Jump to content
Masatenisi.org Forum

Su Bazlı Çin Lastikleri

Recommended Posts

Ben son 1 haftadır Tuttle Beijing 1 i deniyorum..açıkça söylemek gerekirse lastiği pek sevmedim..spini ortalama,şutlarda ise inanılmaz hata yaptırdı bana..evet süngeri klasik çin lastiklerine göre oldukça güçlü ama onun dışında pek bir orjinalitesini göremedim..belki bir haftada yorum yapmak doğru değil ama daha fazla sabredemedim ve dün söktüm lastiği..yerine Haifu Blue Whale 2 yi taktım..arada baya bir fark olduğunu söyleyebilirim..Haifu Blue Whale çok daha yumuşak bir lastik..üstü az yapışkan ama iyi top tutuyor..şutlarda Beijing de yaptığım hataları hiç yapmadım diyebilirim..spinlerde ise daha fazla isabet sağladım,hemde hiç olmadığım kadar agresif spinler çekerek..lastik Beijing 1 e göre daha hızlı fakat daha kontrollü geldi bana..yani işin özü Haifu Blue Whale 2 tam aradığım forehand lastiği..ilerleyen günlerde Tuttle Beijing 1 i tekrar yapıştırıp değişiklik var mı yok mu diye bakacağım..belkide eleştirmek için acele ettim..umarım beni pişman eder..ama kararımı değiştireceğini pek sanmıyorum..yaşasın Haifu Blue Whale 2 ^_^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
spinspor da haifu adında bir lastik gördüm ondan kullanan varsa yorumlarını alabilir miyim skyline 3 n serisi kullandım hız spin vb özelliklerini karşılaştırır mısınız özellikle yapışkanlıklarını ayrıca michael maze off ile uyumları nasıl olur

bu sayfada haifu hakkında baya bi yorum var zaten kullananlar yazmıslar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..