Jump to content
Masatenisi.org Forum

Spor Ve Hobileriniz

turushanovgu

spor ve hobiler  

87 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

arkadaşlarla biraya gelirsek tavla ve kağıt oyunu..haftanın 3 günü masa tenisi..kalan günlerde akşam 18.00-20.00 arası basketbol..tatile gitmemiş 14 kişi bulursak halı saha maç..arada adaya kaçabilirsem bisiklet..vs vs..herbirinin tadı ayrı ama hiçbiri masa tenisi kadar keyifli değil -_-:thup:

dipnot:yukarıda açıkladığım yaz tarifesi olup,kış tarifesi tarafımdan bilahare açıklanacaktır :P::hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Rc helikoter

gercekten çok keyifli mekanik sevenler için tam bir görsel şölen ama ülkemizde çok maliyetli oldugundan gümrüklerde binbir takla atarak yurtdışından getirtmek zorunda kalıyorsunuz ürünleri ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben biraz adrenalin bağımlısıyım...

öncelikli sporum Rüzgar sörfü, ikinci planda ise kayak var...

bunların dışında faal olarak devam ettiğim diğer sporlar,

zıpkınla serbest dalış, masa tenisi, koşu, bilardo, satranç ...

spor olsun çamurdan olsun... :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 sene önce lisanslı olarak basketbol oynuyordum şimdi sadece hobide kaldı ama yinede bayağı zaman ayırıyorum basketbola. Küçükken de tenis oynardım ama şimdi pek fırsat bulamıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Güncel hobim, bilgisayar başında sandalye üzerinde bel ve sırt ağrılarıma rağmen üşenmeden oturup lak lak yapmak,internet çağındayız ya ne yapalım kendimizi güncel tutmaya çalışıyoruz.İnsanımız ömrünün üç de birini uyumakla geçiriyordu.Şimdilerde üç de birini bilgisayar başında geçiriyor.Bu artık hobi olmaktan çıkmış asli görevimiz olmuş durumda..Yaşamak için hava+su+BİLGİSAYAR desek daha yerinde olacak,birde şu meret olmasa ne yapacağımızı bende bilmiyorum..Arda sırada oturduğumuz yerden kalkalımda sandalyemiz havalansın..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim ki pek spor sayılmaz ama genelde kitap okurum ve arkadaşlarıma 25 30 tane kelime yazdırırım ben listeyi görmem sadece arkadaşım söyler sonra o listeyi hem düz bir şekilde hemde tersten sayarım kelimleri unutmadan yerlerini değiştirmeden

yoksa mega hafıza eğitim setlerini alıp ta mı öğrendiniz ? gerçekten işe yarıyor mu diye merak ederdim hep.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında bora her şey hayal gücüne bağlı ben mega hafıza seti almadım ama tv de çıkanların hepsini aynen yapıyorum bütün mesele kafanda sırası hiç değişmeyecek liste bu bir caddeki dükkanlar olabilir sana verilen listeyi dükkandakiler arasında bağlantı kurarsın hem düz hemde tersten sayabilirsin iyi günler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Guest thunderstruck

Voleybol, Basketbol, Futbol, yüzme, bowling ve Fitness salonundaki en büyük hobim Spinning (müzik eşliğinde bisiklet ve inanılmaz keyifli taviye ederim)

*Üniversitede fakülte voleybol takımında Fakülteler arası 2. lik ve beach volley şampiyonuğumuz var okul çapında

*Baskebolda şirket takımıyla Sabancı Olimpiyatlarına girdik sonuç hüsran :).

Masa tenisi bu aralar bir başka benim için... Seviyemi de ilerletirim umarım... ilk turnuvam olan UPS'te 1 galibiyet aldım onu da beklemiyordum ya neyse :) Bu arada oradaki tüm arkadaşlara teşekkürler çok güzel bir organizasyondu :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlkokul ve ortaokulda basketbol, voleybol ve hentbol takımlarında kaptanlık yaptım. Daha sonra küçük bir profesyonel futbol denemesine küçücük bir diz kırığı engel oldu. Terleyip yorulduğum her sporu seviyorum, bana huzur veriyor ama üniversiteyle birlikte masa tenisi başladı ve başka hiçbir spor bana bu kadar zevk vermediğini anladım. Tabi motorsporlarını saymazsak. Henüz hiçbir ralliye veya pist şampiyonasına katılmadım -para kazanmayı bekliyorum- ama slalom şampiyonalarına katıldım(3 yarış 3 madalya) ralliye ilk adım eğitimlerine girdim ve otomobil dergisinde test pilotluğu yaparak kendimi tatmin ettim. Denk gelirse paraşüt olayına girmek istiyorum. Tabi RC otomobil ve helikopter işi için param olmasını bekliyorum.

Bu saydığın motor sporları+paraşüt+helikopter, adrenalinin ağır bastığı sportif faliyetler. Ne işin var bizim gibilerin tay tay oynadığı masatensinde.!!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..