Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket

Guest fly

Recommended Posts

Sanirim yanlis anlasildim, ben boyle dusuneceginizi bilerek ekipman yorum ve degerlendirme bolumune actim konuyu, yani o raketi alayim mi degil, aldim sizce nasil diyordum. Benim ekipmanlar hakkinda zaten bilgim var ama buyuk bir cogunlugunu denemedim, burada haklisiniz.Denemis olanlarin yapacagi yorumlar daha onemlidir.Bu nedenle denemis olanlarin yorumu dikkate alinmali. Fakat ben, yeni baslayanlar kismindaki okuduklarimi da kattim.

Konumun adi "yeni raketim" di ayrica, nasil bir raket yapmaliyim vs. degil. Tavsiye istemedim, zaten raketiniz hayirli olsun gibi guzel yorumlar da geldi.

Soylediklerim uydurma degildir.

Önemli değil herkesin görüşlerini bekliyorum yorumların için sağol.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten öyle yazıyor bi bakalım biraz fiyatı indirirse çünkü kargo masrafıda var,ama bana o lastikler tavsiye edilmiyor sence o lastikler nasıl?

Valla açıkçası ben kullanmadım ama kullananlar varsa sorarsın veya satan arkadaşa bir danış bakalım o ne diyecek.Sitede bu işlerden anlayan çok kişi var eminim yardımcı olurlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

bu evo lastikler çok ilgimi çekti bende stiga nın hazır raketi var(trinity isimli türkiye disp inin sitesinde 89 liralık bir raket)

ve bu rakettin iki tarafında da evo isimli lstik kullanılmakta

eğer gerçekten bendeki lastik ile bu sizin dediğiniz benzer ise(aynı olabileceğini pek düşünmüyorum heralde hazır raketlerdeki biraz daha dandikleridir)

sert süngere sahip, bendekinin süngeri 2mm olduğundan hissiz, spin i ortanın üzerinde bir lastik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..