Jump to content
Masatenisi.org Forum

Penhold Tahta Tavsiyelerinizi Bekliyorum

huorfefalas

Recommended Posts

Bir sorum olacak yihne Türkiyede penhold tahta satıyor mu ? Satıyorsa istanbulda nereden ulaşabilirim? Firma sorumlusuna cep telefonundan bir türlü ulaşamadım,mailime cevap vermiyor ve msn i sürekli kapalı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir sorum olacak yihne Türkiyede penhold tahta satıyor mu ? Satıyorsa istanbulda nereden ulaşabilirim? Firma sorumlusuna cep telefonundan bir türlü ulaşamadım,mailime cevap vermiyor ve msn i sürekli kapalı

Yinhe Türkiye'de penhold tahta satmıyor bildiğim kadarı ile... bende bi ara penholda niyet etmiştim, o zaman arayıp sormuştum da...

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iruiru ya mail attım yasaka ma lin tahta varmı diye şu cevabı verdiler

"As for Yasaka Ma Lin, only Ma Lin Carbon and Ma Lin Soft Carbon are sold in Japan.

However, the maker does not have them in stock now.

So, we do not have them in stock and have no plan to receive them from the maker."

yerli malı sitelerde de yokki şu zıkkım :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iruiru ya mail attım yasaka ma lin tahta varmı diye şu cevabı verdiler

"As for Yasaka Ma Lin, only Ma Lin Carbon and Ma Lin Soft Carbon are sold in Japan.

However, the maker does not have them in stock now.

So, we do not have them in stock and have no plan to receive them from the maker."

yerli malı sitelerde de yokki şu zıkkım :(:

Aradığın tahta ma lin extra offensive ise sana müjdem var... Presports'ta satılıyor.. İşte link.. :D:

link

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aradığın tahta ma lin extra offensive ise sana müjdem var... Presports'ta satılıyor.. İşte link.. :D:

link

Valla hocam almışken topluca bir yerden alayım demiştim diğer türlü bi onun kargo parası yok gümrük parasıydı derken iki katına çıkacak neredeyse :lol: ve de presports hakkında iyi duyumlar almadım :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla hocam almışken topluca bir yerden alayım demiştim diğer türlü bi onun kargo parası yok gümrük parasıydı derken iki katına çıkacak neredeyse :lol: ve de presports hakkında iyi duyumlar almadım :acaba:

Bilemiyorum ben görünce göndermek istedim...

Ayrıca penhold raket olarak Stiga Allround clasic tahta, fh omega bios I asian version 2.0, bh implus speed 2.0 bence güzel olabilir....

Selamlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benide çok heyecanlandırdınız bende penholda geçeceğim galiba.... :D:

Araştırdım biraz ve

Tahta: Yasaka Allround 40 Chn

Fh: Omega Bios I Asya versiyonu 2.0 veya 1.8

Bh: İmplus speed veya Yasaka Pryde 1.8 veya 2.0

Ozan abi bizi bu yasaka pryde hakkında biraz bilgilendirirmisin? ve Omegaların asya versiyonu yapışkanlımı bi bilgin var mı?

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pryde bildiğin tensor. Çok çok spinli değil, yumuşak hızlı, hızlandırıcı etkili 3. jenerasyon bir tensor lastik. Backhand için ideal olabilir. Ama ince tercih et. Xiom omega III avrupa versiyonu da çok beğeniliyor. o da pryde benzeri.

tsubasa hocam iruiru da istediğim tahtanın olmamasıyla 1 adet siparişe düştü yasaka extranın üzerine tenergy 05 önermiştiniz çift taraflımı alayım tenergy i hocam?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..