Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tozkoparanda Yapılan Süper Lig Izlenimlerim

Mustafa Altunok

Recommended Posts

Futbol ve basketbol sporunda para olayı önemli, bu işten herkes ekmek yiyor, idarecilerinden oyuncularına kadar meslek olarak yapılıyor. Süper zenginler bu sporu yapanlar arasından çıkıyor. Masatenisi ise ne oynayanlar için bir meslek, ne de idareciler için. Angarya gibi görülüyor sanıyorum. Salona seyirciler ücretsiz giriyorsa finansmanı nasıl olacak bu işin? Diğer ülkelerde nasıl acaba bilmiyorum. Aslında izleyiciler salona bir ücret karşılığı alınsa herkes bu spordan bir şekilde nemalansa tanıtımlar, duyurular daha belirgin hale gelmez mi? Eğer ücreti kimse ödemek istemez ve seyirci bulunamazsa zaten bu ülke insanı da bu spora hazır değil demektir, salla gitsin o zaman....

Bu konuda bu gün herkes sizin gibi doğru birşeyler yazıyor. Bir tek sallamıyalımda zaman bırakalım, taşların yerine oturmasını bekleyelim derim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nacizane işyerimize 2 adet masa alımına önayak olmuş biri olarak -hemde bu yerin kamu kurumu olduğunu düşünürseniz- bu forumu 2 yıldır takip ediyorum ama gecen gunlerde foruma uzun zamandır girmemişsiniz diye mesaj alınca anladımki üye olarak girmeyerek en ucuz en basit destekten mahrum bırakıyormuşum .

oynamak elbette güzel ama herkesin bir seviyesi var ve artık veterana yetiyorsa yaşınız -hem o ne itici bir kelime - profesyonle maçları canlı izlemekte oldukça zevk verecektir sanırım.

1 yıldırda ups salonuna gidicem ama üşeniyorum işte fazla yakın olunca kıymetini bilemiyor insan ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nacizane işyerimize 2 adet masa alımına önayak olmuş biri olarak -hemde bu yerin kamu kurumu olduğunu düşünürseniz- bu forumu 2 yıldır takip ediyorum ama gecen gunlerde foruma uzun zamandır girmemişsiniz diye mesaj alınca anladımki üye olarak girmeyerek en ucuz en basit destekten mahrum bırakıyormuşum .

oynamak elbette güzel ama herkesin bir seviyesi var ve artık veterana yetiyorsa yaşınız -hem o ne itici bir kelime - profesyonle maçları canlı izlemekte oldukça zevk verecektir sanırım.

1 yıldırda ups salonuna gidicem ama üşeniyorum işte fazla yakın olunca kıymetini bilemiyor insan ...

yarın ups de maç var bir başlangıç yap hemde oradakilerle tanışma fırsatı bulursun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..