Jump to content
Masatenisi.org Forum

Spor Ve Hobileriniz

turushanovgu

spor ve hobiler  

87 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

masa tenisi bence de adrenalin düzeyini yükselten bir spor, raketi elime her aldığımda aynı heyecanı yeniden yaşıyorum :lol::lol: o gün antrenman yapacağım günse sabahtan itibaren antrenmana konsantre oluyorum ve zamanın hemen geçmesi için neredeyse dua ediyorum, beklerken de çok sıkılıyorum, mesela bugün ilçede turnuva olacak, öğlen arası kurası var, sanki ilk defa turnuvaya katılacakmışım gibi heyecanlanıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

RC helikopter uzaktan kumandalı helikopter abicim :) Ama benzinli motora sahip...

Ayrıca masatenisi baya baya adrenalin salgılatan bir spor. Saatte 200 km/s hız yapan, dakikada 9bin devir çeviren 2.7 gr'lık bir topa hakim olmaya çalışıyorsun zor iş vallahi :)

Parşüt'ü görünce direk helikopter olayını işi bağladım yani havada uçan 2 pervanesi olan bildiğimiz hava taşıtı aklıma geldi. Nereden bileyim ben RC nin (radio control) uzaktan kumandalı bir hobi aracı olduğunu.Artık yazıları tane tane ve dikkatlice okumak lazım. RC hee ,önceki yazımı okuyan hakkımda şu düşüncelere haiz olmuştur,konumuz hobilerimiz başlığı altında yazılıyor adam hala hava taşıtı olarak düşünüyor... cahile bak hobi ile gerçeği birbirine karıştırmış hahaha.. Madara olduk bir kere..!!!

Saatte 200km hız,dakikada 9 bin devir ülen bu ne bizim sporda tehlike sınırlarında dolaşıyor.Bir de tay tay dedik aldıkmı bu gün ikinci madara madalyasını..Güven Özbayrağın dediği gibi bize (Japonlara) karada ölüm yok, benimde madara olmaktan ölmeye vaktim yok aslında.

Böyle bir KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada masatenisinin kalp krizi riski açısından baya yükseklerde olduğunu okumuştum.

Aldı başını gidiyor tay tay değimiz spor. Turushan adrenalizimizi yükseltti sende kalp krizi derken bize sadece spor olarak, park bahçe dolaşarak yapmak kaldı.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu spor gittikçe tehlikeli olmaya başladı. Ben en iyisi Everest'in zirvesine çıkmayı deniyeyim daha az tehlikeli.Bu sporda 200 km den daha aşağıya hız yok, Trafik Polisimiz görmüyormu bunları ceza hangi hıza yazılacak artık..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Masa tenisinin dışında kort tenisi de zevkle yaptığım bir spor, arasıra bilardo, bowling, çok seyrekte olsa arada bir halı saha futbol maçı diyelim. Bunların dışında aktif yapabildiğim bir spor yok. Hobi olarak tavla ve tek bildiğim kağıt oyunu texas hold'em pokerde iyiyim, arasıra okey ve satrançta oynarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisinin dışında kort tenisi de zevkle yaptığım bir spor, arasıra bilardo, bowling, çok seyrekte olsa arada bir halı saha futbol maçı diyelim. Bunların dışında aktif yapabildiğim bir spor yok. Hobi olarak tavla ve tek bildiğim kağıt oyunu texas hold'em pokerde iyiyim, arasıra okey ve satrançta oynarım.

kort tenisini sık yapmıyorsundur herhalde ömer... bi ara ben de başlamıştım ama ikisi birden zor oldu hatta masa tenisi adına teknik olarak biraz düşüş oluyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kort tenisini sık yapmıyorsundur herhalde ömer... bi ara ben de başlamıştım ama ikisi birden zor oldu hatta masa tenisi adına teknik olarak biraz düşüş oluyor...

Bir ara hevesle oynmaya başladım o zamanlar sık oynardım, bu sporda bileği kullanmamak lazım tabi benim vuruşlar masa tenisine kaçtığı için bileğimde ağrılar oldu, açıkçası masa tenisini etkiledi ve ara verdim. Şunu söylemeliyim ki; hep ayaklarımın çalışmadığından şikayet ederdim, 2 saatlik tenis maçının ardından terim soğumadan masa tenisi antremanına gitmiştim, 3 saat kadarda antreman ve maç yaptım ve gözlerime inanamadım, heryere koşabiliyordum neredeyse koşup diğer sahadan kendi topuma vuracaktım :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir ara hevesle oynmaya başladım o zamanlar sık oynardım, bu sporda bileği kullanmamak lazım tabi benim vuruşlar masa tenisine kaçtığı için bileğimde ağrılar oldu, açıkçası masa tenisini etkiledi ve ara verdim. Şunu söylemeliyim ki; hep ayaklarımın çalışmadığından şikayet ederdim, 2 saatlik tenis maçının ardından terim soğumadan masa tenisi antremanına gitmiştim, 3 saat kadarda antreman ve maç yaptım ve gözlerime inanamadım, heryere koşabiliyordum neredeyse koşup diğer sahadan kendi topuma vuracaktım :D

:D: evet cok dogru bilekten oynamamak lazım tenisin ayak çalışması masa tenisi için çok faydalı ama sen de doruk noktasına ulaşmış :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Eskilerden ağzıma layık bir konu buldum...

Bizde hobi çok ama hepsi yarım yamalak....

Nescafe (bu hobi değilde, hobidende öte emzik vaziyetlerindeyiz)

Lego

tren

bisiklet

basketbol

masatenisi

Yazılacak bunlar şimdilik adaba uymayanlarda var ama yazmıyayım...

Zamnında vardı desek daha yerinde olur..Nesne olanlar duruyorda..Sportif olanlar da bizden kaçtı...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

masa tenisi harici en sevdiğiniz spor ve hobileriniz neler acaba, örneğin benim en çok sevdiğim oyun ve sporlardan bazıları; satranç, tenis, bilardo, kağıt oyunları, tavla, bisiklet sürmek, strateji oyunları

ben satrançta rakip tanımam 6. sınıfa gittiğim halde 2. kademe 2. dönem şampiyonu oldum ve söke 9. oldum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..