Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antrenörlük Kursu Açılıyor

Tufan Yalcin

Recommended Posts

Uzun Zamandır Forumdan uzak kaldım :uzgun: Forumun İlk kullanıcıLarından Biri oLarak Kendimden utanıyorum :salak: Bu Sürede Forumda Baya DeişikLikLer Gördüm Ve Gerçekten Bu Durumdan FAzlasıyLa Memnun oLdum.ForumdaKi üYe ArkadasLarımı KutLuyorum Gördüğüm Kadarıyla Forum için Herkes Elinden GeLeni Yapmaya Çalısmıs.Konumuza GeLince;Tufan Abi uZun Süredir AntreNörLük kursunun Ne Zaman oLduğunu Öğrenmeye Çalısıyordum En son Çare OLarak FedaRasyonu Aramayı düşündüm kii İmdadıma Sen yetiştin :gulumse: Bir de bu Antrenörlük Kursu Bu iŞe iLk BaslayanLar İçindir uMarım Yani YardımCı AntrenörLük Kursudur.Bu Konuda da Net Bi Bilgin varsa PayLaşırsan Sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Tufan Yalçın.Türkiye genelinde kaç kişi alınacak acaba.Yardımcı Antrenörlük kursuna alınacaklarda kimlere öncelik tanınacak, öğrenebilirseniz çok seviniriz.Bir de başvuru dilekçesini doğrudan TMTF'luğuna mı yoksa Gençlik Ve Spor İl müdürlüklerine mi yapacağız.

Tuncer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

masa tenisi federasyonundan bilgi alabilirsiniz, ben de katılacaktım, tarihi bana uymadığından daha fazla araştırmadım. antrenörlük seminerleri 15 gün sürüyor, b üç gün masa başında eğitim veriliyor, diğer 12 gününde insan anatomisi ile ilgili, bilgi verici öğrenmeye ve ezbere dayalı dersler görülüyor. bugünlerde başvurular yapılıyor olabilir, seminer tarihi uygunsa katılmak isteyenler acele etsinler, çünkü size uygun tarihi başka bir zaman yakalama fırsatınız olmayabilir. seminerler her yıl farklı tarihlerde ve farklı yerlerde yapılıyor.

bu numaralardan net bilgi alabilirsiniz: 0312 430 3306 - 0 312 310 3960

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar antrenörlük kursu 22 Kasım-03 Aralık tarihlerinde Kayseri'de verilecek.

Bu arada hakemlik kursu gündemde yok.Bir haber alırsam bildireceğim.

2004-2005 faaliyet programı çok yakında elime geçecek.Bekleyin. ;):

teşekkürler tufan yalçın ,gerçekten bu bilgi için ne kadar teşekkür etsem azdır.ne zamandır araştırıyodum ve sonunda bu mükemmel sitede bu bilgiyi edinmem beni bikat daha mutlu etti. edieceğiniz diğer bilgileride paylaşırsanız sevinirim,

saygılarımla bali

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli arkadaşlar(antrenörlük kursu ile ilgilenenler) 09-11-2004 Salı günü TMTF'nu aradığımda antrenörlük kursu için listelerin çıktığını söylediler.Olaya bakarmısınız.Ne zaman nerede yayınladınız,kimler başvurdu ki,hangi kriterlere göre liste hazırlanıp yayınlandı?Niye birçok insanın haberi yok?

Olayın doğruluğunu şu telefondan öğrenebilirsiniz;TMTF-0312 311 18 42

TUNCER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler tufan yalçın ,gerçekten bu bilgi için ne kadar teşekkür etsem azdır.ne zamandır araştırıyodum ve sonunda bu mükemmel sitede bu bilgiyi edinmem beni bikat daha mutlu etti. edieceğiniz diğer bilgileride paylaşırsanız sevinirim,

saygılarımla bali

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Eğer bilgi gelirse sizinle paylaşmaya devam edeceğim. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim bu federasyonun yaptığı işlere aklım ermiyo! madem bi iş yapıyosun ve amacın masa tenisini geliştirmekse neden ligleri kapattın! mademki antrenörlük kursu açıyosun ve amacın bilnçli bir şekilde masa tenisi oynayacak sporcular yetiştirmekse neden bu bilgilerden insanlar haberdar edilmiyo!

aklıma sadece şu soru geliyo acaba federasyonda bilmediğimiz bazı rantlar mı dönüyo!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim bu federasyonun yaptığı işlere aklım ermiyo! madem bi iş yapıyosun ve amacın masa tenisini geliştirmekse neden ligleri kapattın! mademki antrenörlük kursu açıyosun ve amacın bilnçli bir şekilde masa tenisi oynayacak sporcular yetiştirmekse neden bu bilgilerden insanlar haberdar edilmiyo!

aklıma sadece şu soru geliyo acaba federasyonda bilmediğimiz bazı rantlar mı dönüyo!

bence masa tenisi liglerinin neden kapatıldığını merak ediyorsanız hemen söyleyeyim.bu masa tenisinin değil devletin tutumu. yani federasyona istenilen düzeyde para aktarılmadığındandır. Belki bu olay farklı bir şekilde çözülebilirmiydi? onu tartışmalıyız. yoksa bir rant olacağını sanmıyorum.

SAYGILAR....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence burada federasyonun gücünde önemli olduğunu düşünüyorum. federasyon başkanı ligleri kapatabiliyorsa buda yeterice devlet karşı güçlüğünü gösteremiyordur. zaten heryerde devletin kısıtlamaları var ama buda bu şekilde kısıtlamalar olmaz. ben sadece federasyonun gücü ve potansiyelin çok önemli olduğunu ve bütçe olarak kendilerinde bir gelir olması gerektiğini düşünüyorum. malesef ligler kapandı, faaliyetler azaldı ama bu gidişle bizler dur demeliyiz. hepimiz masatenisin önemli spor olduğumuzu herkese anlatıp devletinde masatenise karşı bakış açısı değiştirmeliyiz. ayrıca birden 1. lig açılması bence tamamen masatenis seçimlerinde oy çıkarmak amacıyla yapılan kurnazca bi adım olduğunu düşünüyorum. sizce!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Devlet sadece masatenisinin ligleri kapatmasınımı bekliyordu.Bildiğim kadar başka hiç bir branşta lig kapatma meydana gelmedi.Devlet sadece masatenisi branşına para aktarmıyorsa neden diğer ligler kapatılıp sadece süperlig ayakta tutuluyor.Ozaman masatenisi Türkiyede federasyon olmasın.Kahvelerde falan zaten oynarız.Şimdi 1.lig açıldı diyeceksiniz.Tabii devlet bir anda yardımlarını masatenisine aktarmayamı başladı.Hayır.Federasyon başkanlığı seçimleri yaklaşıyor .Bana biraz ters geliyor bu işler.Ligler hiç kapatılmamalıydı. :asabi:

aynen katılıyorum tufan bey,diğer ligler kapatılmazken sadece masa tenisi ligi kapatıldı,burada devlet politikası değil bence federasyon politikası ön plana çıktı.yine seçildiler amaçları arasında ligleri tekrar açmak var ! umarım açarlar ama bu seferde neden kapattın ? neden açıyosun diye sorarlar adama?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
aynen katılıyorum tufan bey,diğer ligler kapatılmazken sadece masa tenisi ligi kapatıldı,burada devlet politikası değil bence federasyon politikası ön plana çıktı.yine seçildiler amaçları arasında ligleri tekrar açmak var ! umarım açarlar ama bu seferde neden kapattın ? neden açıyosun diye sorarlar adama?

merhabalar, 2005 yılı antrenörlük kurs programı hakkında bilgisi olan var mı...ya da bu programın ne zaman belli olacağı hakkında... :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:isterim: Ben de çok merak ediyorum.Teorik bilgim var ve burada(Kıbrıs'ta) junior antrenörlüğü yaptım ve hala küçük çocuklara (üniversite bünyesinde olan kolej lise ve ilkokullara) ders veriyorum.Ancak sadece amatörce daha da prof olup bu belgeyi edinmek istiyorum.Beni bilgilendirirseniz sevinirim...

;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhaba zannedersem yazın samsunda açılacakmış samsunlu bir arkadaşım var banada kendisi söyledi

sen o samsun'lu arkadaşına inanma...daha önce de açıldı samsun'da o zaman alamadı yine alamaz... :D:

sen burak'ın arkadaşısın demek...yaz için söz alındı deniyor ama ben pek ümitli değilim... :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazın açılacak masa tenisi yardımcı antrenörlük kursunu bana da haber verebilirseniz sevinirim.Ayrıca masa tenisi okullararası yıldızlar Türkiye şampiyonası bu yıl Isparta'da Mart ayının sonlarına doğru yapılacak.İl elemeleri 21-22 Mart'ta her ilde yapılacak.

Tuncer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..