Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liseler Arası Turnuva Tarihi?

Recommended Posts

kocaeli'nde 1,2,3 aralık tarihinde yapıldı ve sonuçlar şöyle;

genç erkeklerde

1.Karamürsel Anadolu Lisesi

2.Kocaeli Anadolu Lisesi

3.İzmit 24 Kasım Anadolu Lisesi (benim takımım) <_<

4.Darıca Deniz Yıldızı Anadolu Teknik Lisesi

genç bayanlarda

1.Karamürsel Lisesi

2.Darıca Deniz Yıldızı Anadolu Teknik Lisesi

3.Karamürsel Anadolu Lisesi

4.Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eskişehirde yapılan sistem çok saçma idi... 18 takımı önce 3lü 6 guruba böldüler sonra ilk iki takım çıktı 12 takım kaldı. sonra 4lü üç guruba bölündük derken bi baktım önceki gurubumuzdan çıkan takımla aynı guruptayız. oradanda ilk 2 çıktı. sonra 6 takım kaldı. bu 6 takım önce 3'lü iki guruba bölündü. bizim guruba önceki gurubumuzun 2.si Eskişehir Anadolu Lisesi çıktı.(bizim 1. adamımız çift yüz pütür defansı yapıyor)Yine maçlar yaptık ve guruptan biz ve Eskişehir Fatih Anadolu lisesi çıktı... Biz yarı fınali beklerken bize dörtlü bi gurup yapılacağı söylendi. Ve gurupta iki kere yendiğimiz Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi adamlar alıştılar artık ve maçı 3-2 verdik, topa vuracak halimiz kalmamıştı final gurubunda... diğer maçlarıda kaybedince 4. olduk... iki günde Takım halinde toplam 10 maç yaptık... kişisel olarak 1. adamımız 15 ben 13 maç yaptım,...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz

İstanbul Liseler Arası Masa Tenisi Şampiyonası Sonuçları:

Genç Erkekler

1.Tuna Lisesi

2.Mehmet Rauf Lisesi

3.Kadıköy Anadolu Lisesi

4.Şişli Terakki Lisesi

Genç Bayanlar

1.Anafen Gaye Koleji

2.Ahmet Şimşek Koleji

3.Ahmet Sani Lisesi

4.Kabataş Erkek Lisesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest sinankirmizitas

ÖNEMLİ DUYURU: Aksaray'da yapılacak olan Gençler Liseler Arası Masa Tenisi Müsabakaları 25-28 Aralık 2008 tarihine ertelendi. Yani önceki tarihten 2 gün sonra olacak. Katılacak Takımlar bu tarihe göre Valilik Onayı alırsa daha iyi olur...

Bu arada Mustafa Abi bizde geliyoruz Aksaray a Allah öldürmezde nasip ederse orda görüşürüz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
ey cemaat biz turnuvadan sıkılıp :P::D: :B: erken ayrıldık acaba maç sonuçları ne oldu ?bilen bir allahın kulu varsa haber etsin

Merhaba hocam, tunuvanın sonucundan ziyade, yoğun kar, don ve olumsuz şartlarla mücadele ederek oraya gitmek ve akabinde kazasız belasız olarak bize emanet edilen çocuklarla birlikte sıcak yuvamıza dönmüş olmamız en büyük ve en güzel sonuç olsa gerek, değilmi?

Aksaraya giderken biz 4-4,5 saat yolda mahsur kaldık.. 4 saatte sadece 500-600 metre yol alabildik. Sağımızda solumuzda devrilen Tırlar, kamyonlar ve kaza yapmış arabaları izleyererek oraya varabildik. Kazasız ve belasız oraya vardığımız için şükrettik, halada şükrediyoruz. Turnuvada, takımlarım adına yaşadığım hayalkırıklığını bir tarafa bırakarak evime dönmüş olmam beni daha çok mutlu etti ve bütün başarısızlıkları ve olumsuzlukları unutturdu.

Kızların ve erkeklerin maçlarının ayrı ayrı iki salonda yapılması bizim gibi kız-erkek takımlarıyla katılan okulları biraz zorlasada yinede turnuvanın istenilen zamanda ve aksamadan sürdürlümesi açısından gayet güzel oldu. Hoş ben bu koşturmalar esnasında çok fazla maç izleyemedim ama Sağlık olsun..

Ayrıca Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğünün tahsis ettiği 2-3 münübüsün iki salon arasında servis görevi yapması, konaklama yerlerinden çoğu okulların bu servilerle maç yapılan salonlara taşınmasıda ayrı bir güzellikti.

Orada, Orhan Altay ve Sinan kirmizitas arkadaşımızla görüşmemize ve hasret gidermemize, mkusbaz arkadaşımızla da tanıştığımıza mutlu oldum.. Ayrıca oraya gelen öğrencilerin bazılarının ekipmanını deneme şansı bulmam da güzel bir tecrübe oldu.. Çanakkaleden ve bayburttan gelen öğrencilerle kaldığımız yerde yaptığımız antenmanlar ve öğrencilerin sıcaklığı, cana yakınlığı beni masa tenisi adına çok mutlu etti. Onları tanımakta ayrı bir güzellikti.

Yazacak çok şey var ama yoğun bir soğuk algınlığı ile mücadele ediyorum.. Ancak bu kadar yazabiliyorum. Sonra yine bişeyler eklerim..

Sonuç olarak bu Kış gününde böyle bir turnuvaya bu zor şartlarda katılan bütün okulları kutluyorum..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Hocam geçmiş olsun.Herşeye rağmen güzel bir turnuva geçirdiğinize inanıyorum...

Teşekkür ederim Tufan Bey.

Tabiki bende, herşeye rağmen güzel bir turnuva geçirdiğimize inanıyorum.

Şunu da unutmadan belirtmek istiyorum; Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü, İl koordinatörü ve İl temsilcisi de çok ilgili ve misafirperverlerdi. Olumsuz mevsim şartlarına rağmen yapılan organizasyon ve ortam gayet sıcak ve güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 63 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..