Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009 Öss

Guest ktm

Recommended Posts

Sayın smetmusti15 in ilk yorumu iyi geçti dedi ama ikinci yorumunu Alper Yıldırıma haklısın diyerek yaptı. Birinci yorumundan kolay olduğunu anladımda ikinci yormundan ne demek istediğini anlamadım. İlk yorumuna helal olsun diyeceğimde ikinci yorumuna nasıl bir yaklaşımda bulunacağımı bilemedim..

ktm

İlk mesajı sorulara bakmadan yazmıştır :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

:D Ben sınavdan çıktığımda iyi bekliyodum , cevaplar açıklanınca sosyal 1 biraz bozuldu ; hepsi bu.....YDS var daha ya :D no panic...

Şimdi anladım..Duyumlarıma göre zor bir sınavmış hoş yapanda yaptı, yapamıyanın elini kolunuda bağlamadıklarına göre herkes için hayırlısı olsun... İnşallah istediğin üniversiteyi kazanırsınız..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ben zaten üniversite öğrencisiyim ama bu sene denemek için tekrar girdim. Ben Fen Bilimleri mezunuyum. Bence sınav kolaydı.Türkçe biraz zorladı okadar. Belkide ben stressiz girdiğim için kolay gelmiştir :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kazanan arkadaşları tebrik ediyor başarılarının üniversite yıllarında ve sonrasında da devamını diliyorum. Selim abi seni ayrıca tebrik ediyorum :gulumse:

Teşekkürler Ongun, oğlanı döve döve soktuk bir yere, dövmeseydik ya davulcuya kaçardı yada zurnacıya..!!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora abi bişey soracam sizin üniv. patlayıcı müh. var orayla ilgili tedaylı bilgili alabilir miyim? üst lisans diye biliyorum birinci üniv. bitirdikten sonra yine öss ye girmek zorunda mıyız? bi bakabilirsen sevinirim

Bölüm hakkında geniş bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsin.

http://www.okan.edu.tr/sayfa/507/Patlayici...s-Programi.html

Aşağıdaki lisans programlarından birini bitirdiğin taktirde ales sınavından yeterli puanı alabilirsen giriyorsun diye biliyorum. Öss ile işin yok yani.

İnşaat, Maden, Çevre, Jeoloji, Petrol, Jeofizik, Kimya ve Makine Mühendisliği alanlarındaki lisans mezunlarına yönelik açılacak olan Patlayıcı Mühendisliği Yüksek Lisans Programı kapsamında, Türkiye'de patlatmalı kazı faaliyetleri konusunda gereksinimlerini karşılayacak uzmanlar yetiştirilmesi amaçlanıyor. Patlayıcıların değişik kullanım alanları var. Altyapı, kalkınma, sanayileşme, yol, baraj yapımı, maden üretimi gibi patlayıcı ürünlerin dost amaçlı kullanımı..

Kaynak : Hürriyet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..