Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket

Guest fly

Recommended Posts

Ben combo raket yapıcağım bunun için lastik ve tahta dışında gereken malzemeler ve ekipman satan yurt içi ya da yurt dışı uygun siteler arıyorum.Bu konudaki ekipman ve satıcılar hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yurticinde

fast-spin

(donic ve nittaku icin)-hazerspor

yurtdisi

presports

Bunlara bakabilirsin, presports bana ucuz geliyor.

Ama daha once oyun tarzini bize soylemen gerekiyor, yanlis combolar onermeyelim sana:D

Ilk combo icin all+ sinifinda bir tahta alman uygun olur.

Lastik olarak da oyun tarzina ve butcene gore arastirip bulabilirsin.

NOT: Yukaridaki ekipman alcagin yerler internetten alisveris yapmani gerektiriyor, hepsinin uzantisi -.com-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim oyun tarzım uygun pozisyonu bulup atak yapma ama pek defans yapmam.En önemli sorunum servis karşılayamamam.Çok fazla hızlı istemiyorum daha çok all,all+ sınıfı tahta uygun mudur.Mesela Stiga All Round Classic tahta bana uygun mudur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olabilir, presports ve fast-spin e bir bak bakalim. Tum seceneklere bakmadan saglikli bir karar vermek zor olabilir. Off- bir tahta da isini gorebilir.

Arastirmandan sonra kararini bize sunarsinm, dusuncelerimizi soyleriz.

Stiga All Round classic de ilk combosunu yapacak olanlar icin forumumuzda onerilen bir tahta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim oyun tarzım uygun pozisyonu bulup atak yapma ama pek defans yapmam.En önemli sorunum servis karşılayamamam.Çok fazla hızlı istemiyorum daha çok all,all+ sınıfı tahta uygun mudur.Mesela Stiga All Round Classic tahta bana uygun mudur?

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=6386

Bakınız, genelde en çok All Round (bazıları biraz hızlı ama) oyuncuların ilgilendiği çok kullanılan ve satan tahtalar. Ön bilgilenme yaparsınız.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Servis karşılama sorunum var diyorsanız üzeri yapışkanlı lastiklerden uzak durun. Hurricane ve TG Skyline serisi gibi. Tahtanız yeni başlayanlara önerilen tahtalardan birisi. Stiga evo ise firmanın verdiği özelliklere göre değerlendirirsek uygun gibi. Kontrol ve spin ağırlıklı bir lastik. Çift taraf evo daha güzel olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raketi sürekli çevirerek oynamak çok sıkıntılı olsa gerek. Onun yerine raketi benim önerdiğim şekilde alıp düzenli antreman yapsanız hem oyununuz ilerler hem siz de rahat oynarsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fast spinde Hurricane 3 fiyatı 40,65TL, Presport da 23RM=10TL.

DanDoy da stiga evo fiyatı 14,91 euro=30TL ,Presport da 43RM=20TL

Presportda stiga allround classic 115RM=52,5TL,Dandoy Sports da 19,60euro=41TL

Bu fiyat farklarının nedeni ne???Ben mi yanlış hesaplıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olabilir, presports ve fast-spin e bir bak bakalim. Tum seceneklere bakmadan saglikli bir karar vermek zor olabilir. Off- bir tahta da isini gorebilir.

Arastirmandan sonra kararini bize sunarsinm, dusuncelerimizi soyleriz.

Stiga All Round classic de ilk combosunu yapacak olanlar icin forumumuzda onerilen bir tahta.

sevgili arkadaşım sen daha geçen gün ekipmanlarla ilgili olarak bizden yardım istemiyormuydun, ne zaman tavsiyede bulunacak ekipman bilgi ve tecrübesine sahip oldun anlayamadım, her önüne gelen ekipman tavsiyesinde bulunuyor, ben bu işten birşey anlayamadım, bu tür yazıları gördükçe yorum ve tavsiye yapmak bile istemiyorum, ne de olsa siz kullanmadığınız ekipnaları bile biliyorsunuz........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili arkadaşım sen daha geçen gün ekipmanlarla ilgili olarak bizden yardım istemiyormuydun, ne zaman tavsiyede bulunacak ekipman bilgi ve tecrübesine sahip oldun anlayamadım, her önüne gelen ekipman tavsiyesinde bulunuyor, ben bu işten birşey anlayamadım, bu tür yazıları gördükçe yorum ve tavsiye yapmak bile istemiyorum, ne de olsa siz kullanmadığınız ekipnaları bile biliyorsunuz........

Herkesin görüşüne saygı duyuyorum siz tecrübeli birine benziyorsunuz sizce topladığım ekipmanlar yeni başlıyana uygun mu? ve fiyat farkının nedeni nedir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekipman satanlar kısmında onurzaim arkadaşımız dhs g666 lastik satıyor fiyat uygun gibi geldi bi değerlendir istersen orta halli bi allround tahta falan edinirsin mali durumuna göre hazırlayabilirsin ama tabii genede araştırabilirsin ucuz olduğu için söyliim dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi sağol da baktığım sitelerde o lastik için yüksek spin diyor.Yüksek spin yapan yüksek spin yer kontrolü azdır.Ama lastiğin fiyatı iyi imiş eğer az kullanıldı ise.

Lastikler için sıfır yazılmış bence iyi fiyat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanirim yanlis anlasildim, ben boyle dusuneceginizi bilerek ekipman yorum ve degerlendirme bolumune actim konuyu, yani o raketi alayim mi degil, aldim sizce nasil diyordum. Benim ekipmanlar hakkinda zaten bilgim var ama buyuk bir cogunlugunu denemedim, burada haklisiniz.Denemis olanlarin yapacagi yorumlar daha onemlidir.Bu nedenle denemis olanlarin yorumu dikkate alinmali. Fakat ben, yeni baslayanlar kismindaki okuduklarimi da kattim.

Konumun adi "yeni raketim" di ayrica, nasil bir raket yapmaliyim vs. degil. Tavsiye istemedim, zaten raketiniz hayirli olsun gibi guzel yorumlar da geldi.

Soylediklerim uydurma degildir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..