Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üyelerden En Çok Kimi (Kimleri) Merak Edip Oynamak İsterdiniz?

Guest Tanju Cansever

Hangisi ile?  

88 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Allah allah şaşırdım bu duruma... Galiba ekipmana olan ilgimden merak ediliyorum. Bir de penhold oynamışlığım var ondan olabilir... valla arkadaşlar buluşmaa hepinizle seve seve oynarım. Ah bir de legend saplı wrb olmayan bir clipper bulsaydım!..

Bence sitedeki yazılarınızın etkisi de vardır mutlaka, şahsen ben ona dayanarak vermiştim oyumu. Avatarı da unutmamak lazım, o da dikkat cezbedici. :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buyukdogu(listede yok ama yazdigi yorumlardan ve tarzindan dolayi)

Ali guler(mutevazi yapisi ve yardimci kisiligi,oyuntarzini merak ettim)

serefguneysu( kimdir bu abimiz nasil oynar ;) )

burak86 (iyi oyuncu oldugunu duydum.bunun disinda 130 Ytl den asagi kreangayi vermedi,gicigim var intikam :D )

tufan yalcin (kim oynamak istemez ki....)

"takefiree" arkadaş ben de sizle tanışmak ve oynamak isterim ama buluşmada adınızı göremedim :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben aslında bu forumdaki herkesle oynamak istediğimi farkettim. Ama en çok Tsubasa'yı merak ettiğimi itiraf edeyim. Mesajlarındaki kendini ifade tarzı kendine çok güvendiğini gösteriyor :) Nasıl diyeyim, Akira Kurosawa'nın Yedi Samuray filmi vardı. Oradaki her samurayın kendine özgü bir karakteri vardı. Ertan Patır, Saadettin Bey, Burak86 o yedi samuraydan birine benzetilebilir. (Bu arada Burak'la oynadım, şımarık ama oynaması çok zevkli bir tarzı vardır!) Tsubasa ise bana oradaki en soğuk (cool:D) karakteri çağrıştırıyor. Hatta bir sahnede bir samuray bu karakterle tahta kılıçlarla birbirlerine dokunmadan bir dövüş yapıyordu. Bizimkisi ben yendim deyip kestirip atmıştı. Berikisi kabul etmeyip gerçek kılıçlarla yeniden dövüşmekte ısrar etti. Sert samuray aldırmazca ayağa kalktı en sonunda. Hamlesini tekrarladı. Öbürünü biçti ve yeniden gölgedeki yerine oturdu :D Tsubasa öyle çıkmayabilir ama forumda öyle bir izlenim oluşturduğunu tahmin ediyorum. Ha yenilmezler kimler derseniz yine Tufan Yalçın, Ertan Patır gibi büyüklerimizi sayarım ben de :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Hatta bir sahnede bir samuray bu karakterle tahta kılıçlarla birbirlerine dokunmadan bir dövüş yapıyordu. Bizimkisi ben yendim deyip kestirip atmıştı. Berikisi kabul etmeyip gerçek kılıçlarla yeniden dövüşmekte ısrar etti. Sert samuray aldırmazca ayağa kalktı en sonunda. Hamlesini tekrarladı. Öbürünü biçti ve yeniden gölgedeki yerine oturdu :D...

"Seven Samurai" sinema meraklılarının mutlaka izlemesi gereken bir film. Bahsettiğiniz samurayın adı Kyuzo idi. Kyuzo karakterini canlandıran oyuncu gerçekten muhteşem oynamış o filmde. Gerçek bir samuray karakteri ancak bu kadar güzel canlandırılabilir. Akira Kurosawa çok başarılı bir yönetmendir bana göre. Hele "Dersu Uzala" diye bir filmi vardırki benim hayatımda izlediğim en güzel filmdir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"takefiree" arkadaş ben de sizle tanışmak ve oynamak isterim ama buluşmada adınızı göremedim :(:

merhaba Buyuk Dogu;

basindan beri katilmayi dusunuyorum ama bir aksilik cikar diye su ana kadar adimi yazdirmadim.

simdilik bir engel gorumuyor 5-6 temmuzda gorusmek uzere :thup:

saygilar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Burak86,Emre İmamoğlu ve Turushanovgu Üyelerimizi Çok Merak Ediyorum.. İşaretlediklerim Bu Saydığım Arkadaşlar ve de Myilik2002,Tufan Yalçın..

Myilik2002 ile Tufan Yalçını Gözüme Kestirdim :D Ankarada Belki Oynarız Onlarla..

Mustafa Altunokla Oynamadığımız Gün Yok :) Öğretiyoruz Bişeyler Ona :fildir::salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Burak86,Emre İmamoğlu ve Turushanovgu Üyelerimizi Çok Merak Ediyorum.. İşaretlediklerim Bu Saydığım Arkadaşlar ve de Myilik2002,Tufan Yalçın..

Myilik2002 ile Tufan Yalçını Gözüme Kestirdim :D Ankarada Belki Oynarız Onlarla..

Mustafa Altunokla Oynamadığımız Gün Yok :) Öğretiyoruz Bişeyler Ona :fildir::salak:

Furkancığım merhaba,

Son Şile turnuvasında seni izledim. Oyunun çok ilerlemiş fakat beni yenebilmen için biraz daha zamana ihtiyacın var diye düşünüyorum. Önce babanı yenmen lazım değil mi? :fildir:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..