Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liseler Arası Turnuva Tarihi?

Recommended Posts

Türkiye liseler arası olacak turnuva tarihi belli oldu mu ve nerede yapılacak ?

Eğer turnuvadan kastınız Liseler Arası Türkiye şampiyonası ise Yer, Tarihler ve Yaş grupları bu yıl aşağıdaki gibi olacak..

MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

KATEGORİ YAŞ GRUPLARI

KÜÇÜKLER (1997-1998-1999) KIZ-ERKEK 01-04 HAZİRAN 2009 KIRŞEHİR

YILDIZLAR (1995-1996) KIZ-ERKEK 25-28 MART 2009 SAKARYA

GENÇLER (1991-1992-1993-1994) KIZ-ERKEK 23-26 ARALIK 2008 AKSARAY

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Eğer turnuvadan kastınız Liseler Arası Türkiye şampiyonası ise Yer, Tarihler ve Yaş grupları bu yıl aşağıdaki gibi olacak..

KATEGORİ YAŞ GRUPLARI

Katılacağı belirlenen okullara yazı gönderilecek mi yoksa isteğen her lise katılabilecek mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
muhtemelen yarı yıl tatilinden 1 veya 2 hafta önce olabilir istanbul için

Nurullah hoca bir turnuvanın kasımın son haftasında olabileceğini söylemişti, zaten Nurullah hoca düzenleyecek antrenör olduğu okulda (kabataş). Ama Türkiye şampiyonası değil tabi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nurullah hoca bir turnuvanın kasımın son haftasında olabileceğini söylemişti, zaten Nurullah hoca düzenleyecek antrenör olduğu okulda (kabataş). Ama Türkiye şampiyonası değil tabi...

Nurullah Hoca sizden bahsetmişti bana. Umarım İl'de karşılaşırız. Ben de Nişantaşı Nuri Akın A.L.'ndeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Nurullah Hoca sizden bahsetmişti bana. Umarım İl'de karşılaşırız. Ben de Nişantaşı Nuri Akın A.L.'ndeyim.

Memnun oldum.. Umarım karşılaşırız, benim pek iddam yok ama :lol: Ayrıca UPS yede gelirseniz birgün oynayabiliriz, memnun olurum...

İyi akşamlar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
oynamaktan memnun olacagını zannetmiyorum ömer (erdem yanlıs anlama) biraz ters bir oyunu var :D

Olsun ya asıl o memnun olmaz ben daha yeniyim :D: en azından tanışmış oluruz ki benim zaten katılacağım da kesin değil :hehe:

Ters derken neyi kasdettin :D: ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olsun ya asıl o memnun olmaz ben daha yeniyim :D: en azından tanışmış oluruz ki benim zaten katılacağım da kesin değil :hehe:

İnş. ups'e gelebilirsem tanışıp oynarız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

KATEGORİ YAŞ GRUPLARI

illerde yapılacak olan ön elemelerin tarihlerini nereden öğrenebilirim? (adana'dan katılacağım)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Guest sinankirmizitas
her sene daha erkene alınıyo bence biraz daha geçe alınmalı

turnuvanın tarihi çok güzel. Liselerde lise son sınıf öğrencisi olupta turnuvaya gelecek olan arkadaşlarımız var ki bende bunlardan biriyim. Turnuva daha geç bi vakitte olsaydı ÖSS ye yaklaşıldığı için katılacak sporcuların aileleri izin vermeyebilirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
ark lar bu bahsettklernz meb turnuvaları dimi?? başka bi konuda liseler için 26-29 şubat aksaray yazılmş bn de aralık biliyrm ama..

26-29 şubat değil aralık, o da Türkiye şampiyonası. Yeri de doğru belirtilmiş; Aksaray.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

istanbul daki yarın yani 1 aralık ta güngörendeki bir spor salonunda olacakmış ben de B.A.A.L nin bir oyuncusu olarak katılııcam..

Geçen sene bu kabataşdaki turnuvada kabataşı yenerek 3. olmuştuk.. inş. bu turnuvada güzel bi şeyler yaparız

robert kabataş bjk koleji b.a.l bunların takımları geçen sene pek ii değildi şişli terakki de baya ii bi çocuk vardı ama bakalım..

yarın ola hayrola..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..