmesi gereken bir lastik. h3'ten gelen spinli bir topun herhangi bir lastikten geliyormuş gibi davranınca bloğu dağlara taşlara giden epey bir oyuncu gördüm. ama tabi h3 kullanmadan da çok etkili spin üreten oyuncular yok mu, elbette var ama söylemek istediğim yapısı itibariyle etkili spin üretme konusunda çok yardımcı olan bir lastik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gereksiz yere bu h3 muhabbeti yapıyorsunuz.İdare eder bir lastik o kadar da abarttığınız gibi değil.Herkes kendi oyununa göre lastikle oynar.Ben genede innova denemenizi tavsiye ederim.H3 iyiyse innova mükemmel bir lastiktir. :bye:

Izin ver de gereksiz olup olmadigina biz karar verelim. Bu kadar adam bosu bosuna yazmadi herhalde buraya. Ayrica bir yorum yaparken insan bu kadar kendi kendisiyle tenakuza duser mi? Herkes kendi oyununa gore lastikle oynar diyorsun, sonra da bizim H3'u konusmamiza "gereksiz" diye buyurup abesle istigal ediyorsun. Ayrica ben innova ul ile de oynadim, hani merak edersin diye soyluyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gereksiz yere bu h3 muhabbeti yapıyorsunuz.İdare eder bir lastik o kadar da abarttığınız gibi değil.Herkes kendi oyununa göre lastikle oynar.Ben genede innova denemenizi tavsiye ederim.H3 iyiyse innova mükemmel bir lastiktir.

yani burak luzümsuz muhalefet yapıcam derken gerçekten komik oluyorsun :lol: ayrıca bu iki değil yani epey birikti :D: allahaşkına yazdığını bir daha oku... bir de ek olarak, bu sitede tartıştığımız konuların gerekliliği konusunda hiç kimsenin yorum yapmasına ihtiyacımız yok, seninkine hiç yok. varsa yazdıklarımıza katılmadığın başka bir üslup ile bunu belirtirsin ve tartışmaya bir katkıda bulunursun.

muhtemelen bilmiyorsun diye yazayım dedim, tenakuz=çelişki...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Tsu:

Benim Ankara'ya ugrama isim pek olmayacak galiba. O yuzden siparis edip denemek tek makul yol gibi duruyor.

Bir de isin komik tarafi, ben friendship ve g666 gibi lastikleri sevmistim aslinda, top kirikmis gibi ses cikartip guzel guzel spin veren enteresan lastikler cin lastikleri. Nittaku h3 pro'nun sertliginden sikayet edecegimi zannetmiyorum, zira su an bende olan juic varites yumusak bir lastik degil ama ben lastigi sevdim acikcasi, basta alismakta nisbeten zorluk cektim, ama neticede begendim... Tahminim, juic varites pro'dan daha sert bile olabilir, bakalim, gorecegiz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani burak luzümsuz muhalefet yapıcam derken gerçekten komik oluyorsun :lol: ayrıca bu iki değil yani epey birikti :D: allahaşkına yazdığını bir daha oku... bir de ek olarak, bu sitede tartıştığımız konuların gerekliliği konusunda hiç kimsenin yorum yapmasına ihtiyacımız yok, seninkine hiç yok. varsa yazdıklarımıza katılmadığın başka bir üslup ile bunu belirtirsin ve tartışmaya bir katkıda bulunursun.

muhtemelen bilmiyorsun diye yazayım dedim, tenakuz=çelişki...

Bu forumdaki kişileri anlamak gerçekten zor.Herkes ne kadar çok şey biliyor :asabi: lastikler ve tahtalar hakkında gerçekten çok ilginç.Konuşmayim diyom ama dayanamıyom.Daha masada zor top tutuyorsunuz sonrada konuşmaya gelince konuşmaya biliyorsunuz.Önce topa nasıl vurulcağını öğreninde sonra konuşursunuz.Gerçi siz malzeme değiştirmekten nasıl oynacaksınız orasıda süpheli ya :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu tartışmayı uzatıp uzatmamayı epey düşündüm.özellikle de ekipmanla ilgili bir başlığın altında konu dışında birşeyi tartışıp forumun genel kurallarına ters düşmemeye hep özen gösterdim şimdiye kadar. ama bu sefer pek özen gösteremicem sanırım ve tabi hal böyle olunca forum moderatörlerinin gazabına uğrama riskini göze alıyorum...

şimdi bu konu başlığı altında bir lastikten bahsediliyor. birileri tecrübelerini yazıyor. hatta tecrübe ötesinde ekipman takip eden herkesin bildiği bazı gerçekleri yazıyor. ama bir demagog forum üyesi çıkıp bu tartışmanın gereksizliğinden dem vuruyor. yani tamamen konu dışı bir laf ediyor muhtemelen de konu başlıklarını okumadığı veya okuyup da anlamadığı için. çünkü konu başlığı "h3 üzerine tartışmak gerekli mi değil mi" değil.

aynı bu demagog üyemiz bir lastik hakkında bahsetmenin gereksizliğini buyurduktan sonra başka bir lastik hakkında yorum yapmayı ihmal etmiyor. kendisine bu durumun çelişkili olduğu anlatılmaya çalışılsa da kavramakta zorluk çekiyor.

son olarak ise daha vahim ama kendisini düşündüğümüz zaman normal karşılanması gereken birşey yaparak, bir spor dalının pratiğinde başarılı olmakla, tekniği, ekipmanı vb. konularda bilgili olmak arasında doğrudan bir ilişki olmadığını kavrayamıyor. tabi ki bu teknik, ekipman vb. konularda bilgili olan kişilerden kendimi tenzih ediyorum. fakat bu forumda kendisinin yaşı kadar masa tenisi oynamış kişiler olduğunu unutmamak lazım.

bu tip yorumlara ve davranış bozukluklarına söyleyecek anlamlı birşey olmayıpta laf olsun diye konuşan zat-ı muhteremlerde çok sık rastlanıyor.umarım forumumuzda sayısı artmaz.

barış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim lafım burada benim yaşım kadar bu sporu yapanlara değildir.Onlara karşı her zaman saygılıyımdır.Benim lafım sizleredir.Yaklaşık 2-3 aydır aynı muhabbetleri yapıyorsunuz.Benim gibiler sitede çoğalsa iyi olacak yoksa sizlerin sayısı artmakta. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..