Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Yıla Merhaba

Guest CagdasUste

Recommended Posts

herkesin lastiğinin bülbüller gibi şakımasını.... dilerim...

yok arkadaş benim lastikler bülbül gibi şakımasın, istemem, sevmem zaten ben bülbülü. neden? çünkü, bülbülü altın kafese koymuşlar, ağlamış, inlemiş vs. vs. yani salak mıdır nedir :D: halbuki sat kafesi, misler gibi ye parasını yaşa git, değil mi? demek ki bülbül delikanlıyı bozar... :lol:

benim lastikler sarı kanarya gibi ötsün :lol: ayrıca derneği de hazır zaten...

bu vesileyle ben de hepinizin yeni yılını candan kutlar, 2005 yılının hepinize, ailelerinize, sevdiklerinize, dostlarınıza, yakınlarınıza mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini dilerim.

masa tenisi açısından, Türkiye'nin daha iyiye gitmesini ve daha büyük başarılara ulaşmasını temenni ederim.

forum açısından da 2005 yılında daha nice güzel sohbetlere, verimli görüş alışverişlerine, eğlenceli forum buluşmalarına diyorum...

sevgiler ve selamlar

Ping the wishing a happy new year Pong

P.S. hacı, senin de zemzemin bol olsun :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Social Distortion

Arkadaşlar hepinizin yeni yılını kutluyorum.Gece o saate burda hiçbir internet cafe açık olmıcakmış bu yüzden yılbaşında giremcem malesef :huh::uzgun: .Hepiniz kendinize iyi bakın ve bol bol masatenisi oynayın. :bye::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz gec oldu ama herkesin yeni yilini en icten dileklerimle kutlarim. 2005 hepinize, hepimize saglik, mutluluk ve basari getirsin. Yeni yilda sutlariniz, spinleriniz hep guzel yerlere gitsin, servisleriniz rekipler tarafindan yanlis anlasilsin, refleksleriniz hep ust seviyede olsun, elinizden masa tenisi raketi hic dusmesin... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz gec oldu ama herkesin yeni yilini en icten dileklerimle kutlarim. 2005 hepinize, hepimize saglik, mutluluk ve basari getirsin. Yeni yilda sutlariniz, spinleriniz hep guzel yerlere gitsin, servisleriniz rekipler tarafindan yanlis anlasilsin, refleksleriniz hep ust seviyede olsun, elinizden masa tenisi raketi hic dusmesin... :gulumse:

siz orda yeni girmediniz mi zaten yeni yıla Arsuuuun :lol: bu kadar gecikme normal saat farkı yüzünden...

Ping the new year follower around the world Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 85 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..