Jump to content
Masatenisi.org Forum

Boğaz Köprüsü Dünya Starlarini Ağirliyor

Remzi Sarioglu

Recommended Posts

BOĞAZ KÖPRÜSÜ DÜNYA STARLARINI AĞIRLIYOR

Dünyanın en ünlü masa tenisi oyuncularından olan Dünya ve Olimpiyat şampiyonu efsanevi sporcu ‘Lui Guoliang’ ile Avusturyalı Dünya Şampiyonu Werner Schlager 26 Temmuz Pazar günü Boğaz köprüsünün tam ortasında karşı karşıya geliyor.

10 -11 Kasım 2009 tarihleri arasında Haldun Alagaş Spor Kompleksinde yapılacak olan Dünyanın en iyi 5 Asyalı sporcusu ile 5 Avrupalıyı karşı karşıya getirecek bu şölen öncesinde tanıtım amaçlı Boğaz köprüsü üzerinde bir gösteri maçı yapılacak.

Gösteri maçında masa tenisinin unutulmaz iki efsanesi karşı karşıya gelecek. Asya-Avrupa All Star maçları olarak anılan ve Asya ve Avrupa kıtalarının en iyi beşer sporcularının karşılaşacağı özel turnuva öncesinde ki bu gösteri maçı 26 Temmuz Pazar sabahı saat 07:10’da gerçekleşecek ve 10 dakika sürecek.

Boğaz köprüsü, Avrupa - Asya yönünde tek taraflı olarak 07:00-07:30 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

Köprünün trafiğe kapalı olduğu zamanda sadece görevlilerin girmesine izin verilecek. Bu şöleni izleyecek basın mensuplarının Masa Tenisi Federasyonuna akredite olmaları gerekmektedir. Akreditasyon işlemleri 26 temmuz Pazar sabahı Princess Ortaköy otelde gerçekleştirilecektir. Köprünün trafiğe kapalı olduğu zamanda görevli araç haricinde herhangi bir aracın girişine izin verilmeyeceğinden basın mensupları için Princess Ortaköy otelinin önünden 06;45 ‘de araç kaldırılacaktır. Organizasyonun ardından aynı araç ile basın mensupları Princess Ortaköy otelinin önüne geri getirilecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiyede ki masa tenisi için çok büyük bir adım, ben hep merak ediyorum; İSTANBUL OPEN ne zaman olacak diye? Bunun için ciddi adımlar atılmalı artık, çünkü çok geç kaldık:( eğer gerçekleşirse federasyon başkanımızı tebrik edip, kuvvetlice alkışlamalıyız...

Buarada bu faaliyetin reklamı çok iyi yapılmalı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Euro-Asia All Stars

Werner SCHLAGER - Promotion-Tour auf der Bosporus-Brücke

Der 36-jährige Weltmeister von 2003 wird am 26. Juli gemeinsam mit Chinas TT-Ikone LIU Gouliang - Weltmeister, Olympiasieger und aktueller Headcoach der chinesischen Herren - Hauptdarsteller bei einem Promtionevent der Extraklasse sein. Die beiden ehemaligen Weltmeister werden auf der eigens für den Verkehr gesperrten Bosporus-Brücke, der Verbindung zwischen Europa und Asien, eine Exhibition absolvieren und damit den Start der neu ins Leben gerufene "Euro-Asia All Stars Serie" einläuten.

Die von den Kontinentalverbänden Europas und Asiens (ETTU bzw. ATTU) gegründete Serie wird erstmals vom 25. bis 26. August in Chinas Hauptstadt Peking augetragen, das zweite Turnier im Jahr 2009 findet vom 10 bis 11. November in der türkischen Metrople Istanbul statt. Je fünf Akteure werden dabei für ihren Kontinent antreten, wobei Werner SCHLAGER beim europäischen Event gemeinsam mit Timo BOLL (GER), Vladimir SAMSONOV (BLR), Michael MAZE (DEN) und Kalinikos KREANGA (GRE) an den Start gehen wird. Die türkische Nummer eins Gencay MENGE wird in seiner Heimat mit einer Wildcard ein Extra-Match bestreiten. Beim Premierenturnier in Peking kann der Österreicher wegen Terminproblemen (Trainingskurs seiner Werner-Schlager-Academy) nicht antreten, hier wird ihn Schwedens Dauerbrenner Jörgen PERSSON ersetzen. In Asiens Aufgebot für das erste Spiel stehen mit MA Lin und MA Long zwei chinesische Weltmeister, weiters der Koreaner JOO Se Hyuk (Schlagers Finalgegner bei dessen WM-Triumph 2003) sowie CHUANG Chih-Yuan (TPE) und CHEUNG Yuk (HKG).

kisaca özetlemek gerekirse, iki ayaktan olusacak turnuvanin ilki pekinde ikincisi istanbulda olacak, pekinde ki turnuvaya werner schlager kendi antreman kurs programindan dolayi istirak edemeyecekmis ve yerine jörgen Persson oynaycakmis.

köprüdeki sovdanda bahsediyor.

Türkiyenin 1 numarasi Gencay Menge ise kendi ülkesinde ekstra bi mac yapacakmis.

katilacak oyuncular yaziyor zaten

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelecek oyuncularin bi kacindan resim koyuyum dedim,

post-9801-1248364131_thumb.jpgmaze

post-9801-1248364005_thumb.jpgtimo

vayyy abi ne sanslısın yaw resimlerde ii çıkmıs ;): benimde timo ile bi resmim olmalı yanyana.... adamı o kadar videolardan izliyoz yatıyoz kalkıoz timo timo diyoz o kadar muhabbetini ediyoz ist e bi gelsin artık şart oldu adamın yanına gidip bi res. falan çektirip az bucuk almancamızla muhabbet etmek... abi sen herhalde sürekli onlarla falan mı takılıyon ? yoksa turnuvaları kaçırmayıp oradamı cektirdiriyonuz bu fotoları...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelecek oyuncularin bi kacindan resim koyuyum dedim,

post-9801-1248364131_thumb.jpgmaze

post-9801-1248364005_thumb.jpgtimo

Ne güzel. Ne kadar şanslısınız, sizi kırmamışlar. Ayrıca Maze'den daha yakışıklı çıkmışsınız. Ben de Samsonov ile yanyana bir resmim olsun isterdim ama hem Alpha'yı sattım hem de aynı fotoğraf karesine sığmıyoruz, uzun boylu mübarek. Omuzdan yukarısı gözükmüyor resimde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne güzel. Ne kadar şanslısınız, sizi kırmamışlar. Ayrıca Maze'den daha yakışıklı çıkmışsınız. Ben de Samsonov ile yanyana bir resmim olsun isterdim ama hem Alpha'yı sattım hem de aynı fotoğraf karesine sığmıyoruz, uzun boylu mübarek. Omuzdan yukarısı gözükmüyor resimde.

o sizin için eğilir siz orasını merak etmeyin :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

European Team

1 BOLL Timo (GER)

2 SAMSONOV Vladimir (BLR)

3 MAZE Michael (DEN)

4 KREANGA Kalinikos (GRE)

5 SCHLAGER Werner (AUT)

6 GENCAY Menge (TUR) W.C

7 PERSSON Jorgen (SWE)

Asian Team

1 MA Lin (CHN)

2 MA Long (CHN)

3 JOO Se Hyuk (KOR)

4 CHUANG Chih Yuan (TPE)

5 CHEUNG Yuk (HKG)

6 WANG Hao (CHN)

7 MIZUTANI Jun (JPN)

benim adamım da geliomuş (jun mizutani) çok sevindim. yakından görmek hatta fotoğraf fln çekilmek isterdim inşallah kısmet olur. (hoş kısmet olması için önce istanbul'a gitmem lazım gitmiyeceğime göre kısmette olmicak :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/spor/digersporlar/12146073.asp

Boğaziçi'nde masa tenisi heyecanı

Boğaziçi Köprüsü'nde yarın yapılacak gösteri maçında daha önce geleceği açıklanan Çinli sporcu Lui Guoliang'ın yerine, Hong Konglu Ko Lai Chak, Avusturyalı Werner Schalger'in karşısına çıkacak.

Çinli sporcunun ani gelişen sağlık sorunları nedeniyle İstanbul'a gelemeyeceği açıklanırken, bu sporcunun yerine 2004 Atina Olimpiyat Oyunları'nda gümüş madalya kazanan Hong Konglu Ko Lai Chak'ın yer alacağı bildirildi.

Chak ile Schlager arasındaki karşılaşma, Boğaziçi Köprüsü'nde yarın saat 07.10'da gerçekleşecek ve karşılaşma 10 dakika sürecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/spor/digersporlar/12146073.asp

Boğaziçi'nde masa tenisi heyecanı

Boğaziçi Köprüsü'nde yarın yapılacak gösteri maçında daha önce geleceği açıklanan Çinli sporcu Lui Guoliang'ın yerine, Hong Konglu Ko Lai Chak, Avusturyalı Werner Schalger'in karşısına çıkacak.

Çinli sporcunun ani gelişen sağlık sorunları nedeniyle İstanbul'a gelemeyeceği açıklanırken, bu sporcunun yerine 2004 Atina Olimpiyat Oyunları'nda gümüş madalya kazanan Hong Konglu Ko Lai Chak'ın yer alacağı bildirildi.

Chak ile Schlager arasındaki karşılaşma, Boğaziçi Köprüsü'nde yarın saat 07.10'da gerçekleşecek ve karşılaşma 10 dakika sürecek.

böyle bi imkani kacirmis adam, lui adina üzüldüm, her zaman böyle firsat gecmez insanin eline,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..