Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi Hakkında

turushanovgu

Recommended Posts

gürkan biz hem federsyona hem de il müdürlüğüne yazışma yaptık, bizde ekibin çoğu memur olduğu için valilik oluru alındı, size o tür bir olur gerekirmi bilmem ama aynı dilekçeyi isim listesi ile birlikte il müdürlüğüne de faxlayın. havva hanım yardımcı olur size

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilgili arkadaşların bilgisine ;

az önce federasyondan bir fax geldi, katılım listelerinin yarışma tarihinden 4 gün önce federasyona gönderilmesi gerekiyormuş

sakın geç kalmayın

katılım listeleri derken katılcağımıza dahir fax tan bahsediyorsunuz sanırım dimi..? bide federasyona hakan bebek beyle E-mail leştik faxsınız alınmıştır diye bilgilendirdi sorun çıkmaz sanırım kayda alındı yani ama rize gençlik spor il müdürlüğüne hiç bir bilgi verilmedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

katılım listeleri derken katılcağımıza dahir fax tan bahsediyorsunuz sanırım dimi..? bide federasyona hakan bebek beyle E-mail leştik faxsınız alınmıştır diye bilgilendirdi sorun çıkmaz sanırım kayda alındı yani ama rize gençlik spor il müdürlüğüne hiç bir bilgi verilmedi.

il müdürlüğüne bildirmeye gerek yok doğrudan ankaraya fax çekmeniz yeterli. zaten il müdürlüğüde bize değil ankara ya çekmeniz gerekir diye size söylemeleri gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

il müdürlüğüne bildirmeye gerek yok doğrudan ankaraya fax çekmeniz yeterli. zaten il müdürlüğüde bize değil ankara ya çekmeniz gerekir diye size söylemeleri gerekir.

Evet bizde fax çektik ama federasyondan bize herhangi bir cvp geliyormu?

Katılabilirsiniz gibisinden..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için iyi günler :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet bizde fax çektik ama federasyondan bize herhangi bir cvp geliyormu?

Katılabilirsiniz gibisinden..

Sen nereye gidiyorsun, Kime fax çektin, Benim niye haberim yok, Ver Raketimi al Raketlerini bu aşk burda biter :)))

2 ay okula gelmedim herkes bir kulüp buldu kendine, yakacam hepinizi size ne masa nede raket vereceğim :) kalacaksınız ortada göreceksiniz Terfiyi :)))) Gidin fidan size raket alsın :))

Az kaldı, ben terfi ettirecem sizi, yarın okuldayım, yarından itibaren top toplayıcılık yapacaksınız aşık bey :)) Raketi masayı unut :)

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar doğrudan federasyona fax çekilebilir, onu biliyordum, ancak ben il müdürülüğüne de çekeyim dedim, bu şekilde bize valilik oluru çıktı, ne de olsa devlet memuruyuz ve il dışına çıkıyoruz, kendimizi sağlama almamız açısından iyi oldu, federasyona çekilince bu işlem oluyor mu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim bildiğim kadarıyla ankaraya fax çektikten sonra turnuva zamanında en az 3 sporcuyla lisanslarıda hazır bir şekilde bulunmak yetiyor.. başka bir ayrıntı gerektiğini sanmıyorum ama eğer var ise'de bilen arkadaşlar bilgilendirirse seviniriz iyi günler :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gürkancım öğrenciler veya çalışmayanlar için sorun değil ama devlet memurları için mesai devamı gerekiyor, ya yıllık izin alacaksın ya rapor alacaksın ya da valilikten izin alacaksın. bu valilik olurunu bize il müdürlüğü sağlıyor,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D:

Sen nereye gidiyorsun, Kime fax çektin, Benim niye haberim yok, Ver Raketimi al Raketlerini bu aşk burda biter :)))

2 ay okula gelmedim herkes bir kulüp buldu kendine, yakacam hepinizi size ne masa nede raket vereceğim :) kalacaksınız ortada göreceksiniz Terfiyi :)))) Gidin fidan size raket alsın :))

Az kaldı, ben terfi ettirecem sizi, yarın okuldayım, yarından itibaren top toplayıcılık yapacaksınız aşık bey :)) Raketi masayı unut :)

Selamlar,

Bir görüşemedik ki konuşalım birde aynı okulda olacaz:):).Yarın konuşuruz uzun uzun meseleyi bende yeni gördüm yazınızı:):) Bilseydim antrenman yapmazdık bugün: :lol:

İyi Günler... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu mevsimde ve Bolu'da öyle olması imkansız bir şey. Benim yaşadığım gerçekten anlatılacak gibi değil, ancak yaşayan bilir. Kimsenin bu şartlarda masa tenisi oynamak zorunda kalmasını istemem. Oyundan nefret eder hale geliyorsunuz.

Anlattığınız durumu forumda en iyi anlayacak kişilerden biri olduğumu söyleyebilirim. Oynadığımız salonun ortamı da iyi olmadığından, sıcak ve nemden kaynaklanan bu zorluğu biz her sene yaşıyoruz zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Masa Tenisi Federasyonundan Gençlik Spor İl MüdürlüklerineTerfi Ligi Yarışma Talimatları Konulu 29.05.2008 Tarihli yeni bir yazı geldi. Yazının ulaşmadığı kulüpler yada sporcular olabilir diye buraya yazma gereği duydum.

29/05/2008

GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE

....................

İlgi: 2007–2008 sezonu kitapçığımız, 26.03.2008 tarih ve 638 sayılı yazımız.

Federasyonumuzun 2007–2008 sezonu faaliyet programında yer alan, Terfi Ligi yarışmaları 20-22 Haziran 2008 tarihleri arasında Bolu ilinde yapılacaktır.

İlgi yazılar ile Federasyonumuzca Terfi Liginin yarışma talimatları iptal edilmiştir.

Terfi ligi yarışmalarında uygulanacak esas ve hükümler ekte gönderilen talimatta belirtilmiş olup, konunun ilinizde bulunan spor kulüplerine duyurulması hususunda gereğini arz ederiz.

Oktay ÇİMEN

Masa Tenisi Federasyonu Başkanı

Ek:

TERFİ LİGİ YARIŞMA TALİMATI

1.YARIŞMALARA KATILACAK SPORCULARIN LİSANSLARI 2007-2008 SEZONU VİZELİ OLACAKTIR.

2.YARIŞMALARA, 2008–2009 SEZONUNDA TÜRKİYE 2. LİGİNDE OYNAYACAK TAKIMLAR KATILAMAZLAR.

3.YARIŞMALARA BİR KULÜP, EN FAZLA 1 TAKIMLA KATILABİLİR.

4.YARIŞMALARDA ERKEK ve BAYAN TAKIMLAR ŞAMPİYON SİSTEMİ İLE OYNANACAKTIR.

5.YARIŞMALARDA, FEDERASYONUMUZCA KULÜPLERE HER HANGİ BİR ÖDEME YAPILMAYACAKTIR.

6.YARIŞMALARA KATILAN KULÜPLER, İL MÜDÜRLÜKLERİNCE ONAYLANMIŞ KATILIM YAZILARINI TEKNİK TOPLANTIDA FEDERASYON TEMSİLCİSİNE İBRAZ EDECEKLERİDİR.

7.YARIŞMALAR SONUNDA 4 ERKEK VE 4 BAYAN TAKIM

2. LİGE TERFİ EDECEKTİR.

8.YARIŞMALARA KATILACAK SPORCULARIN 2007-2008 SEZONUNDA SÜPER LİG 1.LİG’DE VE 2.LİG’DE OYNAMAMIŞ OLMALARI GEREKİR. EĞER OYNADIKLARI TESPİT EDİLİRSE YARIŞMALARDAN İHRAÇ EDİLİRLER.

9.YARIŞMA KURALARI 20 HAZİRAN 2008 TARİHİNDE SAAT 09:00’DA YARIŞMANIN YAPILACAĞI SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.

Oktay ÇİMEN

Masa Tenisi Federasyonu

Başkanı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Bende izlemeye gelicem.Ligde oynadığım için malesef terfi de oynayamacağım.Maçların tam tarihleri ve saatleri belli mi?

Maçlar 20 haziranda saat 09.00 gibi başlıyacak bildiğim kadarıyla belki kuralardan dolayı 1 saat ileride başlar ama bütün takımlar o saate orda antrenman yapıyo olacaklardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..