Jump to content
Masatenisi.org Forum

Milliler Avrupa 3.'sü

lobianco

Recommended Posts

Murathan abi selam.Çoktandır göremiyorduk buralarda seni.Hoşgeldin.İyiki bu konu açılmış abi yoksa yorum yapacağın yok :D: .

Yazılarından seninde Samet kardeşim gibi bu Avrupa Şampiyonası kadrosuna tepkili olduğunu gördüm.Ama sen zaten Ankaradasın ve bu konuyu dediğin gibi İlhami Hocam ile çay içerek ve sohbet havasında konuşmanız bencede çok iyi olacaktır.

Sonuçta sende hizmet veriyorsun ve seninde görüşlerin bence önemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili İlhami Hoca,

Benim sadece camiaya destek olmak için var olduğumu bilirsin, bugüne kadar bunun aksini düşündürecek herhangi , bir davranışım olmamıştır, olmaz da. Fakat bazen bazı şeyler düzgün olmayabiliyor, senin de gönüllü olmadığın halde rıza göstermen gereken durumlar olabiliyor veya insan bazen kendi yönettiği ekiple ilgili bazı şeyleri göremeyebiliyor "yönetici körlüğü" denilen bu gibi durumlar için bazen "Kral Çıplak" diyen birisinin olması gerekiyor. Her ne kadar uzun zamandan beri benden herhangi bir destek talebinde bulunmasan da ben her zaman mevcut veya potansiyel sporcu kardeşlerimin yanında olacağım ve ekibe yeni sporcular kazandırabilmek için çalışacağım.

Fatih Korkut konusunda seninle hem fikiriz ben farklı düşünüyormuşum gibi Fatih'i açıklamanı anlamadım. Osman Karagülleler'in sporcu listesinde ismi vardı, gitmediğini bilmiyorum özür dilerim. Fakat onunla ve diğer sporcularla ilgili yazdıklarımın arkasındayım, seninle aynı düşünmüyorum ama burada polemiğe girmeye gerek yok. Bir gün çay ısmarlarsın oturur konuşuruz. Selamlar, sevgiler

Murathan Sayınalp

Merhaba Murathan Abi,

Nasılsın görüşlerin ve desteğin için teşekür ederim.yazımda da dediğim gibi senin bu camiada var olman ve desteklemek çok hoş bir olay ve inşallah daha da güzel olacağı kanısındayım.cumartesi 10 ülkenin katıldığı mini paralimpik kampı başlıyor bunu TESYEV organize ediyor 17 yaş altı sporcular katılacak onu yapmaya Yusuf hocamla beraber katılacağız dönüşte çay içer konuları değerlendiririz. sevgilerimle

İlhami KILINÇKAYA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce internete baktım , gençlerde Anıl yenmiş...O mu etkili oldu ?

Bu arada benm adım Samet hocam.

Merhaba Samet Kardeşim,

İnşallah sözlerime bu şekilde başladığım için beni anlarsın.Canım sen bizim Kırklareliden Soner Hocamın oğlu değilmisin,seni şimdi daha iyi anladığımı sanıyorum çünkü bir antrenör emek verdiği sporcusunun her zaman takipcisi olmalı tabiki ancak bu mesele Milli takım olunca daha hassas olunmalı seni ve babanı çok iyi anlıyorum zaten babanlada bu konuyu Avrupa şampiyonasına gitmeden önce konuştuk sakın yanlış anlama ama Yağız yada Anılın Avrupa şampiyonasına gitmeleri tamamen iki sporcuyuda yakından takip etmemizden ve avrupa şampiyonasından önce macaristan turnuvasına Yağız götürünce Anılada Avrupa şampiyonası dek geldi tabi buna son zamanlardaki performansı etkili oldu canım kardeşim,ancak Yağızda her zaman bizim ve teknik ekibin gözetiminde.

saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onlar şu anda genç ya hocam, bu milli takımda süreklilik gösteremedikleri zaman hevesleri kırılıyor....Ben Yağız'ı tanıdım tanıyalı bu kadar ümitsiz görmemiştim hiç....

ayrıca bişey merak ediyorum geçenlerde internette gördüm

Bedensel Engellilerle 5 defa yurtdışına çıkan antrenörler 5. kademe antrenörlükb elgesi alıyormuş ve bu belgeden şu anda dünyada 12-15 antrenörde varmış sadece , doğru mu acaba ?

Bu biraz antrenörler arası dengeyi bozuyor sanki.

Merhaba Samet Kardeşim,

Gençlik ve spor genel müdürlüğü sitesinde yayınlanan antrenörlük yönergesi ve Türkiye Bedensel Enselliler Spor Federasyonu antrenörlük yönergesi var canım kardeşim,

(B)– Kademeler arası denklik:

Denklik yolu ile antrenörlere unvanı, Antrenör (II. Kademe) ve sonraki kademeler için, ilgili spor dalının Eğitim Kurulunun teklifi ve Federasyon Yönetim Kurulunun kararı ile verilir. Aşağıda belirtilen şartları taşıyan antrenör için bu yönergenin 9'ncu maddesinde belirtilen Bilimsel Spor Aktivitesine katılma ve çalışma süresi şartı aranmaz. Kademeler arası denklik için başvuracak adaylar, ilgili koşulları sağladıklarını belgeleyen dokümanlarını başvuru dilekçelerine eklerler. Başvuru için belirli bir tarih yoktur. Koşulları uyan adaylar her zaman başvuruda bulunabilirler.

1. Teknik Direktör (V.Kademe) Denklik Koşulları: Burada sıralanan koşulların en az iki tanesine sahip olmak gerekir.

a)Avrupa (Finallerde), Avrupa Kupası Şampiyonlar Liginde ve Dünya Şampiyonalarında ferdi veya takım yarışmalarında Büyükler kategorisinde ilk üç dereceye girme başarısında bulunan takımlarda en az bir defa, Gençler kategorisinde ilk üç dereceye girme başarısında bulunan takımlarda en az iki defa antrenörlük yapmış olmak,

b)Paralimpik Oyunlarda Milli Takım Antrenörü olarak görev yaparak ferdi veya takım olarak ilk üç dereceye girme başarısında bulunmak,

c)En az yirmibeş defa milli takım antrenörlüğü yapmak,

ç)Milli Takımda en az iki yıl görev yapmak,

d)Avrupa,Dünya ve Paralimpik Oyunlarda (her türlü kategoride) yarışmış en az iki sporcu yetiştirmek

mevzuat bu şekilde bu koşulları tamamlayan antrenör arkadaşlar daha sonra ULUSLARARASI BEDENSEL ENGELLİLER ANTRENÖR SEMİNERİ VE KURSUNA KATILMASI ŞARTI İLE bu belgeye müracat edebilir.

Senin söylediğin gibi 5 defa uluslar arası müsabakaya giden antrenörlere verilmiyo canım kardeşim.

Saygılarımla İlhami KILINÇKAYA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu yetkili bir ağızdan duyduğuma sevindim hocam çünkü yani ben de bu kadar absit olamaz diye düşünmüştüm....Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.....

Ayrıca yakınlarda OPEN turnuvası var mı bedensel engelli arkadaşlarımızın ?

Merhaba Samet Kardeşim,

Evet yakınlarda dediğimiz Eylül ayında var ancak Federasyonun takviminde yok çünkü biz bu sene Bedensel Engelliler olarak federasyon bütce kotasını doldurmuş bulunmaktayız,

faliyet olarak MACARİSTAN,SLOVENYA,ve AVRUPA şampiyonasına katıldık.Ancak bu turnuvalardan sporcularımız Dünya şampiyonası ve olimpiyat puanları topladılar şimdi 04.07.2009 tarihinde dünya yarışacak KLASMANLARA göre sıralamaları açıklanacak bu sıralamalara göre31.12.2009 tarihine kadar dünya şampiyonasına gidebilecek sporcularımızı biz teknik heyet olarak inceleyeceğiz ve gitme ihtimelleri olan sporcularımızın kulüpleriyle görüşüp bunları önümüzdeki ALMANYA-POLONYA-BREZİLYA-ARJANTİN ve İTALYA turnuvalarından hengilerinde puan çıkarabiliriz bunların hesabı yapılarak kendi imkanları ve kulüplerinin destekleriyle götürmeyi düşünüyoruz.Şu anda Dünya ve olimpiyat hakkı alan sporcularımız şunlardır.

Neslihan KAVAS 9 Klas

Ümran ERTİŞ 10 Klas

Kübra ÖÇSOY 7 Klas

Ebru CAN 10 Klas (Dünya sıralaması daha net değil)

Nergiz ALTINTAŞ 3 Klas Tekerlekli sandelye

Abdullah ÖZTÜRK 3 Klas Tekerlekli Sandelye

Keziban ÇAKIR 3 Klas Tekerlekli sandelye (Dünya sıralaması daha net değil)

Nesim TURAN 4 Klas Tekerlekli sandelye (Dünya sıralaması daha net değil)

Abdullah Tolga ÜSTÜN 4 Klas Tekerlekli sandelye (Dünya sıralaması daha net değil)

Canım kardeşim daha önceki Dünya şampiyonasına 1 sporcuyla katılmıştık ancak şimdi 4 sporcumuz garanti gibi diğer sporcularımızıda barajı aşmalarını sağlamaya çalışacağız.

Saygılarımla İhami KILINÇKAYA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Bedensel Engelli Masa Tenisi Milli Takımı, Avrupa Masa Tenisi Şampiyonasında Polonya ve Rusya'nın ardından 3. oldu.

İtalya'nın Cenova kentinde gerçekleşen 28 ülkenin katıldığı şampiyonada Neslihan Kavas, kendi klasmanında Avrupa üçüncüsü, açık klasmanda Avrupa ikincisi, Ümran Ertiş de sınıfında Avrupa ikincisi olarak gümüş madalya aldı.

Erkeklerde dereceye giremediğimiz şampiyonada Neslihan Kavas, Ümran Ertiş, Ebru Can ve Kübra Öçsoy'dan oluşan bayanlarımız 2 gümüş, 1 bronz madalya ve takım üçüncülüğü ile Türkiye'ye döndü.

Tebrik ediyoruz millilerimizi ve antrenörlerimizi. Başarılarının sürekliliği bizi gururlandırıyor.

Kaynak: Ajansspor

Masa tenisine ilgi duyan ve bu satırları okuyan herkese selam...

Adım Tolga Üstün. Haber başlığı altında yazılan yorumların bazılarında ismim geçtiği için yazmaya karar verdim. Bedensel Engelliler Federasyonuna bağlı Masa Tenisi Milli Takımı'nın baş antrenörü İlhami Kılınçkaya gerekli cevapları hoca olmanın verdiği ağırlıkla yanıtlamaya çalışmış ama ben de bir birey olarak bazı noktaların altını çizmek istiyorum.

Öncelikle Masa Tenisi Milli Takımı'ndaki bütün oyuncuları; geçmişlerini, form durumlarını ve maddi imkanlarını bilmeden yorum yapmak başka bir şey; "niye milli takıma alınmıyorlar" diye sitem etmek başka. Teknik ekibin ve hocaların seçimini sorgulamak herhalde en son 3'ncü şahıslara düşer. Yağız'ın ne kadar pırlanta bir delikanlı olduğunu ve gelecek turnuvalarda daha çok kereler yer alacağını zaten bizler biliyoruz. Konunun diğer tarafından da bakıp, Yağız götürülmediğinde de başka oyuncuların kadro dışında bırakıldığı gerçeğinin farkına varmanızı tavsiye ederim. Turnuvalara fazladan iki kişiyi daha götürememek tarafınızdan "acizlik" olarak tanımlanmakla birlikte yazık ki Türkiye'nin bir gerçeğidir. Çok sevdiğim Yağız'ın ve varsa başka engelli sporcularınızın uluslararası turnuvalara katılmasını çok istiyorsanız maddi destek vermenizi tavsiye ederim. İnternet forumlarında hesap sormanızı değil...

Genç ve gelecek vaadeden sporcuların desteklenmesi bir süredir milli takım düzeyinde zaten sürdürülen bir uygulamadır. Ama zaten kısıtlı olan federasyon bütçesinin tamamen gençlere ayrılmasını istemek kimsenin kabul edebileceği bir şey olamaz. Yıllarca uluslararası bir başarı göstermemiş olan basketbol milli takımına sadece gençlerin alınıp başarılı sporcuların dışarda bırakıldığını gördünüz mü hiç zamanında? bunu teklif edene bıyık altından gülerdi insanlar her halde. sonunda basketbol gelişti ve yeni oyuncular, deneyimlilerle kaynaşarak iyi bir milli takım oldu basketbolda.

Çok muhabbette olduğum ancak kimi zaman kantarın topuzunu kaçırdığını düşündüğüm sevgili dostum Murathan'ın yorumlarına gelince. Bir kere baştan ayağı iyi niyetle dolu olmayan bir ruh haliyle yazıldığını düşünüyorum yazısının. Her ne kadar kendisi "masa tenisine faydalı olmak" adına yazdığını söylese de yazdığı listedeki bilgilerde, bilgisizlikten ve öngyargıdan oluşan pek çok hata vardır.

Öncelikle sonradan düzeltmek zorunda kaldığı gibi, listedeki yazdığı isimler bile doğru değildir. Osman Karagülleler Avrupa Şampiyonası'na iştirak etmemiştir.

"ömrü boyunca her turnuvaya götürülme kredisi" olduğundan bahsettiği Engin Avcı, engelli masa tenisi'nin ülkemizde kurumsallaşmasındaki 1 numaralı isimdir. Katıldığı çoğu turnuvada yönetici sıfatıyla da yer almıştır. Aynı turnuvada sporcu olarak da bulunmak ülkeye ayrı bir maddi külfet getirmemektedir. Diş hekimi olan Avcı'nın yöneticilikten ayrıldıktan sonra da "kişisel yaşamını sekteye uğratmak pahasına" halen engelli camiasi için kaynak arayışını sürdürdüğü bilinmektedir.

Murathan'ın benim hakkımda söylediklerine gelince... öncelikle 30-35 yaşlarında dediği ben 37 yaşındayım. Masa tenisi sporuyla da sadece birkaç yıldır ilgileniyorum. Kendi profesyonel işim var ve işimden arta kalan zamanlarda üstelik bütün milli takım kamplarına da iştirak ederek sporda ilerlemeye çalıştım bugüne değin. "Yaşlı" sporcuların yerine gençlerin desteklenmesi gerektiğini söyleyen Murathan Sayınalp, Avrupada 50-60 küsür yaşında milli takım oyuncularının olduğunu çok iyi bilmektedir. Sporda başarı genç olmaya göre belirlenen bir kriter değildir masa tenisinde. Yetenek ve tecrübe her yaşta kazanılabilir ve kolay kolay vazgeçilmemesi gereken birşeydir. Yetenekli ve tecrübeli bir oyuncu gerek ulusal gerekse uluslararası alanda yanındaki acemi partnerine yardımcı olacaktır... Benim hakkımda söylediği uluslararası hiç bir başarısı yoktur cümlesi de önceki yazdıkları gibi yanlış ya da taraflıdır. Kendisi benim geçen sene Venezuella Open'da "Birleştirilmiş Sınıf 4-5"de bronz madalya aldığımı ve bunun halen Türkiye'nin uluslararası alanda aldığı tek madalya olduğunu bilmektedir. Hiç araştırmadan yazdığı "Avrupa Şampiyonası'nda maç alamadığım" cümlesini de yine kendisi tekzip etmek zorunda kalmıştır. Eğer kendisi bu madalyayı yok saymak istiyorsa veya bunu başarı olarak görmüyorsa kendi bileceği iştir. Federasyon veya sponsorlar aracılığıyla turnuvalara katıldığımı söyleyen Murathan Sayınalp çok fazla sayıda turnuvaya da kendi cebimden ödediğim parayla katıldığımı iyi bilmektedir. Buradan Arjantin ve Venezuella'ya gitmek ve milli bir oyuncu olarak maçlara çıkmak bana gurur verirken maddi durumuma da epey hasar verdi aslında. Durum buyken bizi çoğunlukla federasyonun sırtında kamburmuş gibi insanlara tanıtmak kendisine yakışmıyor.

Uzun sözün kısası yerine, "uzun"unu yazdığımın farkındayım ama "masa tenisi için iyi olanı söylüyorum" örtüsü altında önüne gelene sallamak kimseye fayda getirmez. Genç oyuncular zaten Türkiye Masa Tenisi Engelli Milli Takımı'nın her yerindedir ve gelecek için güven veren sonuçlar almaktadır. Türkiye'nin ayaktaki engelli masa tenisisçileri arasında madalyaları (ki aralarında altın da var) olan tek kişi olan Engin Avcı gibi insanlara sebebini anlamakta güçlük çektiğim bir şekilde hoş olmayan bir üslubla yaklaşmak bende sadece "kişisel bir sorun olduğu" fikri uyandırıyor.

Başta sayın hocam İlhami Kılınçkaya olmak üzere, bütün antrenörler zamanlarını ve birikimlerini, gerek milli kamplarda gerekse günlük yaşamdaki eğitimlerinde "bazıları çok küçük, bazıları kendi yaşlarında, bazen de onlardan yaşca büyük" oyuncularına aktarmak için çalışmaya devam etmektedirler. Milli Takım adına yapılan seçimler benim veya başkasının hoşuna gitse de gitmese de onların yetkisindedir ve bu yetki laf olsun diye değil geçmişleri ve masa tenisine katkıları yüzünden verilmiştir. Burada yorumda bulunan herkesten yazdıklarını bu çerceve içinde değerlendirerek satırlara dökmelerini rica ederim. Bir gururun paylaşılması gereken bir haberin altında gördüğüm, "o niye alındı, bu niye gitti, bunun orada ne işi var" tartışması yerine engelli masa tenisinin tüm illerde yaygınlaşması ve daha küçük yaşlara indirilmasi için fikriniz varsa lütfen onu paylaşın...

Saygılarımla.

Tolga ÜSTÜN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga selam.Milli bir sporcumuz olarak duygularını çok güzel ifade etmişsin.İşte bizim forum gerçekleri ve çözüm bekleyen her konuyu güncel hale getirip insanların birbirine açıklaması için harika bir araç diyebiliriz.

Senin buradan değerli görüşlerini bizimle paylaşmanı diliyorum.Her yönden.Maçlardan,federasyondan,kamplardan vs.vs.

Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Engelli Milli Takımımızın Almanyadaki maç kadroları belli olmuş(Yönetici,antrenör ve sporcu bazında).Yetkililer elbette kafile hakkında hepimize buradan bilgi verecektir.Ben bilgi vermek isterdim ama inanınki benim hiç bilgim yok.

Milli takımımıza başarılar diler geldikleri zaman ki zannederim daha zaman var bize başarılarımız hakkında bilgi verirler.Çünkü herbiri pırlanta olan sporcularımız artık kendilerini dünyada kanıtlamış ve hepimizin göğsünü kabartmıştır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Engelli Milli Takımımızın Almanyadaki maç kadroları belli olmuş(Yönetici,antrenör ve sporcu bazında).Yetkililer elbette kafile hakkında hepimize buradan bilgi verecektir.Ben bilgi vermek isterdim ama inanınki benim hiç bilgim yok.

Milli takımımıza başarılar diler geldikleri zaman ki zannederim daha zaman var bize başarılarımız hakkında bilgi verirler.Çünkü herbiri pırlanta olan sporcularımız artık kendilerini dünyada kanıtlamış ve hepimizin göğsünü kabartmıştır.

Tufan Hocam merhaba;

Türkiye Bedensel Engelliler Masa tenisi branşı Almanyada yapılacak olan Uluslararası açık turnuvaya katılmaya karar vermiştir.(Bu karar sporcu ve antrenör kardeşlerimizin ve kulüblerimizin maddi testekleriyle olacaktır.)

Sende Bedensel Engelliler Masa tenisi Milli takım kamplarında görev alıyorsun antrenör yada partner oyuncu olarak.Milli takımımız bu zamana kadar çalışmalarının sonucunda şimdi aşağıda göreceğiniz şekilde Dünya klasmanına girmiş sporcular vardır.

BEDENSEL ENGELLİ MASA TENİSİ SPORCULARIMIZIN

DÜNYA SIRALAMASINDAKİ YERLERİNİ GÖSTERİR LİSTE

"World Rank List July-2009 (count 6 best tournaments)

"

Region Region Country Player ID Passport Name Gender Class Points Tour Class Group Months

Medal valid Rank Rank no tour

Europe TUR 3022 Umran Ertis F 10 3435 4 4 13 1 m

Europe 2 TUR 2584 Ebru Can F 10 1025 3 10 38 1

Europe 1st TUR 2032 Neslihan Kavas F 9 7865 6 1 2 1 m

Europe TUR 3019 Kubra Ocsoy F 7 1095 4 7 35 1 m

Europe TUR 3018 Kezban Cakir F 3 400 3 32 84 1 m

Europe TUR 3043 Nergiz Altintas F 3 980 3 20 58 1 m

Europe TUR 3149 Anil Arar M 10 250 1 45 196 11 m

Europe TUR 3145 Yagiz Engin M 10 0 1 0 237 1 m

Europe TUR 2035 Engin Avci M 9 370 4 38 174 1 m

Europe TUR 2815 Ilhami Kilin Kaya M 8 0 1 0 248 18 m

Europe TUR 2910 Fatih Korkut M 8 120 2 52 244 11 m

Europe TUR 2912 Say Nalp Murathan M 7 60 1 51 273 1 m

Europe TUR 3014 Tolga Ustun M 4 1075 7 30 104 1 m

Europe TUR 3172 Nesim Turan M 4 625 2 40 137 1 m

Europe TUR 3012 Abdullah Ozturk M 3 950 3 37 115 1 m

Yukarıda göreceğiniz tabloda olduğu gibi son dünya sıralaması gösterir listedir.Dünya sıralamasını gösteren (Class Rank)bölümü sporcunun son durumudur.

Bu anlamda Dünya şampiyonasına kendi klaslarına göre sıralamaya giren sporcular gitmeyi hak kazanırlar ve her klas kendi durumuna göre değerlendirilir ve ona göre sporcu çağırılır dünya şampiyonasına ve paralimpik oyunlara(Bedensel Engelliler Olimpiyatlarına ).Buna göre Milli takımımız şu ismlerden oluşak gibi gözüküyor.

9 klas Neslihan KAVAS Bu Klastan 8 sporcu davet edilecek

10 klas Ümran ERTİŞ Bu Klastan 12 sporcu davet edilecek

10 Klas Ebru Can Bu Klastan 12 sporcu davet edilecek

7 klas Kübra ÖÇSOY Bu Klastan 8 sporcu davet edilecek

3 klas Nergiz ALTINTAŞ Bu Klastan 24 sporcu davet edilecek

3 klas Kezban ÇAKIR Bu Klastan 24 sporcu davet edilecek

3 klas Abdullah ÖZTÜRK Bu Klastan 30 sporcu davet edilecek

4 klas Tolga ÜSTÜN Bu Klastan 24 sporcu davet edilecek

4 klas Nesim TURAN Bu Klastan 24 sporcu davet edilecek

6 klas Ali ÖZTÜRK Bu Klastan 18 sporcu davet edilecek

8 klas Fatih KORKUT Bu Klastan 30 sporcu davet edilecek bu sporcu Ali öztürk'e partner olacaktır

Milli takım sporcu listesi bu şekilde olma ihtmali vardır.Kafile Dünya şampiyonası ve paralımpik oyunlar için puan toplayıp Dünya sıralamasına girmeye çalışacaktır.Bunun sonucunda Dünya şampiyonasına ve Paralimpik oyunlara gitmeye hak kazanacaklar.( Her sporcu istediği zaman Dünya şampiyonasına ve Paralimpik oyunlara -OLİMPİYATLARA- gidemezler:)Diğer katılımları federasyon karar verecektir.İdareci ve antrenörleri

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlhami Hocam bizi bu bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkürler.Bilgileriniz doğrultusunda bu turnuvaya katılacak tüm idareci,antrenör ve sporcu kardeşlerime gönülden başarılar diliyor ve güzel sonuçları bizimle paylaşmanızı diliyorum.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ümrandaki bu hırs varken bence orada yapar bişeyler...

Diğer oyunculardan da iyi şeyler bekliyorum :) Başarılar...

Merhaba arkadaşlar,

Gerçekten güzel dilekleriniz için teşekür ederim.Ben inanıyorum ki Milli takımımız üzerine düşen görevi yerine getirecek ve madalya ve çok puanla dönecektir inşallah,buradan bütün ekibe başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar merhaba,

Türkiye Bedensel Engelliler Masa Tenisi branşında Almanya Sutgart'ta 17-21 Eylül 2099 tarihleri arasında yapılacak 5th almanya açık turnuvasına katılacak Milli takım sporcu ve antrenörlerine görülen lüzum üzerine ekleme yaptım.Milli Takım kadrosu şu şekilde oluşacaktır.

SPORCULAR= Neslihan KAVAS,Ümran ERTİŞ,Ebru CAN,Hilal TÜRKKAN,Kübra ÖÇSOY,Fatih KORKUT,Abdullah ÖZTÜRK,Nesim TURAN,A.Tolga ÜSTÜN,Keziban ÇAKIR,Nergiz ALTINTAŞ.

ANTRENÖRLER=İlhami KILINÇKAYA,Yusuf KILINÇKAYA,Burçak KAYA

YARDIMCI ANTRENÖRLER=Adnan NALINCIOĞLU,Tufan YALÇIN

Saygılarımla.

İlhami KILINÇKAYA

Türkiye Bedensel Engelliler Masa Tenisi

Milli Takım Baş Antrenörü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..