Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi Hakkında

turushanovgu

Recommended Posts

arkadaşlar, biliyorsunuz ki bolu'da 24-25 mayısda terfi ligi yapılacak, katılmak için kimler( hangi külüpler) başvuracak acaba, maçlar hangi salonda yapılacak, 1 gün önce gidiyoruz, ısınmak için nerede idman yapabiliriz, bilgisi olan var mı???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan abi senin sorunu cvplayamayacağım ama benim bir sorum olacak terfi ligine irfan tavukçuoğlu ve bir kaç sporcu daha süperligten katılacaktı.karabük spor olarak 24-25 mayıs tarihlerinde süperlig maçları kocaeli de oynanacak aynı tarihe geliyor bu durumda irfan tavukçuoğlu terfi liginde oynayacakmı yoksa oynamayacakmı??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı tarihe denk gelmesine çok sevindim, inşallah 1-2 kişi de olsa bu şekilde gelemez (sadece terfiler için kulüplerle 2 günlüğüne anlaşıp gelecekler için) , ancak benim tahminim askerliği başladıysa fb'den ayrılmış olabilir ve terfilere gelebilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı tarihe denk gelmesine çok sevindim, inşallah 1-2 kişi de olsa bu şekilde gelemez (sadece terfiler için kulüplerle 2 günlüğüne anlaşıp gelecekler için) , ancak benim tahminim askerliği başladıysa fb'den ayrılmış olabilir ve terfilere gelebilir

İnşallah öyle bir durum olup ta gelemezler emek verip çalışan takımlarda bişeyler yapmış olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi kere masa tenisinde bi sezonda sadece bir takımda oynayabilirsiniz o nedenle irfan abi fenerbahçe dışında hiç bi takımda oynayamaz.Boluda zaten bir salon var dsi nin karşısında o da maçlardan önceki gün masalar kurulu olarak duruyor.

daha önce oynayabilir diye yorum yapılmıştı, asker olanlar farklı bir kulüpte maçlara çıkabiliyor diye. askerlik durumunu bilmiyorum tabi.

üniversite misafirhanesi ve öğretmenevi salona yakınmı, ulaşmım sorunu varmı acaba, bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

net bilgi verecek arkadaş yokmu spor salonunun ismi, adresi, yakınlarında olan hotel veya öğrenci yurdu gibi bilen arkadaşların yardımcı olmasını istiyorum iyi günler.. :pirpir::huh:

17 Temmuz Spor salonu, Bolu şehir stadyumunun bitişiğindedir. Kalınabilecek oteller, köroğlu ve kaşmir otel. Salona yakın olup, yürüme mesafesindedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

17 Temmuz Spor salonu, Bolu şehir stadyumunun bitişiğindedir. Kalınabilecek oteller, köroğlu ve kaşmir otel. Salona yakın olup, yürüme mesafesindedir.

öğretmenevi ile üniversite misafirhanesi salona yakın mı acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar terfi ligi müsabakaları ertelenmiştir 20-22 haziran da boluda yapılacaktır bilginize..!!!

Federasyonun resmi sitesindeki açıklamadır.

'' 24-25 Mayıs 2008 tarihlerinde Bolu'da yapılacak olan Terfi Ligi 20-22 Haziran 2008 tarihlerinde Bolu'da yapılacaktır. Önemle duyurulur... ''

Teşekkürler Miva ,

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kulübüm adına bütün rezervasyonların ( konaklama, ulaşım vs....) yapılmasına, memurlar için valilik olurunun çıkmış olmasına rağmen bu karara çok sevindiğimi söylemeliyim, iş yoğunluğu açısından çok sıkışık bir dönemimize denk gelmişti, haziran sonu daha uygun olacak :lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben 3 sene önce gittim terfi için boluya yine böyle bir yaz dönemiydi ve salon fena halde nemli ve sıcaktı nefes almaya çalışmaktan masa tenisi oynanmıyordu.Keşke mayısta yapılsaydı.Gerçi bende izlemeye gelmeyi düşünüyorum benim içinde iyi oldu :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben 3 sene önce gittim terfi için boluya yine böyle bir yaz dönemiydi ve salon fena halde nemli ve sıcaktı nefes almaya çalışmaktan masa tenisi oynanmıyordu.Keşke mayısta yapılsaydı.Gerçi bende izlemeye gelmeyi düşünüyorum benim içinde iyi oldu :D:

Bence şimdi gidecek arkadaşlar tarih ve yer olarak yine çok şanslı. Yıllar önce Temmuz sıcağının ortasında Mersin'de yapılan terfilere gitmiştim. Bırakın masa tenisi oynamayı, durduğunuz yerde tişortunuz sırılsıklam oluyor, raketin üzeri ise nemden görünmediğinden ne spin, ne şut hiç bir şey yapılamıyordu. Topu içeri atmayı başaran galip geliyordu. Herkes oyundan çok hava şartları ile uğraşmıştı. Buna istinaden, beterin beteri var şükretmek lazım diye düşünüyorum.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence şimdi gidecek arkadaşlar tarih ve yer olarak yine çok şanslı. Yıllar önce Temmuz sıcağının ortasında Mersin'de yapılan terfilere gitmiştim. Bırakın masa tenisi oynamayı, durduğunuz yerde tişortunuz sırılsıklam oluyor, raketin üzeri ise nemden görünmediğinden ne spin, ne şut hiç bir şey yapılamıyordu. Topu içeri atmayı başaran galip geliyordu. Herkes oyundan çok hava şartları ile uğraşmıştı. Buna istinaden, beterin beteri var şükretmek lazım diye düşünüyorum.

Saygılar,

Pütür takanlar zirve yapmıştır herhalde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerek kalmamıştır ztn lastikler anti gibi olmuştur :)umarım Bolu'da da olmaz aynı şekilde...

Bu mevsimde ve Bolu'da öyle olması imkansız bir şey. Benim yaşadığım gerçekten anlatılacak gibi değil, ancak yaşayan bilir. Kimsenin bu şartlarda masa tenisi oynamak zorunda kalmasını istemem. Oyundan nefret eder hale geliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..