Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sizce Bu Raketlerin Bu Kadar Pahalı Olmasının Temel Nedeni Nedir?

Guest josephsteel

Recommended Posts

Geçen sene Balıkesir teşvik turnuvasında ferdilerde 1. olan benim yaşlarımda bir eski milli sporcu vardı. İsmini hatırlayamadım ama raketini söylemek istiyorum: 20 yıldır kullandığı kırık dökük emektar bir Sardius ve üzerinde 2 yıldır kullandığı eski mi eski yırtık pırtık Bryce'lar. Maçlar bitince raketini sırılsıklam terli olan tişörtüne sildi ve çantasına attı. Yukarıda da söylendiği gibi aşırı pahalı ve yeni ekipman olayı işin gösteriş kısmı oluyor gerçekten. İyi oynamak için asla çok pahalı ve yeni ekipmanlara gerek yoktur. İyi oynamak için daima iyi oyuncularla düşüp kalkmaya, onlarla bol antrenman yapmaya ihtiyaç vardır. 400 lira verip pahalı bir kombinasyon yapacağınıza bu parayı iyi bir oyuncuya verin, sizi 4 ay çalıştırsın. (Yoksa daha mı pahalı?) :B:

Not: Pardon bu arkadaş 2. olmuştu. 1. olan İlhan adında genç (21 yaşında) bi arkadaştı. Onun da ekipmanı ucuz bir Donic tahtası üzerinde çift taraf 729 super fx lastikleriydi. Yani toplam sıfır fiyatı 70-80 liralık bir kombi!

Kusura bakma ben maydonoz olmak istemezdim ama Balıkesirliyim ve bir çok kişiyi tanırım.

adı Turgay olabilir mi ?

Bu malzeme sıkıntıs ne olacak eskiden en önde spor gelirdi.

Maalesef önce para gelmeye başladı

Çocukları Adapazarından Aksaraya liseler arasına götüreceğim .Maldan anlamayan Mal müdürü gidin filanca spor mağazasından beğendiğiniz malzemeyi alın benim adıma yazdırın dedi Stiganın 4 yıldız kombi raketine mecburern 117 YTL verip 1 adet aldık.Vallahi şu Kraenga nın odun muhabbeti gibi raketi sobaya atıp odun niyetine bile kullanmazsın. İşten çok anlamayan çocukların bile raketten midesi bulandı.

Bizim oyndadığğımız zamanda kulüpler fazla pahalı olmayan iyi malzemeleri rahatlıkla sağlıyorlardı.

Allah sonumuzu hayır eylesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 86 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..