Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombi Tavsiyesi

Recommended Posts

zoran primorac 7000 fl ile oynuyorum daha hızlı bir raket istiyorum yanlız bütçem kısıtlı ne önerebilirsiniz

Fast-spin.com sitesinin hazır combo raketlerine göz atmanı tavsiye ederim. Ben 7000'den oradaki Ekonomik3 comboya geçtim, şu an için memnunum. Lastik kalınlıklarını renklerini istediğin gibi seçebilirsin. Fiyatları da çok uygun. Orada Nihat Bey var çok yardımcı oluyor, sanırım nihat@fast-spin.com du e-maili. Benim aldığım raket

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kat...&UrunID=485

:thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tekniğin iyi ve hücum ağırlıklı oynuyorsan çok hızlı olmayan;

bütçen uygunsa :primorac off- tahta üzerine kırmızı&siyah 2.0 donic coppa jo silver -------150ytl civarı

bütçen darsa : xi en ting m7507 tahta üzerine kırmızı&siyah dhs tnt ---------75 ytl civarı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahtalarda hız genel olarak; def -----------all -----------off şeklinde sınıflanır,

all sınıflamasında ; all- , all ve all+ olmak üzere farklı hızlara

off sınıflamasında; off- , off ve off+ olmak üzere farklı hızlara gruplanabilir,

dolayısıyla yavaştan başlayacak olursak:::: def, all-, all, all+, off-, off ve off+ olarak sıralayabiliriz,

bazı firmalar olayı daha da çeşitlendirmek için def- , def+, all++, all+++, off++, off+++ gibi sınıflamalar da yapabilir,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

all+ tahtalar mı daha hızlıdır yoksa off- tahtalar mı? almışken biraz hızlı ve spinli olsun istiyorum

Tahta özellikleri:

Def All- All All+ Off- Off Off+

yavaş<<<<<< .>>>>>>>>>hızlı

hızlandıkça kontrol zorlaşır bunu göz önünde bulundurmak lazım hevese kapılıp en hızlısını alıyım demek yanlış oluyor bir çoğumz bu hataya defalarca yapmışızdır deneyip bir kaç gün almak tabi imkan dahilinde ise sizin memfaatinize olur :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence:

Kombi yapcam derken cüzdanın içini fazla havalandırmayın.

Alacağınız tahta, muhteviyatında karbon, ZL karbon, ZL fiber, fiberglas, çeşitli mikrokristaller, alüminyum, titanyum, texalyum, aramid, arylate, kevlar, epoxy, şişe mantarı, radyoaktif element, kryptonit... barındırmayan, bildiğimiz odundan, G.O.R.A. filmindeki 4 elementten biri olan tahtadan yapılmış olsun. Çin üretimi olursa daha da iyi bence. Ucuz olur. Odun Çinde de olsa gidip faydalanmalı insan.

Geldik lastiklere. Bence seçeceğiniz lastikler sert süngerli olmamalı, 2 mm den kalın süngerli olmamalı, yüzeyi yapışkan olmamalı, topu aşırı zıplatmamalı, dayanıklı olmalı, insanı iflasın eşiğine getirmeyen bir fiyatı olmalı. BH ve FH de aynı lastik kullanılmalı.

Benim kriterlerim bunlar. Size uyar, uymaz. Yorum yapana zeval olmaz. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben yeni bir combo raket aldım. forumdaki bir arkadaştan yani ikinci el. hem combo raketin nasıl birşey olduğunu anladım hemde çok fazla para vermedim benim tavsiyem forum da ekipman satanlar kısmını öncelikle incelemen yönünde olur şimdiden hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence friendship lastiklere bir bakın. Orta sertlikteki süngerli lastikleri güzel. DHS nin Dipper Dipper II ve TNT lastiğini de bir araştırın derim. Fast-spindeki yorumları okuyabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende çok memnunum.... dhs nin tnt ve g555 lastiklerini bilirim çin lastiklerinin avrupa stiline benzerleridir herkes oynayabilir... super fx soft ta öyle bir lastik ben kullanıyorum gayet güzel..higher lastiğide var bende o zaman avrupa lastiklerine taklit olarak yapılmış...bu lastiklerin inceleri ülkemizde bulmak zor sanırım ince versiyonları çok güzel başlangıç lastikleri olurdu... bu lastikleri biraz oyununu ilerleten oyuncular kalın olarakta alabilir çok hızlı değilller....tabi hızlı olanlarda var bi kaç tane

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

all+ tahtalar mı daha hızlıdır yoksa off- tahtalar mı? almışken biraz hızlı ve spinli olsun istiyorum

Sevgili Umur, daha yolun başındasınız alacağınız her türlü başlangıç raketi sizin için ideal olacaktır. Size verilen tavsilyeler nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda çok önemli ipuçları vermekte. Ongun arkadaşımızın yazısını(tavsiyesini) bir daha okursanız ve bu fikir doğrultusunda bir kombi yaparsanız sizin faydanıza olur.

Benim tavsiyem de aynı doğrultuda;

All, All+ tahta ve üstüne bir çift üst yüzeyi yapışkan olmayan çin lastiği..

Markanın hiç bir önemi yok .. Önemli olan ekonomik olması..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ongun a katılıyorum zaten o kadar paramda yok.ben sürekli lastik değiştiremem burada bu tür malzemeleri satan kimse yok onun için 1 sefer alayım uzun kullanayım diyorum ama önerilerinizi dikkate alacam sağolun

İnternet aracılığı ile alışveriş yapabilirsiniz?

Bu arada Hangi şehirde yaşıyorsunuz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mardinde yaşıyorum 30 ytl ye lastik alınca 10 ytl de kargo parası mı vereyim? öğrenci adamız sonuçta

Niye, öğrenci olunca kargo parası verilemiyor mu?

Bakkaldan alışveriş yaptığında bakkal sana ekmeği beleş mi veriyor.. Mantaliten çok yanlış arkadaşım..?

Ayrıca sana bir lastik değil,

2 lastik + 1 tahta lazım. Bu aldığın malzemelere ek olarak 10 ytl kargo ödersin.. Kargo ücretinide 3'e böl aldığın lastik 33ytl yapar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yinhede çok uygun fiyatlı ekipmanlar var, mesela çift yüz mercury, adedi 12.5 çiftini 25e alabilrsin, tahta olarak da 30 ytl civarı off veya all tahta labilirsin, malatyadan gönderildiği için de kargo en fazla 5 ytl tutar, hatta orhan beye rica edersen belki kargoyu da kendisi karşılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yinhede çok uygun fiyatlı ekipmanlar var, mesela çift yüz mercury, adedi 12.5 çiftini 25e alabilrsin, tahta olarak da 30 ytl civarı off veya all tahta labilirsin, malatyadan gönderildiği için de kargo en fazla 5 ytl tutar, hatta orhan beye rica edersen belki kargoyu da kendisi karşılar

Gerçektende kombi raket almayı düşünüyorsan, en güzel tavsiye budur bence. Kısa bir alışma periyodundan sonra oyunun çok farkedecek. Yok eğer 55-60 ytl verebilecek durumda değilsen o zaman 30 ytl ye hazır raket alabilirsin. Ama benim tavsiyem şudur, 30 lira verebileceksen az daha zorla, 55-60 lira ver, uzun süre işini görecek bir kombi rakete sahip ol.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün yanıbaşımda genç bir çocukcağız butterfly primorac 7000 hazır rakete yaklaşık 70-80 ytl gibi bir para bayıldı..tabi onun seviyesi için o rakette fazlaydı gördüğüm kadarıyla..oynarken her dışarı giden toptan sonra ''çok atıyo'' dediğini duyuyordum..bende onunla antrenman yaparken butterfly werner schlager skill a hazır raketle oynadım(raketim yoktu diye)..o rakette hazır raketler arasında hatırı sayılır bir raket yanılmıyorsam..e doğal olarak ben oynayamadım..tamam spin falan çekiyorsunuz ama bir masaya bir fileye..ayrıca comboya alıştıktan sonra inanılmaz yavaş geliyo..sonuç olarak kendime dediğim şey şuydu : ''sen bunca zaman bundan daha beter raketlerle nasıl oynadın?'' diyeceğim o ki;kimseye hazır raket tavsiye etmiyorum..o çocukcağızın bugün o rakete verdiği parayla ben imzamda yazan ekipmanı aldım..düşünün artık..lütfen kimse şu hazır raket tuzağına düşmesin..bu spora gönül vermişseniz,tekniğinizi ilerletmek istiyorsanız combo raket şart..3 e 5 e bakmayacaksınız vereceksiniz parayı..yoksa bu sporun gerçek tadına asla varamazsınız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Niye, öğrenci olunca kargo parası verilemiyor mu?

Bakkaldan alışveriş yaptığında bakkal sana ekmeği beleş mi veriyor.. Mantaliten çok yanlış arkadaşım..?

Ayrıca sana bir lastik değil,

2 lastik + 1 tahta lazım. Bu aldığın malzemelere ek olarak 10 ytl kargo ödersin.. Kargo ücretinide 3'e böl aldığın lastik 33ytl yapar...

yaw ben şimdi için demiyorum yarın sadece lastik değiştirecem o zaman tek lastik için değecek mi bu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..