Jump to content
Masatenisi.org Forum

5. İstanbul Veteran Turnuvası

Recommended Posts

bu arada haydarpaşa lisesi masa tenisi salonunda ^^akemyal^^ ile karşılaştık. iki maç yaptık, ikisi de 3-2 bitti. birisini uzatmalardan verdim, diğerini de hakkıyla aldı :hehe: yanlız maç sonunda akemyal elini uzatıyordu tebrik için ben, vuruyordum sıkmak yerine <_<:lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada haydarpaşa lisesi masa tenisi salonunda ^^akemyal^^ ile karşılaştık. iki maç yaptık, ikisi de 3-2 bitti. birisini uzatmalardan verdim, diğerini de hakkıyla aldı  :hehe: yanlız maç sonunda akemyal elini uzatıyordu tebrik için ben, vuruyordum sıkmak yerine

Nurdan bu kadar kızdırmak istemezdim seni... Ama fileye çarpıp içeri düşen toplarının vede masa kenarından değip giderek alınan sayıların % oranının yüksek olduğu göz önüne alındığında ne kadar çetin bir müsabaka olduğunu belirtmemde fayda var.

Valla arkadaşlar Nurdan sırf bu işe özel olarak çalımış diyebilirim. Ayrıca çok iyi servis yediriyor, bende afiyetle yedim.

Bu işin şaka yanı tabiki, çok eğlendik, çok güzel maçlar yaptık. hatta 3. maça çok iyi başlamıştı ki yarıda bıraktık. Nurdan bana "kaçtın" dedi.

Bu arada oyun süresince adımın "Emre" olduğu konusunda Nurdanı ikna edemedim. Bana "Emrah" adını daha uygun bulmuş, sürekli Emrah dedi..... :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"emrah" abi bi soru sorucam :P bu coppa tanero'lar sriver fx'lerden daha mı yumuşaktır? hangi lastiklerle oynadın bilmiyorum ama joola mambo joola samba tibhar makks butterfly sriver fx mark V gps gibi lastiklere göre nekadar yumuşaktır top hissi nasıldir ötermi onu merak ediyorum...

Selam Tsu,

Daha önce Sriver FX ve Mark V ile oynadım. Coppa Tennero hissetme olarak bu ikisiyle hemen hemen aynı sayılır. ama Sriver FX ve Mark V birazcık daha yumuşak diyebilirim. Öyle bülbül gibi ötmesede :P: yavaş vuruşlarda az, hızlı vuruşlarda yüksek oktavdan ötüyor :lol:

hatta FH'dime de Tennero takmayı düşünüyorum.

Joola ve Tibhar için bir fikrim yok.

ciao ;-))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..