Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009 Öss

Guest ktm

Recommended Posts

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 7 months later...
Bende sınava girecek bütün arkadaşlara başarılar diliyorum.

Ben de,onların sıkıntılarını birebir yaşayan bir eğitimci olarak ,sınava girecek tüm gençlerimize başarılar diliyorum,Allah yardımcıları olsun..

Ayrıca, benim için zor olacak ama şartlarımı zorlayıp, İnşaallah İzmir den sonra Malatya da da buluşmak üzere Tufan hocama ve tüm arkadaşlara Selamlarımı iletiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sınaw kolaydı gerçekten ben zaten üniversite okuyorum ama kendimi denemek için tekrar girdim. İnsan stressiz girince cok daha kolay oluyor sınawlar azcık bişi calıssaymısım İTÜ Ege falan kazanırmışım :) öss den cıkan tüm arkadaşlara geçmiş olsun İnşallah herkes istediği yeri kazanabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2009 Öss dedik nihayet bitti. Her giren için hayırlı bir sonuç çıksın diyelim.

Bazı arkadaşlarımız yorumlarında sınavın soru bazında kolay türden olduğu ortaya çıktı. Demek benim oğlum bayağı zayıfmış ki sınavdan perişan bir halde çıktı..

Herkes için hayırlısı artık..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2009 Öss dedik nihayet bitti. Her giren için hayırlı bir sonuç çıksın diyelim.

Bazı arkadaşlarımız yorumlarında sınavın soru bazında kolay türden olduğu ortaya çıktı. Demek benim oğlum bayağı zayıfmış ki sınavdan perişan bir halde çıktı..

Herkes için hayırlısı artık..

ktm

Büyük çoğunluk perişan çıktı. (Ben de dahil) Tabi önemli olan puan değil yüzdelik dilim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk defa iyi geçti diyen birisini görüyorum.. Helal olsun

Sayın smetmusti15 in ilk yorumu iyi geçti dedi ama ikinci yorumunu Alper Yıldırıma haklısın diyerek yaptı. Birinci yorumundan kolay olduğunu anladımda ikinci yormundan ne demek istediğini anlamadım. İlk yorumuna helal olsun diyeceğimde ikinci yorumuna nasıl bir yaklaşımda bulunacağımı bilemedim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..