Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tim'den Ekipman Tavsiyesi İsteyenler

Guest Nejdet

Recommended Posts

Tackifire c ile tackifire special arasindaki en buyuk fark.

Tackifire c ,daha spinli vede daha yuksek atiyor.

Tackifire special,agir ve yogun bir lastik.En bûyük ôzelligide alçak atmasi.

Bence special ile c ayri ôzellikleri olan lastikler.Bende special ile oynadim.Daha sonra C aldim.Hiç uymadi.

fakat sorun tackifire speciala tamamen benzeyen bir lastik bulmak imkansiz.

Ama hizlisi,belki sasiracaksiniz.coppa jo platin.Belki hiç ilgisi olmayan lastikler ama benim açimdan benzeyen taraflari var.

Raketini speciale gore biraz kapatman lazim.ayni blok,ayni sertlik hissi.Rakibin verdigi falsolu veya kesik toplara,ayni kolaylikta smash vurmak.Artisi,vurdugun smashlari geri gelmemesi!

Bilmiyorum benim çok hosuma gitti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hello Tim,

I used to play with Tackifire Special 1.9 , I learned the game with it, now I switched to Sriver L but I am not very satisified with it as much as Tackf. Sp. Altough that I still keep it becase its relativly easy to loop.

Can you give me an advice for a rubber thats very close to Tackf. Sp. characteristics. I don't see it sold in stores or they are expensive becase it has limited supplies. As I see it is not futured in Butterfly's site. Also I wish to learn the difference of Tackifire C.

Also I need an advice that what kind of blade does Tack. sp. alike rubbers suite. I am thinking of buying Xiom Stradivarius. Can you make an comment about it?

Thanks.

-----------------

Merhaba Tim

Tackifire Special 1.9 ile bu oyunu oynamayı öğrendim. Şimdi Sriver L ile oynuyorum ama çok memnun değilim. Tack. Sp. nin karakterine yakın bir lastik tavsiye eder misin? Bir de Tackifire C nin farkını bana söyleyebilir misin?

hello,

there exists now a Tackifire Special Soft, as the name suggests a softer sponge than the Tackifire Special, but same top sheet. The Tackifire C is not as fast as the Tackifire Special, but it allows you to play with more effect.

Blades to use are all blades in ALL+/OFF range, like Butterfly BalsaCarbo X5, Timo Boll Forte, Timo Boll Spark, ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm beyler

ben bu özelliklerde bi raket istiyorum yardımcı olurmusunuz

genel de hızlı oynamayı ve spin yapmayı severim

yapışkanlı ve yumuşak yüzey olursa sevinirim

lütfen tırtıklı olmasın

bide fiyatlar

150-250 ytl arası ok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 88 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..