Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kısıtlama Konusunda..

Guest Tanju Cansever

Ekipman satanlar/arayanlar bölümüne kısıtlama sizce iyi mi oldu, kötü mü oldu?  

52 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kısıtlamak, engellemek, sansürlemek bunlar işdeğil...

engellenecek tek şey var o da insanların birbirine karşı olan saygısızlığı, hoşgörüsüzlüğü vb...

ben aranıza yeni katıldım burada malzeme almak da satmakta isterim. şu an böyle bir ihtiyacım yok ama olabilir...

benim ile müşteri veya satıcı ile benim aramda olanlar bizi bağlar...

engel engel nereye kadar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Başlık referandum ise... Bunu tartışmak bile zaman kaybı. Dikkat ekmek için yazılmışmış. Ben de dikkat çekmek için neler neler yazarım başlıklara ama sonra içeride tepki gelince "ben dikkat çekmek için yazmıştım" diyeyim oh ne ala...

ALLAH aşkına başlıktaki refarandum kelimesi nükteden başka ne olabilir ki....**

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ertan bey bu konu ve konuşulanlar amacından çıkmış durumda, kişisel hale gelmekte ve forumun düzenini bozmakta, bir şekilde müdahale yapabilirmisiniz? mesela sadece oylama şeklinde olsa yorum yapılmasa ya da tümüyle kaldırılsa. teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Referandumu geç, "bu iş kötü oldu" deniyor ben de "sana mı sordular" diyorum işin türkçesi bu, başka açıklama isteyen? :)

forumu forum yapan üyedir...üyeleri saf dışı bırakamazsın..üyesiz forum bir hiçtir..biz tutup da hadi kısıtlamayı degiştirin demiyoruz ya..bu konu ankete sunuluyor.ankette iyi sonucu alsakta almasakta son kararı admin verir(bizim verecegimiz karar degil,admin neyi uygun görürse onu yapar.fakat üyelerin de görüşünü gözardı edilmemeli..)... sen tutupda üyeyi etkisiz eleman yapamazsın...tekrar diyorum siteyi site yapan üyedir. .is it ok*

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ertan bey bu konu ve konuşulanlar amacından çıkmış durumda, kişisel hale gelmekte ve forumun düzenini bozmakta, bir şekilde müdahale yapabilirmisiniz? mesela sadece oylama şeklinde olsa yorum yapılmasa ya da tümüyle kaldırılsa. teşekkür ederim

Konu kapatılmıştır. Oylamayı açık tutmanın da bir anlamı yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..