Jump to content
Masatenisi.org Forum

Penhold Tahta Tavsiyelerinizi Bekliyorum

huorfefalas

Recommended Posts

Herkese merhabalar

Uzun zamandır kafamda bir penhold tahta alma planım vardı ama amaaaan boşver bu yeter diye elimdeki shakehand tahta ile oynamaya çalışıyordum

Ama shakehand ile biryere kadar olacağını anladım ve şimdide bir penhold tahta arıyorum

Haliyle lastikte gerekiyor tabi :P:

Tavsiyelerinizi bekliyorum :fildir:

(tavsiye ettiğiniz ekipmanın fiyatını da söylerseniz çok şahane olur :gulumse: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Peki tsu hocam bu yasaka extra benim uzun süre işimi görürmü? Üstüne hangi lastikleri önerirsiniz?

Birde dünyaca ünlü oyuncular hangi kombinasyonları kullanıyor acaba bi bilginiz varmı? Bi ara sitede öyle bi link verilmişti sanırım ama not etmediğim için kaybetmişim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiyede penhold tahta satan bir yer var mı acaba? Penhold BH i başarabildikten sonra hevesim arttı ve bir penhold tahta almayı düşünmeye başladım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkiyede penhold tahta satan bir yer var mı acaba? Penhold BH i başarabildikten sonra hevesim arttı ve bir penhold tahta almayı düşünmeye başladım

Hazerspor'da Waldner Dicon'un penhold saplısı var. Bu arada iruiru Ma Lin Extra Offensive satmıyor. Skyline'ı da oradan almak anlamsız olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten süper yardımınız oldu size çok teşekkür ederim. Fiyatı da uygunmuş. Penhold oyunumu geliştirmek için süper tahta gerçekten.

huorfefalas hangi firma ile konuşuyorsun acaba??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bana tek gereken şey tahta elimde 2 lastik boş duruyor onları da değerlendirmiş olurum hem de penhold raketim olur. Sonuçta masa tenisi bir hobi olduğu için herşey zevk meselesi az çok penhold stili biliyorum zaten bilmesem bile boşa harcanmış bir para olacağını düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu mütavaziliğe bu ekipmanlar uymamış sanki ilk penhold deneyimi için pahalı ve iddialı ekipmanlar seçmişsiniz. Ben ilk penhold tahtamı 46 liraya alacağım gelişince daha iyi bir tahta alırım artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla hocam aslında söylediklerinizde tamamiyle haklısınız ama bu bende bir hastalık sanırsam kafam baya kalın olduğunu için her ustanın kendine göre ekipman al lafına uymayarak gidip imzamda yazılı olan kombinasyonu aldım :gulumse:

Yani hocam bu ekipmanların bana kaybettireceği vaktin kendi seviyemde olan bir ekipmana göre kat be kat fazla olduğu aşikar.Ama söylediğim gibi işte benim zevkimde beni aşacak ekipmanlar alıp onlarla normalden daha çok çalışarak alışmaya çalışmaki, ama ne kadar doğru orası tartışılır tabii :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zevk ve renk meselesi sonuçta orası yorum yapamayacağımız konular. Umarım çok problem çekmezsiniz yada çok problem olursa daha çok mu zevk alırsınız ?? Hangisi hoşunuza giderse umarım o olur :D :D :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kombilerimizi topladığımız zaman eğer istanbulda oturuyorsanız ups te buluşup bir penhold maçı yaparız artık. 1 saat önce masa tenisi oynadım arkadaşlarla penhold denedim bayağı gelişme göstermişim hele üst üste bh spin çekince bayağı bir havaya girdim. En az shakehand kadar oynadım penholdda da

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..