Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üyelerden En Çok Kimi (Kimleri) Merak Edip Oynamak İsterdiniz?

Guest Tanju Cansever

Hangisi ile?  

88 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

İşte gene farklı ve heyecanlı bir anket ile karşınızdayım:)

12 tane üye en aktif olan ve en çok mesaj yazanlar arasından seçildi. Diğerleri daha çok mesaj yazsalardı bu anket seçeneklerine dahil olabilirlerdi, n'apalım? Şimdi uzun zamandır karşılıklı mesaj yazıp sohbet ettiğimiz bu üyelerden hangisini veya hangilerini merak ediyor ve maç yapmak istiyorsunuz, öğrenelim. Bence ilginç bir anket olabilir bu. Yalnız hepsini birden merak edip topluca işaretlemek yok, isterseniz en fazla 5 üyeyi işaretlemek şeklinde sınırlandıralım olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa hocam ve seref abiyle maçlarımız oldu

benim oynamak istediğim (üye adlarınıa göre yazıyorum yaşım küçük fakat abi ifadesini kullanmayacağım)

tsubasa-ertan-tufan yalcın-emre imamoğlu-Tanju Cansever-turushanovgu-Sadettin

fakat bu üyelerimiz benimle oynarmı? bilmem elim düzgün,oyunum idare eder kendime göre

ayrıca benide eklemenize sevindim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 tane üye en aktif olan ve en çok mesaj yazanlar arasından seçildi. Diğerleri daha çok mesaj yazsalardı bu anket seçeneklerine dahil olabilirlerdi, n'apalım? Şimdi uzun zamandır karşılıklı mesaj yazıp sohbet ettiğimiz bu üyelerden hangisini veya hangilerini merak ediyor ve maç yapmak istiyorsunuz, öğrenelim. Bence ilginç bir anket olabilir bu. Yalnız hepsini birden merak edip topluca işaretlemek yok, isterseniz en fazla 5 üyeyi işaretlemek şeklinde sınırlandıralım olmaz mı?

bu arkadaslarin yaslarini ogrenebilir miyiz? akil yasta degil bastadir ama tecrubelerinden ve bilgilerinden bahsederken yaslarini da bilmemiz ,degerlendirmemizi degistirebilir.ayrica oyunlari acisindan da yas-tecrube iliskilendirmesi yapilabilir .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Menim için masa tenisini seviyorum diyen her oyuncu önemlidir. İyi oynamış, kötü oynamış farketmez. Yeter ki, bu spora ve birlikte oynadığı insana saygı duysun yeter...

Benim yaş 38 sayılacak neredeyse... Faal olarak oyuncu olarak devam etmememe (çoook uzaklarda kaldı.. neredeyse formalı resimlerim siyah beyaz..:lol:) rağmen beynim ve çenem faal olarak çalışmaya devam ediyor.

Forum buluşmasında güzel muhabbetler ve bilgi aktarımarı oluşacaktır kanaatindeyim. Umarım fotoğrqf karesinde seçilemeyecek kadar çok kişi oluruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Menim için masa tenisini seviyorum diyen her oyuncu önemlidir. İyi oynamış, kötü oynamış farketmez. Yeter ki, bu spora ve birlikte oynadığı insana saygı duysun yeter...

Benim yaş 38 sayılacak neredeyse... Faal olarak oyuncu olarak devam etmememe (çoook uzaklarda kaldı.. neredeyse formalı resimlerim siyah beyaz..:lol:) rağmen beynim ve çenem faal olarak çalışmaya devam ediyor.

Forum buluşmasında güzel muhabbetler ve bilgi aktarımarı oluşacaktır kanaatindeyim. Umarım fotoğrqf karesinde seçilemeyecek kadar çok kişi oluruz...

abi sen 38 inde faal olmamaktan bahsediyorsun.ben oleyim o zaman :frust: 35 inde teknigimi gelistirmek icin masa-robot alip evde calismaya basladim. :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
bu arkadaslarin yaslarini ogrenebilir miyiz? akil yasta degil bastadir ama tecrubelerinden ve bilgilerinden bahsederken yaslarini da bilmemiz ,degerlendirmemizi degistirebilir.ayrica oyunlari acisindan da yas-tecrube iliskilendirmesi yapilabilir .

Bu 12 arkadaşın özelliği, foruma en aktif olarak katılan üyeler olup en çok mesajı yazmaları ile tanıdığımız üyeler olmasıdır. Yaş, oyun tecrübesi ve ustalık kastedilmemiştir. En çok merak edip maç yapmak istediğiniz kişi veya kişileri seçiniz. Mesela ben bu üyelerden çoğunu gerçek hayatta tanıdım ve gördüm. Şu anda Ali Güller ve Mustafa Altınok'u merak ettiğim için onları işaretledim:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tanju abi listeye layık gördüğün için teşekkürler, yalnız listeye kendi adını eklemeyi unutmuşsun galiba, seni merak eden ve senle oynamayı isteyen arkadaşların olduğuna eminim, bence kendi adını da eklemelisin.

35 yaşındayım, yaklaşık 20 senedir bu sporla uğraşıyorum, arada molalar versem de şu an tam gaz devam ediyorum, eski formumda olmasam da ona ulaşmaya çalışıyorum,

adı geçen her arkadaşla oynamak istiyorum, umarım forum buluşmasında denk geliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hepsini merak ediyorum ve hepsiylede oynamak yada attıkları topları toplamak isterdim :D:

Aslında çok hızlı ekipmanlarla oynayan oyunucuların hepsinin oyununu merak etmiş ve hep oynamak istemişimdir. Bu forumda da hızlı ekipman denemeleriyle tanınan Turushan hocamla oynamak yada onu antrenman yaparken izlemek istedim.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan , şerefgüneysu, saadettin, AliGuller, Canberk, Mustafa Altunok nickli forum üyelerimizle oynadım. diğerleri arasından Myilik 2002 nickli Mehmet Yılık Bey'le oynamak isterdim. Oyununu çok methediliyor ve beğeniliyor masatenisi camiasında. Ayrıca Tsuyla oynamak isterdim ; forumun en bilgili araştırmacı kişiliği olduğu için. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tanju Bey merhaba,

Foruma hareket katacak değişik bir anket olmuş, elinize sağlık. Yazdığınız kişilerin çoğunu tanıyorum ve bir çoğu ilede oynadım. Tabi ki oyun seviyeleri ne olursa olsun tüm forum üyeleri ile oynamaktan keyif alacağımı belirtmek isterim. Fakat oyun seviyesi olarak çok iyi(forumdan okuduğum kadarıyla) olduğunu tahmin ettiğim Burak86 ve tsubasa adlı üyelerle maç yapmak isterim.

Bu arada, anketiniz tekrar güncelliğine kavuştu ve başa geçti. :gulumse: :gulumse: :gulumse:

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seçim şansım olsa tabi ki :

Sırasıyla (nickname olarak ):

1. myilik2002 ( oynadım ve seyrettim )

2. AliGüller ( seyrettim )

3. Mustafa Altınok ( oynadım ve seyrettim )

ile oynamak isterim.

Çünkü iyi oynadıklarını biliyorum ve benden iyi oynayanlarla bıkmadan her zaman oynayabilirim.

Hakan merhaba,

Seçim yaparken oynamamış ve tanımamış olmak gerekiyor. Böylece, forumdan yazılarıyla tanıdığınız kadarıyla merak ettiğiniz kişiyi (birden fazla olabilir) seçeceksiniz. Halbuki siz oyununu bildiğiniz, oynadığınız kişileri seçmişsiniz. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hepsini merak ediyorum ve hepsiylede oynamak yada attıkları topları toplamak isterdim :D:

Aslında çok hızlı ekipmanlarla oynayan oyunucuların hepsinin oyununu merak etmiş ve hep oynamak istemişimdir. Bu forumda da hızlı ekipman denemeleriyle tanınan Turushan hocamla oynamak yada onu antrenman yaparken izlemek istedim.

Selamlar,

hocam ben de senle seve seve oynamak isterim, bu sıra ekipman değiştirme işini biraz yavaşlattım, gelirsen terfilerde ya da ankarada görüşmek dileğiyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ben de senle seve seve oynamak isterim, bu sıra ekipman değiştirme işini biraz yavaşlattım, gelirsen terfilerde ya da ankarada görüşmek dileğiyle

Sevgili turushan hocam, ciddi maddi sıkıntılarımı halledebilmem için yaz okulu gibi para kazandıracak bir kaç iş yapmam gerekiyor. Bu yüzden terfilere ve ankara buluşmasına gelemiyorum.. :(

Bu hafta sonu, yada iki hafta sonra 1-2 günlüğüne Ankarada olacağım. Terfi maçlarına bir öğrencim kesin geliyor diğer öğrenciminde

oynadığı klüp maddi sıkıntıları hallederse büyük ihtimalle gelecek. Anlayacağınız benim mesleki problemlerim yada işerimden dolayı organize olamadık. :( Çocukların her biri bir başka kulüp adına geliyor. Benim için önemlisi çocukların o ortamı görmeleri ve orada maç yapmaları.

Çocuklara, Sizinle orda tanışmalarını özellikle söyledim sizinle ve forumdan katılacak arkadaşlarla orda tanışmalarını konuşmalarını çok istiyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buyukdogu(listede yok ama yazdigi yorumlardan ve tarzindan dolayi)

Ali guler(mutevazi yapisi ve yardimci kisiligi,oyuntarzini merak ettim)

serefguneysu( kimdir bu abimiz nasil oynar ;) )

burak86 (iyi oyuncu oldugunu duydum.bunun disinda 130 Ytl den asagi kreangayi vermedi,gicigim var intikam :D )

tufan yalcin (kim oynamak istemez ki....)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..