Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acil Yardım!

rafy4040

Recommended Posts

Merhaba;

Bir yakınımın vefatı sebebi ile bahsettiğim malzemeyi Saadettin beye ancak yarın kargolayabileceğim. Bir gecikmeye sebep olursa şimdiden özür dilerim.

Bu arada forumumuz üyelerinden lokman bey 3 adet lastik vererek küçük kardeşlerimize destek olmuştur. Lastikler şu anda bende... Onları da pakete ekleyeceğim...

Selamlar...

Ataman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uataman isimli üyemizin öncelikle başı sağolsun. Merhuma Allahtan rahmet, sevdiklerine sabır diliyorum.

Arkadaşlar bana ulaştırdığınız yada ulaştıracağınız malzemelerin isimlerini ve özelliklerini Rafet Bey'ede kişisel mesajla yollarsanız sevinirim. Böylelikle kimden ne gidecek belli olur. Ben kargoyu yaparken malzeme yollayan arkadaşların malzemelerini ayrı ayrı zarflandırıp koliye koyacağım.. Tabii inşallah küçük bir koli dolduracak kadar malzeme toplarız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anadolu Yakasındaki derneklerden Süperlig Maçlarını seyretmeye gelecekler varsa oradada Kırşehir'e göndermeyi düşündükleri malzemeleri bana elden verebilirler. Ancak dediğim gibi Rafet Bey'i ne teslim ettiğiniz konusunda mail atarak bilgilendirin ki, ileride oluşabilecek karışıklıkların önüne geçelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kırşehir ilinde küçük bir ilçe de ilköğretim okulunda masa tenisi çalışması yaptırıyorum.malesef okul müdürünü 50-60 ytl ye raket oldurduğuna inandıramıyorum.(en düşük).sizler gibi üst düzey masa tenisi oyuncularından masa tenisi gönüllülerinden kullanmadığınız her türlü lastik ve tahta yardımlarınızı bekliyor şimdiden minik öğrencilerim adına teşekkür ederim.(kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır)

Rafet TAŞKIRAN

rafy4040@hotmail.com

DR.BEKTAŞ TÜRKKANI İ.Ö.O

AKPINAR/ KIRŞEHİR

TEL : 0 506 781 33 11

Merhaba Rafet Bey, Bu gün Yurt içi Kargoya malzemeleri verdim. Sanırım Cumartesi Günü Kırşehirde olur. Sizin ilçeye Yurt içi kargonun Pazartesi günü geldiği öğrendim. Herlade Pazartesi günü kargoyu okula getirirler. Siz yinede kargoyu takip edinn.

Elimdeki imkanlarla bir kombi yapmaya çalıştım, işinize yaramasını umuyorum..

Birde, Beden Eğitimi derslerinde çocukların Masa Tenisi Oynamaları için 2 Tane Hazır Raket koydum.. Pİyasadaki hazır raketlerin çoğudan sağalam ve iyidir. Umarım hoşunuza gider..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Rafet Bey, Bu gün Yurt içi Kargoya malzemeleri verdim. Sanırım Cumartesi Günü Kırşehirde olur. Sizin ilçeye Yurt içi kargonun Pazartesi günü geldiği öğrendim. Herlade Pazartesi günü kargoyu okula getirirler. Siz yinede kargoyu takip edinn.

Elimdeki imkanlarla bir kombi yapmaya çalıştım, işinize yaramasını umuyorum..

Birde, Beden Eğitimi derslerinde çocukların Masa Tenisi Oynamaları için 2 Tane Hazır Raket koydum.. Pİyasadaki hazır raketlerin çoğudan sağalam ve iyidir. Umarım hoşunuza gider..

Selamlar,

teşekkür ederim musatafa bey ellerinize sağlık öğrencilerim adına teşeşkkür eder sizlere de çalışmalarınızda başarılar dilerim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey'in, Ongun Bey'in ve İbrahim Bey'in malzemeleride elime geçti. Birde top işi vardı onuda hallettik sanırım.

Ekstra ekleme yapacak olan arkadaşlar olacaksa bu haftasonuna kadar kargoyu yollamış olacağım. Bilgi verirseniz bekletirim veya toplar elime ulaşır ulaşmaz yollayacağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Bey'in, Ongun Bey'in ve İbrahim Bey'in malzemeleride elime geçti. Birde top işi vardı onuda hallettik sanırım.

Ekstra ekleme yapacak olan arkadaşlar olacaksa bu haftasonuna kadar kargoyu yollamış olacağım. Bilgi verirseniz bekletirim veya toplar elime ulaşır ulaşmaz yollayacağım...

Ben de bir kaç tane dhs sharping buldum. Onları vereceğim. Bu akşam salona gideceğim sana nasıl ulaştırayım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adıyaman ilinden mustafa abinin gönderdiği raketleri aldım eline yüreğine emeğine sağlık mustafa abii

çok teşekkür ederimm....

ayrıca okulumuza malzeme göndermek için gayret gösteren başta sadettin abi öncülüğünde herkese ama herkese çok teşekkür ederimm.emeklerinizin boşa gitmemesi için ben ve öğrencilerim büyük gayretle çalışıyoruz inşallah sizlere bu emeklerinizin karşılığını vermek istiyoruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Arkadaşlar,

Sizlerin değerli yardımlarıyla Rafet Bey'e;

47 adet Top,

25 adet Lastik,

5 Adet Tahta,

1 adet Su Bazlı Yapıştırıcı

yolluyorum.

Emeği geçen arkadaşlar;

İbrahima,

Uataman,

Lokman,

Hakan Kırık,

Ongun,

Ertan Patır,

Nurullah Ünsalver,

ve ben...

Sanırım bu kadar malzeme ile genç arkadaşlarımızın başarılarınıda okumayı arzu etmek en büyük dileğimiz... Umarım hepsine yararlı olur..

İlgi gösteren ve emeği geçen herkese teşekkürler... :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin bey,İbrahima bey,Uataman bey,lokman Bey,Ertan Patır bey Hakan Kırık bey, Ongun bey ve Nurullah Ünsalver beylerin göndermiş olduğu masa tenisi ekipmanları elime bugün ulaştı.hepinize ayrı ayrı gönül dolusu sevgilerimi,minnetlerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.sizlere en kısa zamanda gönderdiğiniz malzemelerin öğrencilerimin ellerinde oynarken fotoğraflarını göndereceğim.

hepinize tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. saygılarımla

rafet taşkıran

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..