Jump to content
Masatenisi.org Forum

6. Forum Buluşması

Recommended Posts

• İleti 303
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Orhan abi, öncelikle sana üstlendiğin bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyorum... Babamı zorla ikna ettim bende geliyorum :D: Bu aşk bitmez :D: Benle kim isterse oynarım; gezerim; tozarım... (Tabii ki Tahammül edebilirse bu kötü oyuna :D:)

Yarın sabah 8de orada olurum umarım... Yalnız geliyorum... Yemek gezi her türlü organizasyonda varım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm masa tenisi severler gibi ben de Orhan beye düzenlediği bu organizasyon için çok teşekkür ediyorum.

Orada olmayı çok isterdim; fakat 1-2 değil, birçok sebepten dolayı çok ters bir zamana denk geldi.

Katılımcıların çoğu TT-rating üyesi olması sebebiyle bırakın oynamayı sırf seyretmek için bile orada olma niyetindeydim.

Orhan bey dahil birçok rating oyuncusu olacak Malatya'da.

Maçların sırası da çok önemli olduğundan maç skorları saat bilgisi ile not edilir ve bana yollanırsa (tek tek veya Orhan bey de toplanıp toplu şekilde) çok iyi olur.

Herkese zevkli ve eğlencili bir forum toplantısı dilerim.

Selamlar, saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm masa tenisi severler gibi ben de Orhan beye düzenlediği bu organizasyon için çok teşekkür ediyorum.

Orada olmayı çok isterdim; fakat 1-2 değil, birçok sebepten dolayı çok ters bir zamana denk geldi.

Katılımcıların çoğu TT-rating üyesi olması sebebiyle bırakın oynamayı sırf seyretmek için bile orada olma niyetindeydim.

Orhan bey dahil birçok rating oyuncusu olacak Malatya'da.

Maçların sırası da çok önemli olduğundan maç skorları saat bilgisi ile not edilir ve bana yollanırsa (tek tek veya Orhan bey de toplanıp toplu şekilde) çok iyi olur.

Herkese zevkli ve eğlencili bir forum toplantısı dilerim.

Selamlar, saygılar

Hakan Bey,Malumun ben çok yoğun ve koşuşturuyor olacağım.TT-raging işleriyle bir başka arkadaş ilgilenirse sevinirim.Ayrıca Puanımın yükselmesi için extra bir performans sergilemem gerekecek :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6. Forum buluşmasına 5 gün kalmasına rağmen henüz ciddi bir katılım görünmüyor.Arkadaşlarımla beraber Muhteşem bi organizasyon hazırladık.Ama ne yazık ki 4000 binin üzerinde üyesi olan Forum dan sadece 30-40 civarı katılımın olacak olması üzdü beni.Şevkim kırıldı diyebilirim -_- .Gerçekten önemli mazereti olan arkadaşlara söyleyecek lafım yok.Ama şartlarımızı biraz daha zorlayabiliriz diye düşünüyorum.Federasyon bile böylesi bir organizasyonu yapmıyor arkadaşlar.Hangi turnuvada ödül var?konaklama ayarlanıyor?yemekler ücretsiz hale getiriliyor???

Karadeniz bölgesindeki arkadaşların yoğun katılımı olmasa herhalde kendi kendimize turnuva yapacaktık.Sadece yol parası ve 25-30 tl masrafın dışında katılımcıları maddi anlamda zorlayacak bir durumda yok.Hiçbir menfaat beklemeksizin,gönüllük esasına dayanan bu hareketliliğim hep sizler içindi,hep biraraya gelip eğlenmek içindi...Gelecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum ve gerçekten Muhteşem bir organizasyonun kendilerini beklediklerini tekrar belirtmek istiyorum.

Masatenisi.org forumcuları beni hayal kırıklığına uğrattı,bunuda söylemeden geçemiyecem <_<

Merhaba,Sevgili Orhan Kardeşim inan sırf senin şu fedakarlığın için bile katılınır,bu buluşmaya..Bursa dan İzmir e yeni geldim..İzmir de ki bazı arkadaşlar ile görüştüm fakat maalesef iş yoğunlukları sebebi ile olumsuz sonuçlandı..Fakat ben tüm şartlarımı zorlayıp,siz güzel insanlar ile tanışıp,vakit geçirme adına az önce biletimi aldım..İnşaallah akşam 18.30 da yola çıkıyorum..Beni de kaydederseniz sevinirim..Yemek vs..Herşey de varım..

Ersun K.GÜLDAL - BURSA (Bu arada İzmir den Ahmet Bitirmiş hocamında size çok Selamları var..)

Yola çıkan ve çıkacak tüm arkadaşlara kazasız belasız hayırlı yolculuklar diliyorum..Tüm Malatya ya SELAMLAR..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey,Malumun ben çok yoğun ve koşuşturuyor olacağım.TT-raging işleriyle bir başka arkadaş ilgilenirse sevinirim.Ayrıca Puanımın yükselmesi için extra bir performans sergilemem gerekecek :D:

Orhan bey , haklısınız tabiiki.

Sizden tek ricam maçların sonuçlarını yazarken saatin de not edilmesidir.

Sizin haricinizde diğer TT-rating yöneticileri:

Tufan YALÇIN

Muhammet ARSLAN (Lobianco)

Bora DİLERİ

Turushan ÖVGÜ

Çağan DAĞİSTAN

Ongun TUNALI

Furkan ALTUNOK

Eğer bu arkadaşların da neticileri toplamaya ve yollamaya fırsatı olmayacaksa, her oyuncu yaptığı maçların neticelerini saat bilgisi ile hakan@tt-rating.com 'a yollaması en kolay yoldur.

Bu durumda lütfen bana "benim yenildiğim maçı sisteme girmişsin, kazandığım girilmemiş" tarzında mesajlar yollamayınız.

Diğer haftasonuna kadar bekleyip elime ulaşan tüm skorları sisteme gireceğim ben.

Herkese iyi oyunlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende şimdiden forum buluşmasına katılacak olan arkadaşların tümüne hayırlı ve iyi yolculuklar, maçlarda da başarılar diliyorum. Yedikleriniz, içtikleriniz sizin olsun, gördüklerinizi, yaşadıklarınızı anlatırsınız artık. Gelmeyi çok isterdim fakat bir dahakine inşallah.

Orhan kardeşim, gördüğüm kadarıyla çok emek ve vakit harcayarak mükemmel bir organizasyon yapmışsın. Seni şimdiden tebrik ediyorum. :alkis::alkis:

Çok selam,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende şimdiden forum buluşmasına katılacak olan arkadaşların tümüne hayırlı ve iyi yolculuklar, maçlarda da başarılar diliyorum. Yedikleriniz, içtikleriniz sizin olsun, gördüklerinizi, yaşadıklarınızı anlatırsınız artık. Gelmeyi çok isterdim fakat bir dahakine inşallah.

Orhan kardeşim, gördüğüm kadarıyla çok emek ve vakit harcayarak mükemmel bir organizasyon yapmışsın. Seni şimdiden tebrik ediyorum. :alkis::alkis:

Çok selam,

Teşekkür ederim Mehmet abi,Senide aramızda görmek isterdik.Ama madem gelemiyorsun birdahakine inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Yarın ( Cuma Günü ) Yurtta kalacak arkadaşlar akşam saat 22.00 a kadar giriş yapsınlar lütfen.Giriş işlerini yapan görevli saat 22.00 a kadar orda olacak.Yerleştikten sonra isterseniz geç saatlerde girip çıkabilirsiniz.

Malatya ya gelen arkadaşlar çekinmeden bana ulaşabilirler.0505 941 58 74-0532 508 82 99

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rize ve trabzon tayfası olarak 5 kişi ile akşam saatlerinde yola çıkıyoruz, yol durumu hakkında fazla tecrübemiz olmadığı için tam olarak kaçta orda oluruz bilemiyorum, ibrahim hocanın co-pilotu olarak normal şartlarda en fazla 10-12 saat süreceğini düşünüyorum, :lol::lol:

yarın sabah görüşmek dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

oleyyy malatyadayım geziyorum:) akşama orhan hocamın yanındayız saat 4 5 gibi gelen abilerim varsa beklerim akşam masalar kurulursa antreman yapıcağız biz şuanda yolda olanlar yada yola çıkacaklara hayırlı yolculuklar ALLAHA emanet olun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buuluşmasına katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum. Ben yoğun işlerim nedeniyle burnumun dibinde ki bir organizasyona katılamadığım için çok üzgünüm :uzgun: Ama İki öğrencim ( Barış ve Muhammed) şu an malatyadalar ve çok eğlendiklerini ve ortamın çok güzeel olduğunu söylediler..

Başta bu organizasyonu en ince ayrıntısana kadar planlayan ve ev sahipliği yapan Orhan ALTAY Hocama teşekkür ediyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet forum buluşması sona erdi... Fakat erken ayrıldığım için tekli maçların sonuçlarını bilemiyorum.. Malatyadan mehmet bu turnuvada parladı gerçekten bukadar beklemiyordum açıkçası.. Belki de teklerde şampiyon olmuştur... Bu turnuvada forumdaki arkadaşlarımızın ne kadar mütevazi olduğunu gördük.. Turushan abinin garanti oyunu ve kontrolü, saadettin abinin inanılmaz noktalara düşen blokları:), boranın çok ilginç backhandleri (fakat iyi yüzdeye sahipti)......

Gerçekten keyifli geçti, çok güzel insanlarla tanışmanın mutluluğu içerisindeyim, buarada takımımıza çekirge ismini veren cengiz abime saygılar :gulumse: , Orhan abiye tsk ettim, güzel bir tecrübe oldu.. Gelmeyenlerde çok şey kaçırdılar(aşırı kayısı yiyip motoru dağıtmak gibi :lol: ) herkese tsk ettim ve herkese iyi yolculuklar diliyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu rüyayı ne zaman nasıl görecez bidaha biri bana akıl fikir versin yoksa kafayı sıyıracam ve bunu malataya otogarından otobüs saatini bekleyerek yazıyorom çok hüzünlüuüm şuan çabuk bitti nasıl başladı nasıl sona erdi yani kısacası orhanbey ve emeği gecen bütün arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum ayrıca tufan hocada baya emeği gecti onuda tebrik ediyorum

şuan bunları yazrken bile duygu dolu anlar yaşıyorum tüylerim diken diken allah herkesten razı olsun bu organizasyon için ellerinize kollarınıza yüreğinize sağlık orhan bey tekrar tebrik ediyorum sizi sağolun var olun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum Buluşmamız Perşembe akşamından itibaren başladı.Ispartadan gelen arkadaşlar ilk ekibi oluşturdu.Daha sonra Devrekten Adem ve İbrahimi Öğrenci yurduna yerleştirdik saat 00.30 sularında..

Cuma sabahı Ongun,Çağan,F.Onur,Furkan,Mertcan,Bora ve Tahsin ile beraber kahvaltı yaptık.Sohbet ettik...

Akabinden Saadettin abi ve yavaş yavaş tüm katılımcılar ara ara Malatya ya giriş yaptılar.

Cuma akşam üstü Antrenman salonunda ilk masa tenisi topu sesi duyulmaya başladı.Yaklaşık 1 saat sonra hep beraber Atatürk Spor Salonuna masaları kurduk ve saat 23.30 u gösterdiğinde artık bıraksakmı diye düşünmeye başladık.Ama kimsenin öyle bir niyeti yok gibiydi...

Cumartesi sabahı kahvaltının ardından kayıtlar yapıldı.Masatenisi.org logolu tişörtler verildi.Katılımcı sayısı 57 idi.

Açılış konuşmalarının ve Seramoninin ardından;

Takımları kura usulü ile rastgele belirledik.3 Torba oluşturduk ve her torbadan çektiğimiz isimler takım oldular.Daha sonra arkadaşlarımız takımları için isim belirlediler.

6 gurup şeklinde gurupları oluşturduk.Her gurupta 3 er takım birbirleriyle maç yaptı.

Kaynaşma ve birliktelik çok güzeldi.Ve masa tenisi,masa tenisi,masa tenisi...

saat 14.00 gibi öğlen yemeği...Salonda bol bol kayısı ikramında bulunduk.

Tufan abinin Orhanca vuruşları çok konuşuldu,tartışıldı,incelendi,beğenildi :lol:

Her guruptan 2 şer takım üst guruba çıktı.İlk 4 takım maçları Pazar gününe bırakıldı.

Cumartesi akşam yemeğinde hep beraberdik.Konuştuk,sohbet ettik,eğlendik.

Ardından Malatyanın meşhur kanalboyu ve Şelalesini gezdik,dondurmacıda yedik,içtik.saat 23.00 sularında dağıldık.Evde misafirim olan Muhittin ve Erkan ile beraber koyu bir sohbete dalınca saatin 05.00 ı bulacağını nereden bilebilirdim. :o:

Pazar sabahı 08.30 da salonda kahvaltı ve akabinde Takımların yarı final ve final maçları yapıldı.

saat 11 gibi Ferdi maçlara geçtik.56 kişinin katılımıyla gerçekleşen Ferdi maçlar zevkli bir o kadarda eğlenceliydi.Ardınan Öğlen yemeği...

Tufan abi yine Orhanca vuruşlarıyla Finale kadar geldi.Malatyalı sporcularımızdan Mehmet de Pütür lastiğininde yardımıyla sürpriz şekilde finale kadar gelebildi.Ve finalde Tufan YALÇIN Orhanca vuruşlarıyla şov yaptı.Ama Centilmenliğiyle yine yapacağını yaptı ve maçı genç sporcuya verdi.

Saat 16.00 da ödül törenine geçildi.Renkli bir o kadar da kalabalık bir ödül töreni yapıldı.Malatya basını Törene büyük ilgi gösterdi. Kapanış konuşmalarının ardından,Dereceye giren takım ve Ferdi sporculara ödüllerini takdim ettik.Sponsorlarımıza da katkılarından dolayı plaket takdim ettik.

Daha sonra hep beraber fotoğraf çektirdik.

Bu organizasyonda bana yardımlarını esirgemeyen arkadaşlarım;Alparslan GÜLER,Volkan BOZDEMİR,Murat TUNA(2 gün boyunca tüm etkinlikleri ve maçları kameraya çekti),Kadir ŞAHİN'e

Organizasyon komitesinde bana destek veren ve yardımcı olan Tufan YALÇIN'a,Saadettin SALMAN'a,

Hakem masasında tecrübesiyle fikstür ve maç cetvellerini hazırlayan Mehmet UYAR ve Mustafa AKGÜN'e

Meydana gelen aksaklıkları çözmemde bana yardımcı olan Erkan KIZILTAŞ'a

Takım arkadaşlarım ararat( Necati KÖSEDAĞ) ve F.Onur'a

Çekilmez oyunuma katlanan rakiplerime,

Bize adeta anti dersi veren Muhittin'e

Benimle Tişörtünü değişen Turushan ÖVGÜ'ye

Espirileriyle buluşmaya renk katan Ongun'a

Bana moral aşılayan İbrahim UZUN'a

Ankaradan Malatya ya kadar gelen tek bayan üyemiz olan Işık ERDOĞAN'a

Sponsorlarımıza...,Yinheturk'e,Detaspor'a

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz personeline,kantinciye,

Ve Ülkemizin her bir yöresinden gelen katılımcı arkadaşlarıma ,

ve Bu organzasyon için bana gösterdiği anlayıştan dolayı Eşime ve biricik oğluma Sonsuz Teşekkürler...

Bu yoğunlukta hatalarımız olduysa affola.

TAKIM SIRALAMASI

1-Çılgınlar

2-Gökkuşağı

3-Dinamit

4-Pokemonlar

FERDİ SIRALAMA

1-Mehmet

2-Tufan YALÇIN

3-Adem BONCUKOĞLU

4-Muhittin AKGÜN

Basında Organizasyonumuz:

Haber 1

Haber 2

Haber 3-Ajansspor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Erkan Hocam, Necati hocam, Necati hocamın eşi ve ben 18 30 gibi yıldızeli tokat niksar akkuş istikametinden saat 3 30 gibi ünyeye indik. deniz gördük. Arkadaşlarım devam ediyorlar. onlara ve yolda olan bütün 6. forum katılanlara kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim. Bizlere bu eşsiz 2 günü yaşatan başta orhan arkadaşım olmak üzere bütün katılımcılara ve de sponsorlarına teşekkürleeeeer.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir organisayon oldu, emeği geçen herkesin eline sağlık, forumdan sohbet ettiğimiz fakat yüzyüze görüşemediğimiz arkadaşlarla tanışma fırsatımız oldu, tek tek isim söylemeyeceğim fakat herkesi çok sevdim, mehmet hem takımlarda hem de ferdilerde birinci oldu, kesinlikle şampiyoluğu hakediyordu, 2 günlük turnuva boyunca kimseye maç vermedi toplamda da sadece 4 set falan verdi , başarılarının devamını dilerim, bu arada maç föyleri bende, sabah rizeye gelip hemen mesaiye geçtim, yorgunluk yüzünden sonuçları sisteme bugün giremeyebilirim, en kısa zamanda eklerim

turnuvada oynamayan fakat arada bir sporcularla oynayıp maç yapan alican isimli 8 yaşında 1 yıldır masa tenisi oynayan bir ufaklık vardı, kesinlikle görülmeye değer, geleceğin timo boll'u, inşallah verilen destek devam eder, ilerde bu ismi çok duyacağız gibime geliyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel ve bolca eğlendiğimiz yeni arkadaşlar ile tanıştığımız bir forum buluşmasını daha geride bıraktık.Beraber olmak için Türkiyenin çeşitli şehirlerinden büyük fedekarlıklarla gelen arkadaşlarıma,organizasyon için büyük bir emek veren ve harika bir buluşmaya evsahipliği yapan Orhan arkadaşıma ve ekibine(kayısıları devamlı yenileyen,sürekli kameraya kayıt yapan,salonda devamlı aksaklık çıkmasın diye koşturan arkadaşlara),tüm spor salonu çalışanlarına,sponsorlarımıza(özellikle Lalezar restorana kağıt kebabı harikaydı valla :fildir: )ve tüm mazeretinden dolayı gelemeyen ama eminimki gelecek sene nerede yaparsak yapalım buluşmaya katılacaklarına emin olduğum üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Dostluk ve arkadaşlığın birinci planda olduğu turnuvamızda hem takımlarda hem ferdilerde dereceye giren tüm arkadaşlarımıda başarılarından dolayı kutluyorum.

Ancak bahsetmek istediğim önemli bir konu var.Orhan masatenisi.org tişörtlerini bildiğim kadarıyla parayla yaptırdı.Yani sponsor falan değil.Buluşmaya katılan veya katılmayıp tişörtlerden satın almak isteyen arkadaşlar baya bi tişört kaldı.300-400 TL Orhana fazla gelecek cebinden ödeyecek.Ama herkez bir iki tane alırsa büyük bir rahatlık olacaktır.Hepinizden bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.Orhana kişisel mesaj atarak hesap numarasını alabilir kargo adresinizi yazdırıp sipariş verebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan kardeşime böyle güzel,böyle keyifli bir organizasyon hazırladığı evinde misafir ettiği,eski günleri anma ortamı oluşturduğu için yürekten çok teşekkür ederim,,,

Kaptan ellerine kollarına sağlık,tek üzüldüğüm nokta ileri görüşlü taktiklerinden antranörlüğünden beni mahrum bırakman, eskiden hiç böyle yapmazdın başarıya giden yolda desteksiz bıraktın.Tabi haklısın 1 tane Orhan nerelere koştursun,nerelere yetişsin.

Bu organizasyonda emeği geçen başta Orhan kardeşime ve buluşmaya iştirak eden değerli üyelere çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..