Jump to content
Masatenisi.org Forum

Öğrencilerime Raket Alacağız Tavsiyeler...(Üst Sınır : 40 Ytl)

Guest eneseren

Recommended Posts

Benim aklımdan DHS 4002 geçiyor ancak onlara biraz ağır gelebilir alışmaları için belli bir zaman geçmesi gerekecek, 10-11 yaş grubu öğrencilerime denemeleri için butterfly 7000 raket vardı ona bile çok ağır dediler, biraz kullananlar yoruldum demeye başladı, şevklerinin kırılmasından da korkuyorum bu konuda minik öğrenciler ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlar varmı. Benim öğrencilerde, tanıdıklarımında minikler şu hazır raketi yada kombinasyonu kullanıyor ve sonuç olumlu diyen arkadaşların önerisine göre hareket edeceğim. Öğrencilerin bir kısmı 4 aydır oynuyor bir kısmı 2,5 senedir oynuyor. Bu arada arkadaşların önerisi sonrası Palio cj8000 de olabilir diyorumözelliklerini bilmediğim bir raket olsada.DHS 4002 ile Palio cj8000 kıyaslarsak artı ve eksileri, özellikleri vs.?

o bahsedilen palio cj8000 raket değil,lastik..sitede 3.5 dolardı sanırım..lastiğin tek yüzü yani..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Palio Amigo nasıl bir lastik acaba? 10 çifti (20 lastik) 37.4 $. Kampanyalıymış. Düşünülebilir mi?

http://www.eacheng.net/index.php?act=detail&ID=2201

aslında benim gibi zevkine oynayan adam işte alcak böyle şeylerden ama çokta kötü çıkarsa oynanmaz bi tane böyle bişey bulmak lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 86 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..