Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombi Tavsiyesi

Recommended Posts

primorac 7000 var bende ondan hızlı ve spinli raket arıyorum. dhs cw-c carbon bh g555 fh h3 alacam uygun mudur sizce?

h3 ile 5 aydan fazla süredir oynuyorum ve hala alışma evresindeyim diyebilirim. çinli sporcular küçük yaştan itibaren bu tip lastiklerle ve kendilerine özgü stile göre yetiştiriliyorlar. topa vurma zamanı, vuruş açıları.. vs. avrupa/japon stiline göre farklı. eğer çok fazla antrenman yapacak ve bol miktarda eğitim/maç videolarını izleyecek zamanım olmasaydı bu tip bir radikal karar almazdım. eğer bu saydığım kriterleri yerine getirebilecek durumdaysanız h3 e geçin derim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim korkum hızlı olması değil çünkü konrolüme güveniyorum.korktuğum şey fazla spinli olması çünkü karşı tarafın spinlerinden de aynı derecede etkilenecektir

Hem kontrolüme güveniyorum diyorsun, hem de karşı tarafın spinlerinden tırsıyorsun. Neden? En iyisi kontrolüne hiç güvenme..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiç çin lastiğiyle oynamadım ondan böyle dedim primorac 7000 le top kaçırmıyorum mesela

Tamam çok güzel o zaman devam et onunla? İttf onaylı bi raket daha ne istiyorsun madem top kaçırmıyorsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

h3 ile 5 aydan fazla süredir oynuyorum ve hala alışma evresindeyim diyebilirim. çinli sporcular küçük yaştan itibaren bu tip lastiklerle ve kendilerine özgü stile göre yetiştiriliyorlar. topa vurma zamanı, vuruş açıları.. vs. avrupa/japon stiline göre farklı. eğer çok fazla antrenman yapacak ve bol miktarda eğitim/maç videolarını izleyecek zamanım olmasaydı bu tip bir radikal karar almazdım. eğer bu saydığım kriterleri yerine getirebilecek durumdaysanız h3 e geçin derim.

Radikal kardeşim benim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora sen küçük yaşta bir çinli değilsin : ))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..