Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Okullar nelere para harcıyor nelere. Ayrıca okulların çoğunda bu işlere beden hocaları bakıyor. Sabit maaş aldıklarına göre işlerin kolaylaşmasına sevineceklerdir. Mesela benim lisemin spor bölümünün kendisine ait birkaç bin lirası vardı 200-250 lira dokunmaz onlara :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • İleti 56
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

benim de su aralar merak sardigim bi konu, bi yerde antreman saatlerinden haric hafta sonu filan oynayabilecegim masa var, genelde servis antremani filan yapiyorum veya partner bulursam antreman da yapiyoruz, ama sorun partner bulmada.ve slkllmadan antreman yapmak(partner icin)

ama malum fiyatlari asiri pahali(bence 150€-250€ arasi bi fiyat degermi bilmiyorum)

bende böyle bisi yapmak aklimdan geciyordu ve forumda sunacaktim fikrimi, meger yapilmisi varmis, iyi isabet oldu...

bu TSP ni masa üstünde duran cinsi gibi bisi düsünüyorum cünkü montaj sorunu filan yok direk koy basla, blok mesafesi gerekiyor tabi onu da söyle cözmeyi düsündüm, maa boyutunda baska bi masanin üstüne koymak olabilir...

sorun simdi onun icin o kadar ugrastiktan sonra istedigim gibi olmazsa diye korkuyorum , 6 lastik almaya da raziyim, tahta olarak her tathta ayni etkiyi verir mi, yukarda anlatmissiniz ama mesela dolaplarin icindeki raf tahtalari nasil fikir...

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de su aralar merak sardigim bi konu, bi yerde antreman saatlerinden haric hafta sonu filan oynayabilecegim masa var, genelde servis antremani filan yapiyorum veya partner bulursam antreman da yapiyoruz, ama sorun partner bulmada.ve slkllmadan antreman yapmak(partner icin)

ama malum fiyatlari asiri pahali(bence 150€-250€ arasi bi fiyat degermi bilmiyorum)

bende böyle bisi yapmak aklimdan geciyordu ve forumda sunacaktim fikrimi, meger yapilmisi varmis, iyi isabet oldu...

bu TSP ni masa üstünde duran cinsi gibi bisi düsünüyorum cünkü montaj sorunu filan yok direk koy basla, blok mesafesi gerekiyor tabi onu da söyle cözmeyi düsündüm, maa boyutunda baska bi masanin üstüne koymak olabilir...

sorun simdi onun icin o kadar ugrastiktan sonra istedigim gibi olmazsa diye korkuyorum , 6 lastik almaya da raziyim, tahta olarak her tathta ayni etkiyi verir mi, yukarda anlatmissiniz ama mesela dolaplarin icindeki raf tahtalari nasil fikir...

selamlar

O emeği sarfettikten sonra riske girip alternatif arayışlara girmeni tavsiye etmem. Bu işin meraklıları her yerde olacaktır. Oradan buradan bulduğu alternatif malzemelerle denemeler yapacak araştırmacı karaktere sahip kişiler. Arge işini onlara bırak derim. Eğer amacın sadece çalışma yapmaksa verili malzemeyi temin et. Onunla çalış.

Bahsigeçen ahşap malzeme (plywood) genelde uygun fiyatlı mobilyalarda falan pek kullanılmıyor. Mobilyada gelende sunta ve mdf kullanılıyor. Dolap rafı olduğunu pek sanmıyorum. Kaplamayı kaldırdığında katmanlı bir yapı görmen lazım. Ha MDF/Sunta'dan olmaz mı? Belki olur, ama ben garanti veremiyorum.

Piyasadaki hazır ürünler fiyatlarına göre küçük. Aynı fiyata iki kat genişini kendin maledebileceksen. Ben bu işi beceririm de diyorsan kendin yapabilirsin tabii ki...

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saolasi Secici kardes.

peki verimlilik acisindan nasil oluyor, tabi ki bos durmaktan cok daha iyi, düzenli bi calismayla saglam spinler cekebilirmiyiz?

videolari izledim, almanya 3.lig oyuncculari calisiyordu heralde baya iyiki calisiyorlar

saygilar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düzeneğe alışıncaya kadar baya bi top toplarsın. Alıştıktan sonra verim almaya başlarsın. Şöyle söyleyeyim, etrafta antreman seven ya da sana antreman verebilecek pek kimse yoksa iyi bir çözüm. İyi blok yapan iyi bir partnerin varsa gerek yok. Öyle söyleyeyim, sen anla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Sonunda returnboard ima kavustum, internette ucuz bi fiyata buldum, kendim düzenekle pek ugrasmak istemiyordum cok iyi oldu...

1 kez calisma imkani buldum, (pazar günleri servis ya da returnboard calismasi yapiyorum) ilk basta ilk gün düzenege alismakla gecer saniyordum ama yanildim kisa sürede alistim :) daha sonra da ne kadar faydali bisi oldugunu anladim.

size istediginiz kadar blok yapan bi partner düsünün ve tüm hatalarinizi direk söyleyen hatta gösteren bi partner... yani side spin mi cekiyorum, yoksa topa spin cekiyorum diye vuruyormuyum anliyorsunuz...ve zaman gectikce hissiniz arttiyor, sallama vuruslardan ziyade daha cok spinli ama yavas ya da hizli denemeler yapabilirsiniz, ins backhand spin problemimide forehand i da cözerim...

kesinlikle tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..