Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yokmu Bizim Bir Anımız..?

Guest ktm

Recommended Posts

Sizinde tanık olduğunuz 1,5 yıl önceye dayanan bir anımı anlatayım.Kırkpınarda iki pehlivan çıktı meydana ikiside birbirinden sert başladılar güreş tutmaya ,taki geçen haftaya kadar sürdü, ya yağını bol tutlar yada suyunu çıkardılar, baktılar yenen yok yenilen yok sonunda anlaştılar.Pehlivanlardan biri ortalıkta cirit atıyor ama diğeri yok.Nerelerdesiniz Sayın T.Cansever...

KTM

Meydanı Boş Bulup Cirit Atan Pehlivan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba ben 16 yaşındayım masa tenisine 4 yıl önce başladım ama doğru dürüst bu son 1 1,5 yıldır oynuyorum bireysel bir turnuvada karşıma 8 yıllık oynayan bir kızı koydular kızla oynamadan önce konuştuk işte sürekli deneyiminden başarılarından bahssediyordu ama bnden 1 yaş küçüktü bende çok acemiyim şansım yok biliyorum bende kıza kendimi abarttım kazanmadığım halde ödüllerimden bahsettim karşımdaki bana bir sayı için yalvarır falan dedim maç ssırasında kız karşımda tam bir acemiydi çok kolay sayıları bana veriyordu maçın son sayısını alırken arkadaşları kızdı karşındakinin senden iyi olduğunu öğrenince hep böyle yapıyorsun diye yani 3-0 yenilecekken sonra yendim eee masatenisi yetenekle zekanın birleşimi değilmi?? :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 109 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..