Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleceğin Tahtası

Ertan

Recommended Posts

Ankara buluşması öncesinde yeni tişört olayını düşünelim derim ben

HAA NEEEEE.Biri t-shirt'ten mi bahsetti.Ankara turnuvasına mı?TOGAAAAAYYY.Ping arkadaşımın sesine ses veeer. :lol:

Aslında hiçte fena olmaz.Togay şimdi işlerim çok yoğun diyecek ama <_<

Togay bi yorum yapıver sana zahmet.He de hadi.Yaptır t-shirtleri Ankaraya kadar. :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan çok üzgünüm ama t-shirtler ile uğraşmam çok zor. İş yerinde 3 avukat idik, bir kişi emekli oldu ve genç olduğum için işler daha çok benim üstüme kaldı. Ayrıca bir yandan da evlilik ve ev hazırlıkları (eşya vs.) dolayısıyla özel hayatım da yoğun.

Ama siz t-shirtlerin nasıl olacağı konusunda bir konu açın isterseniz. Belki istekli başkaları da çıkar bu sefer yaptırma konusunda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Bey

Fikriniz aslında olmuyacak birşey değil sadece biraz uğraş istiyor. Fikrinizi okuldaki materyal hocalarıma sunacağım tabiki sizin adınızı söyliyerek eğer proje ile ilgilenmek isterlerse sizle temasa geçmelerini önericeğim fikir sahibi olarak. Tabi ilgileneceklerini pek sanmıyorum ama okuldaki materyal bölümü başkanı masa tenisi tutkunu birisi belli olmaz yani eğer kanallarda kurumayan bir yapıştırıcıda imal edebilirse bence olmuyacak bir şey değil.

Saygılar

Serhat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Bey Fikriniz aslında olmuyacak birşey değil sadece biraz uğraş istiyor.

Amanin. Ertan Beyin fikri gerçekleşiyor mu yoksa :shock:

Bu yazıdan sonra Arsun ile Ping arasındaki ortaklık yarışı daha bir hız kazanacak sanıyorum :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arsun, huuuuuuuuuuuuuuuuuu, noldu yav, bayram geçti hala yanıt bekliyoruz, huuuuuuuuuuuuuuuuuu...

hala uygun bir dükkan yeri bulamadın mı oralarda? :D:

bak sayın ortağım Ertan Bey pres olayını da halletti, ürün yelpazemiz genişliyor... biran önce Amerikanyaya açılmak istiyoruz. :lol:

Ping the business coordinator Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

merhabalar ertan ben forumda yeni sayılırım şu senin sistem hoşuma gitti ama benim rakete nasıl taktırabilirim acaba sanayiye gitsem yaparlarmı bide şöyle bi durum var gergely e bunu yapmanın gerei varmidur?? :p (hani ferrariye LPG hesabı)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..