Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acil Yardım!

rafy4040

Recommended Posts

Kırşehir ilinde küçük bir ilçe de ilköğretim okulunda masa tenisi çalışması yaptırıyorum.malesef okul müdürünü 50-60 ytl ye raket oldurduğuna inandıramıyorum.(en düşük).sizler gibi üst düzey masa tenisi oyuncularından masa tenisi gönüllülerinden kullanmadığınız her türlü lastik ve tahta yardımlarınızı bekliyor şimdiden minik öğrencilerim adına teşekkür ederim.(kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır)

Rafet TAŞKIRAN

rafy4040@hotmail.com

DR.BEKTAŞ TÜRKKANI İ.Ö.O

AKPINAR/ KIRŞEHİR

TEL : 0 506 781 33 11

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Rafet Bey,

Kırşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile görüştünüz mü acaba?

Onların masa tenisiyle uğraşan bir birimi ve antrenörleri var mı? Eğer iletişime geçtiyseniz ne gibi cevaplar aldınız?

Önce işin ilgili birimleriyle yaptığınız bilgileride duymak isteriz... Belki okul müdürü bu konudan çok uzak ve bilinçsiz olabilir ama bu işle uğraşan ilgili birimlere ulaşırsanız yardımcı olacaklardırç

Masa Tenisi sporuyla uğraşan kaç öğrenciniz var acaba?

Düzenli antrenman yaptırabiliyor musunuz? Sizin bir altyapınız var mı?

Kusuruma bakmayın aklıma gelen soruları soruyorum ki, malzeme göndermekten ziyade o bölgede şimdiye kadar neler yaptınız ve devamında neler yapılabilir karşılıklı paylaşalım.

Ben oyuncularınıza bir miktar malzeme yollayabilirim ama sağlıklı karar vermek gerekir. Yani öğrencileriniz hobi amaçlı mı oynayacaklar yoksa siz veya başka bir eğitmenin eşliğinde ciddi olarak mı bu spora eğilecekler?

Telefonlarınızıda yazarsanız daha çok arkadaş sizinle irtibata geçecektir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Rafet Bey,

Kırşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile görüştünüz mü acaba?

Onların masa tenisiyle uğraşan bir birimi ve antrenörleri var mı? Eğer iletişime geçtiyseniz ne gibi cevaplar aldınız?

Önce işin ilgili birimleriyle yaptığınız bilgileride duymak isteriz... Belki okul müdürü bu konudan çok uzak ve bilinçsiz olabilir ama bu işle uğraşan ilgili birimlere ulaşırsanız yardımcı olacaklardırç

Masa Tenisi sporuyla uğraşan kaç öğrenciniz var acaba?

Düzenli antrenman yaptırabiliyor musunuz? Sizin bir altyapınız var mı?

Kusuruma bakmayın aklıma gelen soruları soruyorum ki, malzeme göndermekten ziyade o bölgede şimdiye kadar neler yaptınız ve devamında neler yapılabilir karşılıklı paylaşalım.

Ben oyuncularınıza bir miktar malzeme yollayabilirim ama sağlıklı karar vermek gerekir. Yani öğrencileriniz hobi amaçlı mı oynayacaklar yoksa siz veya başka bir eğitmenin eşliğinde ciddi olarak mı bu spora eğilecekler?

Telefonlarınızıda yazarsanız daha çok arkadaş sizinle irtibata geçecektir...

saadettin abicim.. bu forumda yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum.kendim masa tenisi antrenörüyüm ve uzun yıllar masa tenisi oynadım profosyonel olarak kulüplerde. öğrencilerim hobi olarak oynatmıyorum müsabakalara hazırlıyorum.geçen yıl il merkezinde bir okul çalıştırmış ve il birincisi olmuştuk. bu yıl özveride bulunarak okul bittikten sonra ile gelmiyor ilçede kalıp kendi okulumun öğrencilerini çalıştırıyorum.gençlik spor müdürlüğü kulübününde sporcusuyum hepsini tanıyorum.hatta kırşehir ilinde hasan öztürk hoca vardır herkes bilir onun sayesinde okula masa sağladık.gençlik spor kulubü 2 tane butterfly pan assia verdi.bunların yetersiz olduğunu söylemeye gerek yok.küçük il olunca imkanlarda çok kısıtlı şuan da 18 tane kız erkek karışık öğrencim var.bölge de neler yaptığıma gelince şu anda masa tenisinde ilde 4 tane sporcum beden öğretmenliğini kazandı adana da sunay abinin orda 3 tanesi mesela...

saadettin abicim telefon numaram 0 506 781 33 11

ilgin için çok teşekkür ederim. saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
kimse yardım etmiyor. ben masa tenisi severler kullanmadığı ekipmanları yardım eder diye ummuştum ama yanılmışım site yönetimi bu konuyu silebiliir.teşekkür ederim böyle ir forumun olması bile yeter. emeği geçenlere teşekkürler....

Merhaba,

hemen pes etmeyin. Bende var 1-2 tane lastik, onları yollarım.

Biz burada büyük şehirde her şeye hemen zaman ayıramıyoruz maalesef.

İlk fırsatta yollayacağım, ama dediğim gibi bu yarın da olabilir 2 hafta sonra da...

iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kusuruma bakmayın Rafet Hocam işlerim dolayısıyla yazdıklarınızın devamı geldiğini yeni görüyorum... Bir ara izindi, iş yoğunluğuydu falan derken atlamışım.

Evet arkadaşlar her zaman dediğim gibi.. Kullanılmış bir tahta ve iki lastik benden.. Yok mu artıran???

İstanbulda oturanlar benimle bir araya gelebilirlerse tek bir koli yapıp yollayalım. Değişik illerden gönderecekler varsa direkt yollayabilirler...

Evet arkadaşlar kim neler verecek görelim yoksa ben tek başıma artırmayı çoğaltacağım... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de bir tahta ve bir çift lastik veriyorum. Saadettin Bey size nasıl ulaştırayım. Fenerbahçe Veteran derneğine yolunuz düşüyor mu?

Lastikler kullanılmış. Birinin durumu biraz vasatça. Kusura bakılmasın artık.

Kusuruma bakmayın Rafet Hocam işlerim dolayısıyla yazdıklarınızın devamı geldiğini yeni görüyorum... Bir ara izindi, iş yoğunluğuydu falan derken atlamışım.

Evet arkadaşlar her zaman dediğim gibi.. Kullanılmış bir tahta ve iki lastik benden.. Yok mu artıran???

İstanbulda oturanlar benimle bir araya gelebilirlerse tek bir koli yapıp yollayalım. Değişik illerden gönderecekler varsa direkt yollayabilirler...

Evet arkadaşlar kim neler verecek görelim yoksa ben tek başıma artırmayı çoğaltacağım... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Saadettin bey ile de görüştükten sonra malzemelerin FBVTT 'de toplanmasını uygun gördüm ben. Zaten bu 2 haftasonu turnuva var. Forum üyelerinden gelenler olacak , orada bir koli hazırlanır ve gelenler oraya bırakır bence.

Saadettin bey de bu 2 hafta sonrası bunları toplu halde yollayacak zannedersem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet öyle iyi olur. uataman isimli üyemiz zaten bana ulaştıracak. Koli içerisine birde su bazlı koyduk mu işlem tamamdır demektir. Tabii araştırmaya da devam edelim. Belki derneklerden birkaç parça daha birşey çıkar Bende araştırıyorum zaten.. UPS falan yapabilirim belki. Tuncayaraç isimli üyemizde yardıma katılır sanırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de biraz Butterfly su bazlı var onu da veririm.

Evet öyle iyi olur. uataman isimli üyemiz zaten bana ulaştıracak. Koli içerisine birde su bazlı koyduk mu işlem tamamdır demektir. Tabii araştırmaya da devam edelim. Belki derneklerden birkaç parça daha birşey çıkar Bende araştırıyorum zaten.. UPS falan yapabilirim belki. Tuncayaraç isimli üyemizde yardıma katılır sanırım...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yaptığınız çok güzel bir çalışma gönülden destekliyorum, keşke

benim de imkanım olsa da bende gönderebilsem.

Kendimi o antrenörün yerine koyuyorum da çok güzel bir duygu

olsa gerek şu an malzeme beklemek. Hele en güzeli, malzemeleri

çocuklara verince çocuğun gözündeki pırıltıyı görmek...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hepinize çook çoook teşekkür ederim bu işte öncülük eden abilerime.. malzemelerin emin ellerde doğru amaçlar için kullanışacağına emin olabilirsiniz.kırşehirde haziran ayında minikler türkiye şampiyonası var.inşallah okulumuz 1.olur bizde turnuvaya katılırız.sizlerde eğer gelirseniz mutlaka ki beklerim hepinizi göstermiş olduğunuz bu duyarlılığa teşekkürü borç bilirim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kırşehir ilinde küçük bir ilçe de ilköğretim okulunda masa tenisi çalışması yaptırıyorum.malesef okul müdürünü 50-60 ytl ye raket oldurduğuna inandıramıyorum.(en düşük).sizler gibi üst düzey masa tenisi oyuncularından masa tenisi gönüllülerinden kullanmadığınız her türlü lastik ve tahta yardımlarınızı bekliyor şimdiden minik öğrencilerim adına teşekkür ederim.(kargo ücreti tarafımdan karşılanacaktır)

Rafet TAŞKIRAN

rafy4040@hotmail.com

DR.BEKTAŞ TÜRKKANI İ.Ö.O

AKPINAR/ KIRŞEHİR

TEL : 0 506 781 33 11

Merhaba Rafet bey,

Küçük bir yerde ve maddi imkansızlıklar içinde çalışmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Bu sporun gelişmesi ve yaygınlaşması için küçük yerleşim yerlerindeki antrenör ve öğretmenlere çok iş düşmektedir. Sizin gibi idealsit insanların çoğalmasını temenni ediyorum. Biliyorum ki bu malzeme eksiklğinden daha büyük sıkıntılar sizi bekliyor..

Yılmadan sorunların üzerine gideceğinizi ümid ediyorum.

1-2 antrenman kullandığımız FRIENDSHIP Off- bir tahtayı, işinize yarar ümidiyle hafta içi inşallah size yollayacağım.

Elimde şu an sizin işinize yarayacak düzeyde temiz lastik yok ama şartlarımı zorlayarak bir şeyler ayaralamaya çalışacağım. En azından bu taahtaya 2 lastik yapıştıtp yollarım. Çeşke imkanım olsada daha fazla bir şeyler yollayabilseydim. Ancak elimden bu geliyor..

Çalışmalarınız da başarılar diliyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..