Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gorılla Vs Grızzly

erdemmm296

Recommended Posts

• 2 weeks later...

konuyu gördüğüm iyi oldu;ben de doktorun fırsattan istifade ürettiği bu 89 ytl'lik garip anti lastikleri çok merak ediyorum ama doğrusu ilk bakışta süngersiz ve uzun bir tırtıkla eşdeğer olabilme ihtimali pek de inandırıcı gelmedi bana :sasi: [gorilla]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet özellikle bazı yabancı sitelerde bildiğim bütün ingilizce argo sözcükler tüketilmiş doktora karşı;sonuçta 90 liralık bi lastikten bahsediyoruz arkadaşlar;maliyetini düşünürsek doktor için gerçek bi ticari zeka denilebilir..

ayrıca bir yabancı forumda da 729 anti powera[15$] eşdeğer gibi ibarelere rastladım;tabi bu anti-powerı nereden tedarik edebilirim,o da farklı bi konu..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama örnek gösterdiğimiz bu yorumların aksine fast-spinden bu lastiği alıp kullanan ve lastiği yorumlayan altı kişiden altısı da gorillayı öve öve bitirememiş ve ox-uzun pütürlerle eşdeğer tutmuşlar..

düşünüyorum da bunu alsak 90lirayı verip yarın öbür gün bir banlama kararı daha gelse <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Tıpta tedavisi mümkün olmayan hastalar "denize düşen yılana sarılır" misali büyük paralar harcayarak kocakarı ilaçlarının peşine düşerler ve şarlatanlar tarafından kandırılıp paraları ellerinden alınır. Şimdi bu malum antilastikler nasıl bir üretim sürecinden geçti de bi anda fiyatı 90 ytl oldu? Tamam yeni bir lastik ürettin ama bunu niye fahiş fiyatla satıyorsun? Bence şarlatanlıktan başka bir şey değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) iyi hoş diyorsunuz da ah bi oynayabilseydim zaten sriverla bhde;normal bir oyuncu gibi..ama olmadı işte bacaklar hiç biyere gitmem diyor;otoriteyi kuramadım bir türlü vücutta;sonuçta bu saatten sonra stil de değişmez,önümüz de okul maçları hemen birşeyler alıp alışmam lazım ve bu acelede de inanın insanın gözü fiyat miyat görmüyor her an herşeyi alabilirim;bari parama deysin istiyorum fakat gel gör ki hiç bir lastik için garanti verilemiyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Dr.olsa olsa pratisyen olabilir 90ytl fiyatı var,uzman olsa 150ytl civarı ,Allahtan Prof. değil 250ytl den başlar tek lastik fiyatı. Hastalarıda vermek zorunda varmı başka çağreleri ..Allah düşürmesin ama Dr.Neubar'larıda başımızdan eksik etmesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Guest Fadıl Olguner

Gorilla ve Grizzly-Dr. Neubauer'in cikan surtunmesiz putur yasagına cevabıdır.Ben bu lastigi yaklasık iki aydır kullanıyorum ,daha once Super Blok ve Super Special kullanıyordum.Sunu rahatlıkla soyleyebilirim,eger bu yasak cıkmasa idi bile Grizzly ile oynardım.İyi tarafları ve tabii zor tarafları da var,kısaca bir analiz yaparsak,,,, İYİ yonleri-1.En az super blok kadar spini geri dondurme(spin reversal) ozelligi var 2.Eski surtunmesiz puturlere gore cok rahat sut atma ozelligi var(nerede ise duz lastikler kadar) 3.Topu kestiginiz zaman surtunmesiz puturler gibi hep bos top gondermiyor,bazen de dolu top yolluyor ve rakibin hata yapmasını saglıyor. 4.topu rakibe iterek gonderdiginiz zaman top rakip sahaya deger degmez aniden hızlanıyor ve rakibe rahat vurus olanagı vermiyor 5.Blok aynen eski puturlerde yapıldıgı gibi yapılıyor 6.Sut attıgınız zaman top duserek ve degisik gidip rakibinizi hataya zorluyor. ZOR TARAFLARI 1.Bu lastik eski puturlere gore bayagı suratli oldugundan en az alısmak icin toplam 30 saat calısmak ve yapabileceginize inanmak gerektiriyor. 2.İlk zamanlar top bol bol dısarıya gidiyor ancak alıstıkca kontrol saglanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tıpta tedavisi mümkün olmayan hastalar "denize düşen yılana sarılır" misali büyük paralar harcayarak kocakarı ilaçlarının peşine düşerler ve şarlatanlar tarafından kandırılıp paraları ellerinden alınır. Şimdi bu malum antilastikler nasıl bir üretim sürecinden geçti de bi anda fiyatı 90 ytl oldu? Tamam yeni bir lastik ürettin ama bunu niye fahiş fiyatla satıyorsun? Bence şarlatanlıktan başka bir şey değil.
Tanju Hocam sizde doktorsunuz.. çıkarın "Neşter1", "Neşter2" diye lastik olayı komple bitirin ve bu yarayı kesip alın. :D:

Dr.Neubauer'in üretmiş olduğu tüm lastikler 40 euronun üzerinde olan lastikler. Yani eskiside aynı fiyattı yeniside aynı fiyat. Eleman şarlatanlığı şimdi değil, ilk üretime başladığında yapmış anlayacağınız. Bizde alıyoruz haliyle ki fiyat indirimine hiç gitmiyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
işte doktorun yeni çıkan lastikleriyle vuruşlarını gösteren bir videosu;

http://v.youku.com/v_show/id_XMzU0NjA3ODQ=...?full=true#full

youtubeda tam ekran izleyemeyenlere..

Ne acı bir durum ya, karşıdakiler resmen acı çekiyor. Süper spin çekseler nolur, sen sabaha kadar çek, adam sabaha kadar içeri atıyor :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne acı bir durum ya, karşıdakiler resmen acı çekiyor. Süper spin çekseler nolur, sen sabaha kadar çek, adam sabaha kadar içeri atıyor :lol:

Sonuçta karşılayan adamında topa gitmesi gerekiyor.adamın ulaşamayacağı köşeye spin çekilirse ....Sabaha kadar sürmez beş dakikada biter gibime geliyor ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

.Benim oyunum olmasada bir tane grizzly 1.0mm ismarladim.Kuvvetli tarafim olan bachandimda kullanmayi dusunuyorum.Kullanmaktan çok merak.denemek.

Burada bu antiler,çok büyük bir hayal kirikligina yol açti.Dediginiz gibi bazilari doc u hirsizlikla itham etmeye kadar götürdüler.Zira doc un bu antileri çok nazikmis.Söküp takmaya gelmiyormus.Birde tabiki yerine çiktigi uzun tirtiklilardan bayagi hizlilar.Topuda onlar kadar ters çevirmiyorlar.Falan tamamen hüsran.

Gôrdûgüm kadari ile bu doc un uzun tirtiklari sayesinde bir kaç basamak yukselenler,geri düsecek gibi!Zira bu antilerle,pasif oynamak bitti.Eger pasif oynarsan,topu bile göremezsin!

Bakalim ben bu grizzly ile bachandimda atak oynamaya çalisacagim. Bakalim basarabilecekmiyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün gorillayla 2. antremanımı yaptım;gerçekten de dediğiniz gibi pasif blok yaparak yalnızca rakibin şutlarına zemin hazırlamış olabiliyorsunuz;ama işin bir diğer tarafı da,bu lastikle atağa geçince ani şutlarda rakip neye uğradığını şaşırıyor,hızına diyecek yok zaten<uzun tırtıkla asla kıyaslanamayacak kadar seri..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Demekki iyi etud etmisim.Ama realite nedir.Bir kaç gun içinde lastik elime getigi zaman görecegim.fazla umutlu degilim.Ama,bazi lastiklerden ne kadar mutlu olupta,sonucun hüsranla bittigini bildigimden.belki bu sefer tersi olur,diyeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir aksilik olmazsa benim de 1-2 güne kadar elime grizzly geçecek. ben de dener aktarırım düşüncelerimi

gokhancigim grizly'i kac mm siparis verdin?

1.6 ise ve begenmezsen elinde kalmaz merak etme pazarliga otururuz.

ama lutfen solusyona normal benzin katma ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

.Benim oyunum olmasada bir tane grizzly 1.0mm ismarladim.Kuvvetli tarafim olan bachandimda kullanmayi dusunuyorum.Kullanmaktan çok merak.denemek.

Burada bu antiler,çok büyük bir hayal kirikligina yol açti.Dediginiz gibi bazilari doc u hirsizlikla itham etmeye kadar götürdüler.Zira doc un bu antileri çok nazikmis.Söküp takmaya gelmiyormus.Birde tabiki yerine çiktigi uzun tirtiklilardan bayagi hizlilar.Topuda onlar kadar ters çevirmiyorlar.Falan tamamen hüsran.

Gôrdûgüm kadari ile bu doc un uzun tirtiklari sayesinde bir kaç basamak yukselenler,geri düsecek gibi!Zira bu antilerle,pasif oynamak bitti.Eger pasif oynarsan,topu bile göremezsin!

Bakalim ben bu grizzly ile bachandimda atak oynamaya çalisacagim. Bakalim basarabilecekmiyim?

Gorilla ve Grizzly insanı vezir de eder rezil de.Bir kere 1-2 saat antreman yapmakla bu lastiklere alısmak olanaksızdır.Ben ancak toplam50 saat antremandan sonra yavas yavas alısmaya basladım.Grizzly'e alısmak Gorilla'ya alısmaktan daha kolay.Dr.Neubauer de once Grizzly ile baslayıp sonra Gorilla'ya gecmeyi tavsiye ediyor cunku Gorilla Grizzly'e gore daha etkili.Bu lastiklere alısmak gercekten zor.Dr.Neubauer'in DVD'si bayagı yardımcı oluyor.Gorilla ve Grizzly ile degisik vurus tekniklerini gosteriyor.Alısmak zor ama bir de alısıldı mı oyunun bir iki basamak yukseliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet bir kaç klasman çikan çok oldu.Hele bazi oyuncular,hiç bir teknige sahip olmadan,sadece topu karsi tarafa geçirmekle bir kaç klasman yukseldiler.(2 taraftada pütûrlü kullanarak)Bu yasaklanma onlar için çok kötü oldu.Bu yüzden masa tenisini birakan çok kisi var.(Benim bulundugum bölgede)çok yüksek klasmanlarda pütürlü,zaten fazla kullanilmiyor.Bu yasak onlar için fazla bir sey ifade etmiyor!Ama onlar içinde hizlandirici solüsyonun yasaklanmasi sorun oldu.Yeni çikan su bazli zamklarin vede yeni lastiklerin ne verecegini,görecegiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 36 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..