Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Yıla Merhaba

Guest CagdasUste

Recommended Posts

arkadaşlar yeni yıl yaklaşıyo! ben şimdiden herkesin yeni yılını kutluyorum,gerçi çok erken oldu ama olsun. :aptal:

eğer benim gibi yılbaşını evde kutlayacaklar varsa :uzgun: ,neden sitemizin canlı sohbet bölümünde buluşup kutlamıyoruz :P:

evet çağdaş iyi fikir..ben de evdeyim yılbaşında...organizasyonu yapıp talılalım sitemizde....iyi yıllar herkese :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yılbaşında ben de evde olucam galiba :) ayrıca:

offensive ya bi ara yine kaçamak oynayalım diyorum :)

arkadaşlar benim önerim saat 23,00 de buluşmak yeni yıla girmeden buluşalım

yeni yıla da beraber gireriz..isterseniz 23,30 da olabilir..bunu oylayalım diyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mrb,bende şimdiden tüm MASA TENİSİ ORG'cuların Yeni Yılını kutlar,Yeni yılda önce sağlık,sonra mutluluk,başarı ve bol antrenmanlı günler diliyorum.Hepinizi çok seviyorum....Ne yazık ki programınıza katılamıcam,çünkü yılbaşında nöbetçiyim... :uzgun::frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar mrb,bende şimdiden tüm MASA TENİSİ ORG'cuların Yeni Yılını kutlar,Yeni yılda önce sağlık,sonra mutluluk,başarı ve bol antrenmanlı günler diliyorum.Hepinizi çok seviyorum....Ne yazık ki programınıza katılamıcam,çünkü yılbaşında nöbetçiyim... :uzgun::frust:

saol özhan..ben de sana iyi yıllar diliyorum..senden bahsediyor serdar'la burak...ben askerdeydim sen bizim salona takılırken..tanışamadık ama gelirsen tanışırız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya bende bütüm masatenisi.org ailesinin yıl başını şimdiden kutluyorum inşallah yeni yıl herkes için uğurlu gelir.(Türkiyede masatenisi gelişir) ya bi de arkadaşlar yapmayın yıl başında da evde olunurmu yaaa ç.ıkın bir yerlere :bonus::hehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm Masa Tenisi Tutkunu Arkadaşlar,

2005 yılının ve ondan sonra devam edecek her saniyenin sizi sevdiklerinize, başarıya, sağlığa, mutluluğa ve masa tenisine iyice yakınlaştırmasını dilerim. Umarım bu hastalık bulaşıcı olur ve tüm tanıdıklarınız masa tenisi oynar...

Hepinize nice yıllar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 104 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..