Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antrenörlük Kursu Açılıyor

Tufan Yalcin

Recommended Posts

Yazın açılacak masa tenisi yardımcı antrenörlük kursunu bana da haber verebilirseniz sevinirim.Ayrıca masa tenisi okullararası yıldızlar Türkiye şampiyonası bu yıl Isparta'da Mart ayının sonlarına doğru yapılacak.İl elemeleri Mart'ın 1'i ile 10'u arasında her ilde yapılacak.

Tuncer

slm arkadaşlar...burak samsun'a antrenörlük kursu açtıracağını söylüyordu ama büyük bir ihtimalle samsun olmayacak...burak'la beraberdik bugün..aldığımız bir habere göre bu yılki antrenörlük kursu bartın veya muğla'da olacakmış...kesin değil tabi...neyse kesinleşince yine konuşuruz bu konu üzerine...saygılar :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Erdem.

Bu arada yıldızlar ilköğretim okulları arası maçlarının kesin tarihi okullara bildirildi.Her ilde 21-22 Mart'ta.

ne demek tuncer bey..keşke samsun olsa da daha iyi bir haber verebilsek..burdan birkaç arkadaş hem hem bu işi bilip hem de belge almak isteyen.. :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...
ben yaklaşık 2 sene önce ankarada açılan anternörlük kursuna gittim. belgemi de aldım. kayseride açılan kurs yardımcı antrenörlük kursu mu yoksa 1.kademenin devamı mıdır? çünkü biz ankarada bu kursu alırken hocalarımız bize bunun 1. kademe olduğunu söylemişlerdi.bilgilendirirseniz sevinirim...teşekkürler.

Selam Yeşim.Kayserideki kurs biteli baya oldu :D: .Ancak üzülme buda 1.kademe idi. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..