Jump to content
Masatenisi.org Forum

Milliler Avrupa 3.'sü

lobianco

Recommended Posts

Bedensel Engelli Masa Tenisi Milli Takımı, Avrupa Masa Tenisi Şampiyonasında Polonya ve Rusya'nın ardından 3. oldu.

İtalya'nın Cenova kentinde gerçekleşen 28 ülkenin katıldığı şampiyonada Neslihan Kavas, kendi klasmanında Avrupa üçüncüsü, açık klasmanda Avrupa ikincisi, Ümran Ertiş de sınıfında Avrupa ikincisi olarak gümüş madalya aldı.

Erkeklerde dereceye giremediğimiz şampiyonada Neslihan Kavas, Ümran Ertiş, Ebru Can ve Kübra Öçsoy'dan oluşan bayanlarımız 2 gümüş, 1 bronz madalya ve takım üçüncülüğü ile Türkiye'ye döndü.

Tebrik ediyoruz millilerimizi ve antrenörlerimizi. Başarılarının sürekliliği bizi gururlandırıyor.

Kaynak: Ajansspor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence asıl kutlanması gereken kulüp antrenörleridir....Bu sporcuların yetişmesinde emeği olan , onların her türlü sorunlarına çare olan ve hep onlarla olan antrenörlerimizin ellerinin öpülmesi gerekir....10 günlük kamplarda karpuz bile yetişmez xD Asıl pay kulüp antrenörlerine aittir....Tüm sporcuları ve teknik ekibi ben de kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.....

Bir de oyuncularımızın engel sınıflarını yazar mısınız ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sporcuları ve antrenörlerini kutlarım. özellikle kulüp antrenörlerini de tebrik ederim . bir sporcunun dereceye girmesindeki en büyük etken kulübüdür. 10-15 er günlük milli takım kamplarıyla sporcuyu yetiştiremezsiniz . bu iş bir takım işidir. kulüp ve milli takımlar yönetimi işbirliği içerisinde çalıştığı sürece başarılar gelecektir. önemli olan kulüp antrenörlerini enayi yerine koymadan onları da onure ederek çalışmaktır . Böyle olduğu sürece başarı, günübirlik değil sürekli olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sporcuları ve antrenörlerini kutlarım. özellikle kulüp antrenörlerini de tebrik ederim . bir sporcunun dereceye girmesindeki en büyük etken kulübüdür. 10-15 er günlük milli takım kamplarıyla sporcuyu yetiştiremezsiniz . bu iş bir takım işidir. kulüp ve milli takımlar yönetimi işbirliği içerisinde çalıştığı sürece başarılar gelecektir. önemli olan kulüp antrenörlerini enayi yerine koymadan onları da onure ederek çalışmaktır . Böyle olduğu sürece başarı, günübirlik değil sürekli olacaktır.

Merha;

kesinlikle görüşünüze katılıyorum.Antrenörleri onure etmek gerekir dereceye giren sporcular hangi kulüplerin sporcularıdır ve antrenörleri kimlerdir ve ayrıca avrupa şampiyonasına götürülen antrenörler kimlerdir.Antrenörleri kim nasıl enayi yerine koyuyor onuda açıklarsanız çok açık bir eleştiri olabilir.peki ayrıca buna karar veren merci teknik kurul ve federasyondur.Diyer taraftan neden yağızın götürülmediğini yazmış bir arkadaşımız ona cevap veriyorum neden Yağız macaristan turnuvasına götürüldüğünde anıl için aynı sorun yokmuydu.Yağız Macaristan turnuvasına götürüldü ve orada hiç maç alamadı tabiki genç sporcuları değerlendirecek teknik kurul ancak herkese eşit davranarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba;

Yanlış yada doğru uygulama sade kişilerin kendi yorumudur:Yağızın Avrupa şampiyonasına götürülmesi yada götürülmemesi tamamen teknik kurul ve milli takım antrenörlerinin seçimidir.tabiki gönül isterki bu tür şampiyonalara 2 gencide götüre bilsek ancak hem federasyon bütcesi hemde Milli takım seçme kriterleri kişilerin isteklerine göre yapılmıyor malesef uygulamamın yanlış olması sadece kişinin kendi isteklerini ön plana çıkarmaktan başka bir şey olmadığının kanısındayım,şampiyonaya çağırılan sporcular kimler ve hangi kriterler uygulanmış bu Milli takım ekibinin işidir

Kızlar madalyayla döndü ha = ? Evet kızlar madalyayla döndü neden onlar madalyayla dönmemelimiydiler,

teşekürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence asıl kutlanması gereken kulüp antrenörleridir....Bu sporcuların yetişmesinde emeği olan , onların her türlü sorunlarına çare olan ve hep onlarla olan antrenörlerimizin ellerinin öpülmesi gerekir....10 günlük kamplarda karpuz bile yetişmez xD Asıl pay kulüp antrenörlerine aittir....Tüm sporcuları ve teknik ekibi ben de kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.....

Bir de oyuncularımızın engel sınıflarını yazar mısınız ?

Merhaba,

Evet 10 günlük kamplarda karpuzda yetişmez,ancak bu şampiyonada görev alan antrenörlerin sporcularıydı oradaki sporcu kardeşlerim.Demekki antrenörler karpuz yetiştirmiyor bizim işimiz bir manav dükkanına bir şey çıkartıp satmak değil tamamen engelli sporcuları topluma en iyi şekilde ifade edebilmektir.hedefimizde Dünya ve Paralimpik (Olimpiyatlara)oyulara daha çok sporcu kardeşimi götürmektir.Ayrıca Milli takımda oynayan ve bedensel Engelli sporcu yetiştiren antrenör kardeşlerimi de buradan kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

evet Avrupa şampiyonasının ve Macaristan turnuvalarını ne anlama geldiğini biliyorum.Yağızın kalitesinide biliyorum peki bir klasta iki sporcu götürecekse ve oda teknik sorumlu antrenör tarafından tercih ediliyorsa söylenecek çok fazla bir şey olmadığını sanıyorum eğer Yağızı Milli takım sporcusu olarak federasyon değerlendirilmiyorsa senin söylediğin tamamen doğru ancak Yağız bu turnuvadan önce iki turnuvaya götürülmüştür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk önce millilerimizin başarısını kutluyorum.Özellikle Avrupa 2. olan Ümran Ertiş ve antrenörü Yusuf Kılınçkaya'yı.

Ancak smetmusti15 arkadaşım sen hem federasyonu rencide ediyorsun hemde bu federasyonun başantrenörü olan İlhami hocaya hesap sorar gibi bir tabirde bulunuyorsun.Ayrıca bu agrasif yazıların Yağızada zarar verir.Yağız daha milli takımda oynayacak çok iyi oyuncu.Teknik kurul ve antrenörlerin verdikleri kararları herkesin kabul etmesi gerekir.

Bu nedenle bence herşeyin farkında olan İlhami hocamıza(ve diğer yorum yapacak tüm hocalarımıza) karşı saygı duymanı ve eleştiri yaparken daha ılımlı bir uslupla yapmanı rica ediyorum.

Bu ricamdan sonra seninde bazı değerlerin farkına varacağını umuyorum.Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam ben onlara cephe falan almıyorum imalı konuşmayın...Ümran'ın ve diğer kızların madalya alması herkesi sevince boğan birşey... Ben kendisini tanıdğım için çok mutlu oldm :)

Dereceye giren oyuncuların engel sınıfı da yazılırsa sevinirim....

Merhaba,

Sporcuların Klasmanlarını sormussunuz;

Anıl Arar - 10 Klas Erkek

Ferit atabey - 9 Klas Erkek

Engin Avcı - 9 Klas Erkek

Fatih Korkut - 8 Klas Erkek

Ali Öztürk - 6 Klas Erkek

Neslihan Kavas - 9 Klas Bayan

Ümran Ertiş - 10 Klas Bayan

Ebru Can - 10 Klas Bayan

Kübra Öçsoy - 7 Klas Bayan

Keziba Çakır - 3 Klas Bayan Tekerlekli Sandelye

Nergiz Altıntaş - 3 Klas Bayan Tekerlekli Sandelye

Abdullah Öztürk - 3 Klas Erkek Tekerlekli Sandelye

Cenap Şimşek - 3 Klas Erkek Tekerlekli Sandelye

Tolga Üstün - 4 Klas Erkek Tekerlekli Sandelye

Nesim Turan - 4 Klas Erkek Tekerlekli Sandelye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kim ne derse desin ben bir federasyonun aynı anda 2 sporcuyu götüremeyecek kadar aciz olduğuna inanmıyorum....

Arkadaşım ben diyorumki federasyon 2 değil bence 5 sporcuda götürür.Yağız Slovenya ve Macaristan maçlarına götürüldü.Bu turnuvaya götürülmesine karar verilen 10. klasmandaki Anıl Arar(Yalova) Yağızı hangi sonuçla yendi.Yağıza bir sor bakalım.Sonucu sana söylesin.Yağız sevdiğim ve kampta gördüğüm kadarıyla çok efendi bir sporcu.Daha çok maçada gider.

Artık bende senin bu yorumları anlamayacak kadar aciz olduğuna inanmıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler sınıfları yazdığınız için...

Merhaba,

Şimdi benden ne istediğini anladım, ancak senin benden istediğin durum sadece takımın performansı değil genel bilgi istiyorsun eğer bu konuda ne kadar bilgilenmek istiyorsan :telefonumu istersen beraber çalıştığımız tufan hocamda var benim ismim İlhami KILINÇKAYA Bedensel Engelliler Masa tenisi Baş antrenörüyüm seninde açık ismini ve masa tenisiyle ne kadar ilgilendiğini bilgi edinmek isterim tabiki bu konudaki araştırmanı taktirle karşılıyorum,benim nasıl ve ne şekilde çalıştığım beraber çalıştığım Tufan hoca çok iyi bilir zaten o da ne kadar ciddi cevap verdiğini görüyorum.telefonunu bekliyorum bedensel Engellilerle ilgili her bilgiyi vereceğim merak ettiklerinizi;

Saygılarımla İlhami KILINÇKAYA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce internete baktım , gençlerde Anıl yenmiş...O mu etkili oldu ?

Bu arada benm adım Samet hocam.

Samet, bu tip konuları muhataplarına özel msg, telefon, email vs ile sorarsan

daha net cevap alırsın.

Başarılı bir derecenin tebrik edildiği tartışıldığı bir konu başlığında, federasyon

yetkililerini, antrenörlerini sorgular tarzda yazman hoş olmuyor cidden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, bu konuda bugüne kadar yazılanları okudum, yazmıyım dedim ama dayanamadım, öncelikle tanımayanlar için kendimi tanıtayım bedensel engelliler 7. sınıf sporcusuyum, 6 yıldır bu camianın içindeyim, 3 kere kendi kategorimde Türkiye şampiyonu oldum 1'i kendi imkanlarımla 1'i de federasyonun bütçesinden olmak üzere 2 kere yurt dışında turnuvaya katıldım, herhangi bir uluslararası başarım yok , uluslararası düzey benim oyun düzeyimin üstünde , başarı şansım olmadığı için bundan sonra da sporcu kategorisinde yurtdışına gitmeyi düşünmüyorum, 45 yaşındayım. Bu camiadan kimseyle bir alıp veremediğim veya bir kırgınlığım, kimseden de bir beklentim yok, doğru bildiklerimi söylemeye çalışacağım. Yanlışım varsa da özür dileyerek düzeltirim.

Şimdi, Anıl, Yağız'ı yendi yok Yağız Anıl'ı yendi gibi hesapların peşinde koşmayalım, burada asıl sorgulanması gereken şey yurt dışına Milli formayı temsilen giden sporcuların ne şekilde belirlendiği ve yurt dışına giden bu sporcuların gittikleri sayıyla ortaya koydukları başarı arasındaki ilişki . İlhami hoca en son Avrupa şampiyonasına giden sporcuların listesini Samet arkadaşımızın isteği üzerine 1 eksikle yazmış, hemen bu listedeki sporcuların bazılarını irdeleyelim,

Engin Avcı: Engelli masa tenisinin Türkiye'de başlamasını sağlayan kişidir, önceki federasyonlarda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır ve bu ünvanıyla federasyonun programa aldığı veya almadığı hemen hemen bütün organizasyonlara ya Federasyon bütçesinden ya da sponsorlar kanalıyla gider, ömür boyu kendi istediği tüm şampiyonalara gitme hakkına sahiptir, kamplara katılmaz, katıldığı şampiyona sayısıyla aldığı puanları oranlarsanız oldukça kötü bir tablo ile karşılaşırsınız. Yaşı 48 Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Ferit Atabey: Profesyonel olarak masa tenisiyle uğraşır, dernek sahibidir, yıllardır elinden geçen yüzlerce sporcu olmasına rağmen engelli sporcu yetiştirmemiştir, uzun bir zamandır gitmemiş olmasına rağmen önceki yıllarda gidilen organizasyonların hemen hepsinde yer almıştır,kamplara katılmaz, hiç bir uluslararası başarısı yoktur. Yaşı 50'yi aşkın.Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Osman Karagülleler (listede yok): Engelli olmadan önceden eski milli sporcu, çok tecrübeli ve bilgili birisi, antrenörlük yapıyor, sayısız sporcu yetiştirmiş, fakat bedensel engelli yetiştirdiği 1 sporcu yok, kamplara katılmaz, önceki yıllarda uluslararası şampiyonalara katılmış başarı elde edememiş. Yaşı 55 civarında. Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Cenap Şimşek: Kendisine şans verildiği müddetçe iyi niyetle elinden geldiği kadar çalışan Adana'lı bir arkadaşımız ama performansı yetersiz, yıllardan beri turnuvalara gider , hiç bir başarısı yoktur 35 yaş civarında. Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Fatih Korkut: Bedensel engelliler sporcu kafilesinin şansı, İlhami hocayla birlikte varını yoğunu sporcu yetiştirmeye adamış çok başarılı bir arkadaş, sporcu olarak bir çok turnuvaya gitti fakat başarılı olamadı, kendisinin antrenör olarak bu camianın içinde olması zorunluluktur.

Tolga Üstün: Katıldığı uluslararası şampiyona sayısı oldukça fazla, son yıllarda gidilen turnuvaların hepsinde kadrodaydı hatta tek başına katıldığı turnuvalar da var. Bunların bazılarına federasyon bütçesinden bazılarına da sponsorlar aracılığıyla katıldı. Uluslararası bir başarısı yok. Yaşı 30-35 civarında.Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Yukarıda görüldüğü gibi yaklaşık 6 sporcu defalarca uluslararası turnuvalara katılmış olmalarına rağmen başarı elde edememişlerdir. Listede olup da burada yer almayan veya bu turnuvaya götürülmeyen diğer genç sporcu kardeşlerimizin hemen hepsi gelecek vaat etmekte ve terlerinin son damlasına kadar iyi niyetle çalışmaktadırlar. Anlaşılacağı gibi Yağız ve Yağız gibi gençlere daha çok şans vererek onları kazanmaya çalışmalıyız , burada yaşanılan sorun federasyonun imkanlarının kısıtlılığı değil, ikili ilişkilerle seyahatlere giden sporcuların kotayı doldurmasıdır. Bu ülkenin imkanları performans endeksli sporcu yetiştirmek için yeterlidir.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burada yaşanılan sorun federasyonun imkanlarının kısıtlılığı değil, ikili ilişkilerle seyahatlere giden sporcuların kotayı doldurmasıdır. Bu ülkenin imkanları performans endeksli sporcu yetiştirmek için yeterlidir.

Bence de ikili ilişkiler bu tür olaylarda çok belirleyici bir faktör haline geliyor. Murathan Abi, kendi kategorisinde devamlı birinci olmasına rağmen zannedersem sadece bir kez federasyon aracılığıyla yurt dışına gidebildi. Yine de kendisi sağa sola şikayet etmek yerine engelli masatenisinin gelişmesi için desteğini esirgemiyor. sağol murathan abi :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, bu konuda bugüne kadar yazılanları okudum, yazmıyım dedim ama dayanamadım, öncelikle tanımayanlar için kendimi tanıtayım bedensel engelliler 7. sınıf sporcusuyum, 6 yıldır bu camianın içindeyim, 3 kere kendi kategorimde Türkiye şampiyonu oldum 1'i kendi imkanlarımla 1'i de federasyonun bütçesinden olmak üzere 2 kere yurt dışında turnuvaya katıldım, herhangi bir uluslararası başarım yok , uluslararası düzey benim oyun düzeyimin üstünde , başarı şansım olmadığı için bundan sonra da sporcu kategorisinde yurtdışına gitmeyi düşünmüyorum, 45 yaşındayım. Bu camiadan kimseyle bir alıp veremediğim veya bir kırgınlığım, kimseden de bir beklentim yok, doğru bildiklerimi söylemeye çalışacağım. Yanlışım varsa da özür dileyerek düzeltirim.

Şimdi, Anıl, Yağız'ı yendi yok Yağız Anıl'ı yendi gibi hesapların peşinde koşmayalım, burada asıl sorgulanması gereken şey yurt dışına Milli formayı temsilen giden sporcuların ne şekilde belirlendiği ve yurt dışına giden bu sporcuların gittikleri sayıyla ortaya koydukları başarı arasındaki ilişki . İlhami hoca en son Avrupa şampiyonasına giden sporcuların listesini Samet arkadaşımızın isteği üzerine 1 eksikle yazmış, hemen bu listedeki sporcuların bazılarını irdeleyelim,

Engin Avcı: Engelli masa tenisinin Türkiye'de başlamasını sağlayan kişidir, önceki federasyonlarda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır ve bu ünvanıyla federasyonun programa aldığı veya almadığı hemen hemen bütün organizasyonlara ya Federasyon bütçesinden ya da sponsorlar kanalıyla gider, ömür boyu kendi istediği tüm şampiyonalara gitme hakkına sahiptir, kamplara katılmaz, katıldığı şampiyona sayısıyla aldığı puanları oranlarsanız oldukça kötü bir tablo ile karşılaşırsınız. Yaşı 48 Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Ferit Atabey: Profesyonel olarak masa tenisiyle uğraşır, dernek sahibidir, yıllardır elinden geçen yüzlerce sporcu olmasına rağmen engelli sporcu yetiştirmemiştir, uzun bir zamandır gitmemiş olmasına rağmen önceki yıllarda gidilen organizasyonların hemen hepsinde yer almıştır,kamplara katılmaz, hiç bir uluslararası başarısı yoktur. Yaşı 50'yi aşkın.Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Osman Karagülleler (listede yok): Engelli olmadan önceden eski milli sporcu, çok tecrübeli ve bilgili birisi, antrenörlük yapıyor, sayısız sporcu yetiştirmiş, fakat bedensel engelli yetiştirdiği 1 sporcu yok, kamplara katılmaz, önceki yıllarda uluslararası şampiyonalara katılmış başarı elde edememiş. Yaşı 55 civarında. Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Cenap Şimşek: Kendisine şans verildiği müddetçe iyi niyetle elinden geldiği kadar çalışan Adana'lı bir arkadaşımız ama performansı yetersiz, yıllardan beri turnuvalara gider , hiç bir başarısı yoktur 35 yaş civarında. Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Fatih Korkut: Bedensel engelliler sporcu kafilesinin şansı, İlhami hocayla birlikte varını yoğunu sporcu yetiştirmeye adamış çok başarılı bir arkadaş, sporcu olarak bir çok turnuvaya gitti fakat başarılı olamadı, kendisinin antrenör olarak bu camianın içinde olması zorunluluktur.

Tolga Üstün: Katıldığı uluslararası şampiyona sayısı oldukça fazla, son yıllarda gidilen turnuvaların hepsinde kadrodaydı hatta tek başına katıldığı turnuvalar da var. Bunların bazılarına federasyon bütçesinden bazılarına da sponsorlar aracılığıyla katıldı. Uluslararası bir başarısı yok. Yaşı 30-35 civarında.Avrupa Şampiyonasında aldığı galibiyet sayısı =0

Yukarıda görüldüğü gibi yaklaşık 6 sporcu defalarca uluslararası turnuvalara katılmış olmalarına rağmen başarı elde edememişlerdir. Listede olup da burada yer almayan veya bu turnuvaya götürülmeyen diğer genç sporcu kardeşlerimizin hemen hepsi gelecek vaat etmekte ve terlerinin son damlasına kadar iyi niyetle çalışmaktadırlar. Anlaşılacağı gibi Yağız ve Yağız gibi gençlere daha çok şans vererek onları kazanmaya çalışmalıyız , burada yaşanılan sorun federasyonun imkanlarının kısıtlılığı değil, ikili ilişkilerle seyahatlere giden sporcuların kotayı doldurmasıdır. Bu ülkenin imkanları performans endeksli sporcu yetiştirmek için yeterlidir.

Saygılarımla

Merhaba Murathan SAYINALP abi,

İlk önce yazından dolayı teşekür ederim.Çünkü sen Bedensel Engelliler Masa Tenisi branşı için önemli insanlardan birisin, bu konuda söyleyecek hiç bir şeyim yok; ancak evet ikili ilişkiler meselesine gelince haklısın bu sporun ne kadar performans sporu olduğu göz önündedir, senin ve diğer arkadaşların da olduğu gibi durumu ortadadır.Ben ve diğer antrenör arkadaşlarla bu sorumluluğu aldığımızda herkesin durumu ortadaydı şimdi takımın durumu ortadadır.

Herşeyden önce OSMAN KARAGÜLLELER YURT DIŞINDAKİ YARŞMAYA GÖTÜRÜLMEMİŞTİR.......

Şimdi ENGİN AVCI:

Kendi klasında 25 sıradadır Dünya Şampiyonası ve Olimpiyatlara bu klastan 18 kişi gidecek son değişiklik olmazsa kotada

Şimdi Tolga Üstün:

Kendi klasında 29 sıradadır.Dünya Şampiyonası ve Olimpiyatlara bu klastan 24 kişi gidecek son değişiklik olmazsa kotada

Fatih KORKUT bu Bedensel Engelliler Camiasına Ne Kadar hizmet ettiği ortadadır,ve EN SON OPENDA TÜRKİYE ŞAMPİYONUDUR BÜTÜN KLSLARIN ?

CENAP ŞİMŞEK enson kendi klsaında türkiye şampiyonu =Abdullah Öztürkün avrupadaki partneri abdullah Öztürkün olimpiyat ve Dünya şampiyonası şansı var.

Herşeyden önce Yağız ve Anıl gibi sporcuların kalitesi ve genç oluşları tartışılmaz ve gerekli çalışmalar onlar içinde yapılıyor.Ancak arkadaşlar sizlerde bu anlamda eğer bu camiaya hizmet edecekseniz lütfen işin bir yerinden tutunda şu oynadı yada oynamadı meselesi ne olacaksa olsun.

Başarısızlıklardan ne kadar sorumluysak başarılardanda o kadar sorumluyuz antrenörler ve teknik kurul olarak,Lütfen bu konuda Dünya sıralamasına bakarsanız benim ne demek istediğimi anlarsınız.

Teşekürler İlhami KILINÇKAYA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili İlhami Hoca,

Benim sadece camiaya destek olmak için var olduğumu bilirsin, bugüne kadar bunun aksini düşündürecek herhangi , bir davranışım olmamıştır, olmaz da. Fakat bazen bazı şeyler düzgün olmayabiliyor, senin de gönüllü olmadığın halde rıza göstermen gereken durumlar olabiliyor veya insan bazen kendi yönettiği ekiple ilgili bazı şeyleri göremeyebiliyor "yönetici körlüğü" denilen bu gibi durumlar için bazen "Kral Çıplak" diyen birisinin olması gerekiyor. Her ne kadar uzun zamandan beri benden herhangi bir destek talebinde bulunmasan da ben her zaman mevcut veya potansiyel sporcu kardeşlerimin yanında olacağım ve ekibe yeni sporcular kazandırabilmek için çalışacağım.

Fatih Korkut konusunda seninle hem fikiriz ben farklı düşünüyormuşum gibi Fatih'i açıklamanı anlamadım. Osman Karagülleler'in sporcu listesinde ismi vardı, gitmediğini bilmiyorum özür dilerim ayrıca Engin Avcı openda, Tolga Üstün'de takım çiftlerde 1 maç almışlar . Fakat onunla ve diğer sporcularla ilgili yazdıklarımın arkasındayım, seninle aynı düşünmüyorum ama burada polemiğe girmeye gerek yok. Bir gün çay ısmarlarsın oturur konuşuruz. Selamlar, sevgiler

Murathan Sayınalp

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..